עזרה - איך מוצאים עבודה שכוללת נסיעות לאנגליה?

Shpakovich

New member
עזרה - איך מוצאים עבודה שכוללת נסיעות לאנגליה?

אני אזרח בריטי, בעל דרכון בריטי. שנה הבאה אנחנו חוזרים לישראל בגלל נסיבות משפחתיות.

אבל אני קשור לאנגליה הרבה יותר והייתי רוצה עבודה שחלק ממנה יהווה נסיעות לאנגליה.

אני בעל תואר שני במדעי הרוח, בעבר עבדתי בlead generation ועכשיו אני ראש צוות בחברה שעוזרת לאנשים להשיג פיצויים מבאנקים.

רעיונות...? עצות?

עבודה עם נסיעות לאנגליה...

היי,
בעיקרון - בנסיעות לחו"ל במסגרת עבודה בד"כ מדובר ב"יצוא" או "יבוא". חברות שמקיימות קישרי מסחר עם אנגליה. מפעלים בארץ/יצרנים שמיצאים לאירופה ובכלל זה לאנגליה גם. מפעלים/חברות בארץ שרוכשות סחורה המיובאת מאנגליה... יש תערוכות וירידים למסחר יש מציגים ויש קונים...
למשל - איש מכירות בינלאומי לשוק האירופאי נוסע גם לאנגליה. מנהל רכש מחברה שמייבאת מאנגליה (נוסע לעיתים רחוקות) או בחברה לשילוח בינלאומי או חברת ספנות (או תעופה) שיש לה סוכנים בכל העולם - נוסעים גם לאנגליה... סגל דיפלומטי, משרדי ממשלה, צוערים של התמ"ת, נספחים כלכליים, משהב"ט, עיתונאים של רשתות חדשות...
אבל מי שנוסעים הם "בכירים" שנוסעים למכירות/סגירת עסקאות/פיתוח עסקי... התקנות, הדרכות על ציוד שנמכר
בכללי מאז עידן התקשורת של המאה ה 21 - אינטרנט, מייל, שיחות טלפון זולות, שיחות וידיו - כולם נוסעים פחות. מתראים על המסכים...

למעלה