עזרה בעמוד שלטים

32שירלי

New member
עזרה בעמוד שלטים

לאבא שלי יש יום הולדת השבוע, וכיון שיש לו כול יום רעיון אחר לאן לצאת לחופש חשבתי להכין לו עוגת חצי כדור (בארץ) ועליה עומד או יושב מישהו עם מזוודה ובאמצע העוגה מתמר עמוד (שיפוד) ועליו אוסף של שלטים שמצביעים על בירות בעולם בכול כיוון. רק מה, אין לי בדיוק רעיון איך זה יחזיק מעמד, כלומר איך ליבש...
אשמח לרעיונות,
תודה!

MisterCupcake

New member
אני חושב שבצק סוכר יכול להחזיק לך על זה

אם תעשי את הצורה בבצק סוכר ותתני לה להתייבש על השיש למשך יומיים בערך, היא תהפוך להיות קשה, ואז תוכלי להעמיד אותה על העוגה לאחר שהעוגה תהיה מוכנה

היי, זה מאוד פשוט

את פשוט לוקחת בצק סוכר, מוסיפה לו cmc ונותת לו לנוח יום בתוך שקית ניילון, למחרת מרדדת בצק סוכר שיהיה עבה מעט, מחדירה לו שיפודי עץ עד למעלה ומניחה לו להתייבש יומיים, אחרי יומיים הופכת צד ומייבשת עוד יומיים עד שמתקשה ממש, לאחר מכן את פשוט מעצבת אותו איך שאת רוצה ותוקעת את השיפודים שמחוברים ל"שלט" בתוך העוגה עד לתחתית שלה. שיהיה בהצלחה

32שירלי

New member
לא הבנתי...

אני לא צריכה שיפודים.אני צריכה רק שיפוד אחד ועליו שלטים המכוונים לכול כיוון. פשוט לא יודעת איך ליבש כי אין צד אחד בגלל זה שאלתי... אולי פשוט להתחיל לבנות מהיום שלט שלט שיתייבש? אצטרך להיות יצירתית ביבוש ...העוגה ליום שישי ,ותכלס? זאת הפואנטה בעוגה....

32שירלי

New member
בסוף איך שהוא יבשתי את השלט הראשון

חצי יום, ואחר כך קבוצה נוספת כמה שעות... בפעם הבאה באמת אתחיל הרבה זמן מראש ולא איזה יומיים קודם. אעלה תמונה של העוגה שאין לי מושג ביני לבן עצמי איך יצאה ברגע שהמחש יעבוד לי...העיקר אבא שלי אהב... (גם אם לי בתור פרפקציוניסטית זה לא מספק...)

למעלה