עופר שלום

• פותח הנושא beky1
  • פורסם בתאריך

עופר

New member
סון ביטוח ?

אם התכוונת שאני סוכן ביטוח , אז כם אני סוכן ביטוח , עם רשיון בכל הענפים : חיים , רכוש תאונות וימי בביטוח חיים יש לי תואר שנקרא CLU ויש אותו לעניות דעתי מקס` ל- 350 איש בארץ . עוד שאלות . ?

beky1

New member
כן , מר עופר הנכבד ( באגו)

כן , האם אתה מצליח ( במכירת פוליסות ) כגודל האגו האישי שלך ? אין מקום לניפוח האגו האישי בפורום מקצועי. קראתי את תשובותך הישנות והן הרבה יותר לעניין מתשובותך לשאלות החדשות יותר. אם לא בא לך לנהל את הפורום הזה כמו שצריך העבר אותו למישהו אחר ,אחרת חבל על הזמן של כולנו ובעיקר של אנשי האתר ,כי מה שהם מעונינים זה כמה שיותר גולשים ולכן אין מקום בפורום בנושא מקצועי כמו ביטוח הערות פוגעות או מתנשאות לגולשים אחרים

עופר

New member
תשובה לרוטן/נת

1. את/ה לא חייב/ת לקרוא את הפורום הזה , ממש לא, ואני ממליץ לך שלא לעשות זאת . 2. לא התבקשת לתת חוות דעת עלי או על הפורום , אני לא יודע על סמך מה קבעת את גודל האגו שלי אבל אני מניח שלך יש בעיה עם זה אז לך/ לכי חפשי מי ינענע אותך !!! ומהר מהר לפני שיגמר 3. מי שפגעתי בו בדרך כלל זה כאלה שמחפשים בכל הפורומים פתרון לבעיות שהם יצרו ומשנים כל פעם את השאלה עד שיגיעו לאמת הרצויה להם ... מלבד זאת אני נותן תשובות אמיתיות ללא אינטרס אלא מפנה אנשים למקום עם פתרון אמיתי שלא כבשאר הפורמים לביטוח שמנוהלים ע``י אנשים שקנו את המקום כדי להתפרסם אני מנהל את הפורום ע``פ בקשת ``תפוז`` שלי אין אינטרס אצלם (תבדוק /י איתם ... ) 4. הפורום הזה גם לא חף מסוכני ביטוח שמנסים להכשיל אותי אבל לא הולך להם ... יאללה אז בצע/ י את האמור בסעיף הראשון ומהר !!!

ניקול*

New member
עופר שלום!!

סליחה על השאלה.. אבל אתה חייב למישהו בכלל תשובות לשאלות מעין אלו?? האם אתה סוכן ביטוח? נו, ואם כן אז מה?? אי עובדת בסוכנות לביטוח כבר ארבע שנים ואני מאוד אוהבת את זה למרות שעזבתי לשנה שלימה בגלל סיבות אישיות זה מקצוע קשה שדורש ממך להיות נחמד מאוד ללקוח שלך להיות טוב בתביעות וכו`.. מי בכלל צריך לענות לשאלות כאלו? אין לך מספיק שאלות במשרד שאתה צריך לטפל בהם. וחוץ מזה תגיד איפה סוכנות הביטוח שלך ועם אילו חברות אתה עובד<?

עופר

New member
מי אני ?

אני סוכן בסוכנות ``אגוז`` אנו יושבים בפ``ת ברח` אפעל 19 טל` 9292777 בסוכנות יש מעל 30 סוכנים שחלקם כבר מעל 20 שנה בביטוח . בתשובה לכל שאלה אני מתייעץ עם כמה ולא שולף ויש אצלנו כאלה שכבר עברו משהו בענף הזה אז תודה על הפירגון וההבנה !!! ואם יש לך שאלה אשמח לענות : אני מבין יותר בביטוח חיים ומיסוי ביטוח חיים אבל יש לי עוד הרבה חברים וקשרים כך שאני יכול לקבל כל מידע שידרש . לגבי חברות ביטוח : אגוז עובדת עם כל קבוצות הביטוח : כלל- אררט מגדל + המגן הפניקס = הדר אליהו איילון הראל = שלוח , סהר-ציון ועם שכחתי מישהוא אני ממש מתנצל... אה כן, יש גם סוכנים עם תיק במנורה ודי זה מספיק ...

ניקול*

New member
וואוו ......

כן, כמובן זה מספיק אנחנו עובדים עם ארבע חברות.... ציון,הדר,מנורה,ואריה כמובן שבתחום ביטוח החיים אנחנו עובדים עם ציון והדר וביטוח אלמנטרי עם כל החברות שהזכרתי. ודרך אגב.. זה לא היה רק בכדי לפרגן אלא..אני לא אוהבת שאנשים מזלזלים באנשים אחרים עלאק ``סוכן ביטוח?`` כן... למה לא סוכן ביטוח זאת עבודה לא פחות קשה מכל עבודה אחרת, במיוחד כשצריך לתת ללקוח אמון בך שאתה תעשה בשבילו את הביטוח הכי זול והכי טוב וכשיש תביעה (ולפעמים היא קשה) שאתה הסוכן ביטוח תוציא את הכי טוב בשבילו. שיהיה לך המשך יום טוב!

למעלה