עזרה דחופה

עזרה דחופה

לפורום שלום, אני ומשפחתי אובדי עצות ואין מושג מה עושים

אחותי הגדולה בת 28 חולת אפילפסיה + בעיות נפשיות מוגדרת כנכה וחיה על הביטוח הלאומי, הכירה לפני פחות מחצי שנה את בעלה שגם הוא נכה, יש לו קוצב לב והוא חי על ביטוח לאומי
הם שכרו דירה לאחר שבוע של היכרות, ותוך חודש כבר נישאו, מאז הסיפור הסתבך, הם מתווכחים המון, הוא מנע מאחותי ליצור איתנו קשר, אימי רגילה לדבר עם אחותי בתדירות גבוהה עקב דאגה שחלילה לא תחטוף התקף. עם הזמן הוא החליט שאימי מטרידה אותה, הפעיל על אחותי לחץ ללכת לבית משפט בצירוף איומים לעזוב אותה, היא כמובן הלכה, הוא עזר לה להכפיש את שמה הטוב של אימי בצורה נוראית, ובנוסף הוציא צו הרחקה שלא נוכל להגיע או ליצור איתם קשר, אימי ניסתה להוציא צו הרחקה בחזרה כדי שבעלה לא יוכל להתקרב לביתנו (הם גרים בעיר אחרת בדירה שלהם) היא ביקשה את הצו מפני שגיסי מאיים לפגוע בנו ויש לי הוכחות לכך, השופט שמטפל בתיק של גיסי החליט שהוא סוגר את התיק ושלח אותנו לגישור, אימי לא מעוניינת בגישור, ואיבדה עניין יותר כשאמרו לה שהיא זו שצריכה לדבר עם גיסי שיבוא לשם. החלטנו ליצור נתק מוחלט מהצד שלנו ולא לענות לטלפונים, עד הלילה, שאחותי שלחה לנו המון הודעות שהיא אומרת שבעלה מאיים עליה לרצח, שהוא מזמין לנו משטרה שאנחנו מפרים את צו ההרחקה (אם היא התקשרה, זה נקרא להפר?)
לאן ממשיכים מכאן? אחותי לא רוצה לעזוב אותו מפחד להישאר לבד, היא נמצאת בהריון בסיכון בגלל האפליפסיה, ולכן היא תעבור הפלה בקרוב, אני חוששת לבריאותה, אך מצד שני היא לא בדיוק שפויה שיש עם מי לדבר. הוא מנצל את מצבו כחולה לב וכל פעם ממציא שהיא מכה אותו באיזור הקוצב, השוטרים לא מוכנים לטפל בעניין כי הוא חולה לב.

בבקשה תעזרו לנו, לאן ממשיכים מכאן?
כל לילה עולה בי חשש שהוא יפגע בה, הבן אדם לדעתי גם פגוע נפש רק שמעולם לא נבדק על כך.

efibau

New member
בקשת עזרה

אוכל לייעץ לך לפנות למחלקת הרווחה בעיריה שלך או למשטרה.
לצערי אין לי רעיון מועיל לבד מזה.

המשך, את עזרתכם בבקשה

פניתי לרווחה וגם למשטרה, בשני המקומות לא התייחסו אליי ברצינות
אף אחד לא מאמין לנו שהוא נוכל, אחותי עיוורת שלא מוכנה לעזוב אותו, והוא ממציא שקרים נגדה

היום הוא גרם לה להיות עצורה לכמעט יום שלם, המציא שהיא הכתה אותו, והמשטרה נתנה לה צו הרחקה מהדירה שלהם (WTF זה משטרה תגידו לי?!)
הבן אדם נוכל שסוחט מאיתנו המון כספים, אחותי רכשה לו מכשיר סמארטפון, הוא חי על חשבון אחותי.

יש לי שאלה, מה עו"ד עושים במקרים כאלה? אני שוקלת לבקש מהעו"ד לטבוע אותו על נזיקין, הוא עבר גבול והמשטרה משתפת איתו פעולה.....:\

למעלה