עזרה בבקשה!

tykale

New member
עזרה בבקשה!

אהלן!אז ככה.. אני לא אלכוהוליסט ופעם ב.. שותה בירה קורונה וb52 היות ואני צריך כסף ואחרי דיבור עם חברים קצת חשבתי על קורס ברמנים רציתי לדעת האם זה שאני לא שותה ולא מכיר קוקטלים וכו` זו סיבה לא לגשת לכיוון של ברמן?איך אדע אם אני מתאים לזה איזה בן אדם אני צריך להיות?אודה לכם אם תעזרו לי בעניין..

itaystud

New member
איך תדע שאתה מתאים לזה?

עד שלא תנסה לא באמת תדע. אני אישית חושב שלהיות ברמן טוב זה לאו דווקא מצריך יכולת שתייה ו\או אנינות טעם. ולהכיר את הקוקטיילים אתה תכיר תוך כדי עבודה. (בסוד אני אגיד לך, שלהרבה ברמנים יש ספרון קטן עם קוקטיילים מפורסמים מתחת לדלפק, ככה לשעת חירום)

ערןGS

New member
ממש לא...

אחי, אני הגעתי לקורס שלי בלי ידע בכלל. לא ידעתי מה זה סמירנוף אפילו.. ידע אתה מקבל בקורס, אני גם לא אהבתי לשתות, והיום אני שותה כמעט כל יום (טועם דברים חדשים). אם יש לך איזושהי זיקה לאלכוהול, יפתחו לך אותה בקורס, ואתה תתאהב בעולם הזה... מה גם, כמו שאמרת בעצמך, להיות ברמן זה כסף מעולה... 200 שקל בערב הכי חלש, ו1000+ בערב מוצלח... אם אתה מעוניין לקבל פרטים על ברמסטר, ביה"ס לברמנים אתה מוזמן להשאיר לי טלפון ואני אחזור אלייך..

אני מודאג...../images/Emo4.gif

אם אתה בלי זיקה לאלכוהול ובלי שהיית שותה לפני הקורס הגעת למצב שאתה שותה כל יום! או כמו שאתה מנסח את זה "טועם דברים"...מה הקורס והעבודה יעשו למי ששותה על בסיס קבוע?

ערןGS

New member
אל תדאג.

אני "שותה" על מנת לטעום ולנסות דברים חדשים. ככה זה כשעובדים בבית ספר לברמנים, כל יום לומדים דברים חדשים. אני לא אלכוהוליסט או שיכור... האמת שלעולם גם לא הייתי שיכור... בכל אופן, מי שאוהב אלכוהול מאוד יהנה בקורס הזה, הוא לא ייצא שיכור או אלכוהוליסט. הכל במידה. ערן. ברמסטר.

למעלה