עזרה דחוף.

phoenix2000

New member
עזרה דחוף.

מישהו פה יודע איפה בחיפה אני יכול לעשות שבב לסוני 2? (קורא צרובים). בבקשה זה דחוף. אני נמצא בחיפה רק יום אחד ומחר אני נוסע כך שאין לי הרבה זמן. אם אתם יודעים איפה אז בבקשה תפרטו כמה שיותר. תודה מראש.

XplowBoy

New member
אממ האמת שנראה לי שאני יכול לעזור

תשמע... יש מישהו בחיפה בשם "גור" כמעט כל צ'יפ שיש כאן למישהו זה בגללו, הקיצר איך אתה מגיע אליו... אתה צריך לשאול בחנות של דיסקים צרובים(ואני מדגיש.. חנות! לא באסטה! חנות!) איפה אתה יכול לעשות צ'יפ, עכשיו הם יגידו לך להביא להם את הסוני ויגידו לך לחזור עוד שבוע. אבל אל תדאג יש לי קשרים אני ינסה להשיג לך אותו

XplowBoy

New member
אחח אתה נמצא רק עוד יום =\

טוב תראה, אני ינסה להשיג לך את הטלפון שלו עד הערב... נראה אולי הוא יוכל לעשות לך את זה על המקום

I d a n a

New member
אה?

הם עשו לי את הצ'יפ הפנימי בפלייסטיישן 1 הישן שלי. שעובד(או לפחות עבד, לא משחק בפלייסטיישן 1 יותר, יש לי 2), מצויין. ומי דיבר על משחקים?

phoenix2000

New member
מישהו אמר לי שיש...

באיזה קניון קטן בקריות שקוראים לו "דה מול", הבעיה היא שכל מי ששאלתי לא מכיר אותו ולא יודע איפה הוא. טכנית אני כבר לא בחיפה אבל יכול להיות שאני יסע לשם שבוע הבא. מישהו פה אולי יודע איפה זה? או מיקום מדוייק של מקום אחר?

rave47

New member
נכון יש שמה..

אבל אף אחד לא קורא למקום "דה מול" הקטע הוא שיש שם אולם אירועים שקוראים לו "דה מול" ויש לו שלט ענק בצד המזרחי של הקניון... קוראים למקום הרבמד... טוב כדי להגיע לשם אתה צריך להגיע לקריות קח מונית 59 מהדר בחיפה ותרד במרכז ניצן בקרית ים (הנהג יגיד לך מתי לרדת) ואז תלך לתחנת דלק של סונול שיש שם, מצד שמאל של התחנה יש גשר תעלה עליו תרד ותמשיך ישר, אחרי שתרד מהגשר אתה תראה את הקניון זה כזה בניין ענק אתה תזהה אותו לפי השלטים של הסופר שיש שם.. טוב בתוך הרבמד זה די סיפור למצוא את החנות... אבל שתמצא את החנות תתין את הסוני שלך ואם נפלת על יום טוב הוא יהיה מוכן תוך חצי שעה-שעה בערך... רק שתדע שמה שכדאי לך להכניס זה "המשיח" והוא די יקר בסביבות ה850 שקל.... ומשחקים שמה עולים 40 שקל אבל הם צריכים לצרוב אותם וזה לוקח זמן אפילו יותר זמן מלהתקין את הג'וק.. מקווה שעזרתי לך...

phoenix2000

New member
תודה

אמרו לי שזה עולה שם 500 שקל. יש סוגים שונים של שבבים?. אם כן מה ההבדל?

rave47

New member
בטח שיש הבדל...

יש לך שבב שפשוט פותח לך הגנה אזורית יענתו דיסקים מארהב ויפן וכאלה יש לך אחד שפשוט מאפשר לך לקרוא CD צרובים לא דודים וזה לא שווה ויש לך את המשיח שזה המאסטר הגדול שאיתו אתה יכול לקרוא גם דיסקים עם הוראות למכונת קפה ממוחשבת...(ת'אמת זה לא יכול לעשות את זה אבל איזה סוס זה היה אם זה היה יכול לעשות את זה?)

XplowBoy

New member
בקשר לשבב השני...

זה שבב שטוב רק עם יש לך ג'וק חיצוני, עם לא יהיה לך ג'וק חיצוני אתה תראה משחקי NTSC בלי צבע אז כל מה שאתה צריך זה לצרוב ג'וק, יש לי אחד כזה בבית הוא שוקל איזה 3 מגה, אני יכול לעשות לך קובץ איימג' ולשלוח לך אותו עם אתה רוצה אבל השבב שקורא הכל + די וי די זה השבב הכי טוב.

XplowBoy

New member
כן ברור

ותתחשב בעובדה שעם אתה שם ג'וק שרק קורא צורבים אתה לא תוכל לשדרג אותו לג'וק שקורא גם NTSC

phoenix2000

New member
הטלוויזיה שלי קוראת NTSC

גם בסוני 1 שלי עשיתי ג'וק ומשחקי NTSC עבדו בשחול לבן אבל זה הסתדר כשהעברתי את הטלוויזיה שלי למצב NTSC.

XplowBoy

New member
טוב אצלי זה לא...

יש לי גירסה ממש ישנה של הPS1(קצת קשה לשבת בבית עם מגה דרייב ולראות בטלויזיה פרסומות עם קראש וטקן אז קניתי אותו בערך מתי שהוא יצא) אז שאני עושה את זה לא רואים אצלי צבע, אחחח איזה באסה שהPS2 שלי נשבר

I d a n a

New member
לא נראה לי שזה קשור...

לי היה מתאם לפלייסטיישן 1 הישן שלי, כך שהטלוזייה תראה משחקי NTSC בצבע.

phoenix2000

New member
לטלוויזיות חדישות יש תאימה לשני ...

הסוגים של השיטות, הטלוויזיה שלי קוראת גם PAL וגם NTSC אבל לא בו זמנית, יש כפתור בשלט שבו אני משנה את שיטת הקריאה, זה פשוט מאוד ולא לוקח זמן. אם זה ההבדל היחיד של המשיח על פני שבבים אחרים אז אני מעדיף משהו אחר כי זה סתם בזבוז נוסף של כסף על משהו שהשבב עושה והטלוויזיה שלי עושה אותו דבר במילא. דרך אגב, איפה הכי זול לקנות שבב? או שהמחירים הם בערך אותו דבר?

rave47

New member
אין קשר בין טלוויזיה לסוני

זה שהטלוויזיה שלך קולטת את שתי האזורים לא אומר שהסוני שלך קורא אותם... אין קשר בין אחד לשני אתה עדיין תצטרך ג'וק שיפצח את ההגנה האזורית פשוט לא תצטרך ממיר צבע..

XplowBoy

New member
=\

אני יודע גם לי יש אותו מין הסתם אבל לא דיברנו ל מתאם צבע דיברנו על זה שבשיטה הזאת אין לי צבע

למעלה