עזרה/המלצות לפאפוס..

red885

New member
עזרה/המלצות לפאפוס..

האם יש איזור מומלץ ללינה?
מלוון? (4 כוכבים,חצי פנסיון/הכל כלול)
חשוב שיהיה קרוב מאוד לים..

dudi4321

Member
המלצות לפאפוס

https://gopaphos.co.il/
ויש את הפייסבוק החם של יוני מנטין עם כל ההמלצות של משתתפים בקבוצה וגם יש קבוצת ווטסאפ!
אישית צריך רכב ולא משנה כל כך איפה המלון. אם לבטן גב, בחורף קר, ממש כמו בישראל.

יש מלא מלונות על הים, תחפש ותמצא מה

שמתאים לך, המלון שהיינו בו היה מצוין אבל אני לא זוכרת את השם.
&nbsp
מה שאני כן יכולה להמליץ לך זה לעשות לילה לפחות (תלוי לכמה זמן אתה מגיע) בהרים באיזה כפר.
&nbsp
לים לא נכנסנו אבל כן עשינו הליכות לאורך החוף מהמלון בבוקר ואז עצרנו לקפה בדרך, ישבנו, שתינו את הקפה, דיברנו קצת עם הבעלת בית, הסתכלנו על הים. נורא כיף

אני מליץ על מלון "דיוניסוס"

מלוננו, מלון "דיוניסוס", נמצא ברחוב הנושא את אותו שם, מרחק של דקת הליכה מהטיילת ושלוש דקות מתחנה של קו 612. המלון נח ומאובזר, הצוות ידידותי, מהקומה השלישית יש נוף לים. ארוחת הבוקר מגוונת, אבל לא מאד מפנקת. אולי לא צריך לצפות לפינוק ממלון שלושה כוכבים. שקעי החשמל בחדרים הם לא כמו בישראל. בזמן הכניסה לחדר נותנים לכם ממיר, וכדאי לקחת יותר מאחד, לפי הצורך. אתר המלון: www.dionysoshotelpaphos.com . אם יורדים ברחוב דיוניסוס לטיילת, מגיעים לקפה "Alea". זהו בית קפה מעוצב, שהקיר החיצוני שלו עשוי זכוכית ומשקיף לים – מראה משובב לב. שלא כמו במקומות אחרים לאורך הטיילת, לא מציקים שם ללקוח שיזמין אוכל, אפשר לשבת עם כוס משקה ונשנושים כמה שרוצים. הישיבה היא על ספות נמוכות או על הבאר. בערב, אם עולים ברחוב דיוניסוס ופונים לרחוב דמוקריטוס, מוצאים מיד משמאל את טברנה "דמוקריטוס". מי שמכיר אותי יודע, שאני לא הטיפוס שמקובל לשייך לטברנות, אני גם לא ממש משתגע על מופעי פולקלור אותנטיים לתיירים, אבל הטברנה הזו, חוץ מזה שהייתה קרובה למלון, הייתה נחמדה. לא גדולה מדי, לא צפופה מדי, השירות אדיב, המוסיקה טובה, ואפילו מופע הפולקלור היה חינני. האוכל לא כל כך ערב לחכי, אז ההמלצה היא להזמין משהו קטן כדי לצאת ידי חובה, ולא את מנת המתאבנים הגדולה (וה"אותנטית").

עוד המלצות מפאפוס בחורף - כאן בבלוג שלי.

למעלה