עזרה בבקשה וביקורת בונה .

vskan

New member
עזרה בבקשה וביקורת בונה .

שלום רב לכולם,
בימים אלה אני מסיים את בניית האתר הראשון שלי, אני לא מקצוען בתחום, אך בכל זאת,
אני מבקש מכם לקבל ביקורת בונה לגבי האתר , כמו כן, אשמח אם תוכלי לעזור לי ולייעץ בנושא של קידום האתר, כלומר: מאיפה להתחיל, איך עדי, לפרסם אתר מסוג זה וכדומה.
חשוב לציין, שאתרים כמו "זאפ" ו"כמה" יכירו את האתר בימים הקרובים, לכן אשמח מאוד לשמוע מאנשים שבתחום יותר ממני (ובטוח שיש המון כאלה).
בכל אופן תודה רבה לכולם.
כתובת האתר הוא : www.dealyday.com

Alexsushi

New member
דוגמא מעולה לדיון על מיקוד שיווקי

היי, אני חייבת לציין שפתחת דיון אשר רציתי להעלות כבר זמן מה.
הפוסט שהעלית יכול לקחת אותנו לנושאים רבים, מנושא של טרנדים, מודלים בהתפתחות שווקים, מסחר אלקטרוני ועוד. אבל אני בוחרת להתמקד בנושא המיקוד השיווקי.

שאלת וביקשת הערות וביקורת בונה לגבי האתר, וחשוב לדעת ולהבין באילו עינים נותנים את הביקורת:
- היבט טכנולוגי: באיזו טכנולוגיה האתר בנוי, מה רמת הפונקצינאליות שלו, התאמה לדפדפנים ועוד.
- היבט עיצובי: צבעים,ויזואליות.
- היבט ממשקי:נוחות, התמצאות, מהירות קניה, יכולת מציאת פריטים.
- היבט שיווקי: מי קהל היעד, מה הייחוד והבידול של האתר, למה דווקא באתר זה.

בהיבט הטכנלוגי, נראה כי האתר דיי מתקדם ועומד בסטנדרטים של האתרים הקיימים ברשת, אני לא רואה יתרון ייחודי באתר זה.
בהיבט העיצובי נדרשת עבודה, בדף הבית הלוגו נראה לא טוב וחייב עיצוב מחדש, הפונטים דיי מיושנים ויש יותר מידי צבעים ( כחול,כתום,אדום,שחור,כחול כהה ואפור).
בהיבט הממשקי נראה כי האתר מסודר לא רע וקל להתמצאות.

אך כל אלו להערכתי הינם היבטים שוליים, השאלה העיקרית שצריכה להישאל היא לגבי ההיבט השיווקי!
מיהו קהל היעד שלך? האם אתה פונה לקהל יעד מסויים ( מאוד מומלץ) .
מה מיוחד באתר זה? במה הוא עדיף על אחרים?
האם יש התמחות לאתר זה?

כניסה לאתרים כמו ZAP וKAMA היא בעצם תחרות על מחיר, הבעייה בנושא זה היא :רק אחד יכול להיו הכי זול!
יש דרכים נוספות לייצרTRAFIC לאתר שלך, אבל להערכתי אתה חייב לענות על שאלות המפתח השיווקיות על מנת לדעת מה לפרסם, למי לפרסם, איפה לפרסם, והכי חשוב... מה למכור!

Wanted2012

New member
אתר מגניב

בנית אותו לבד? כל הכבוד, אני נתקעתי בשלב הבנייה קצת חח
בכל אופן, מוזמן לפרסם את האתר בעמוד הפייסבוק בחינם
קישור מצורף..
בהצלחה!!

האתר "מדליק" בשל הגוונים בו ומאיר עיניים.

מה שהייתי משנה - את רוחבו,כך שימלא את כל המסך,ולא יופיע כדף עם שוליים ריקים.זה יחזק את רושם הלקוחות !

כל הכבוד ליוזמה ולביצוע - עלו והצליחו.

Itzik Lavi

New member
יופי של אתר

נראה מצויין
הפריעה לי רק עגלת הקניות שתקועה לי באמצע המסך ומפריעה לראות את המוצר שאחריה.

למעלה