עזרה מרחוק

עזרה מרחוק

ד"ר וסרמן ערב טוב, יואבי ואני נמצאים כבר שבוע בביקור משפחתי בארה"ב ואנחנו נהיה כאן עד סוף החודש. ליואבי יש יציאות מרובות (במקום פעם עד פעמיים ביום - 5-6 פעמים ביום ולא יפות במיוחד - הטוסיק שלו מאוד אדום). הבאתי לו את הנוטרמיגן מהארץ (בארה"ב דורשים על כל קופסה 25$...), אבל קניתי דייסת אורז כאן של חברת גרבר (בארץ אנחנו משתמשים ברמדיה). בדקתי על התוית ולא מצויין שהיא מכילה סוכר וגם וידאתי את זה טלפונית. הוא מסרב לאכול מוצקים בכלל כך ששללתי תגובה אלרגית למזון אחר (אבל כמו אמא פולניה טובה קצת מטריד אותי שהוא ניזון רק מבקבוקים בגילו המופלג). הוא כבר לא סובל מהפרשי השעות, ישן כמו שצריך וגם במצב רוח טוב. תוכל לעזור לי מרחוק? מה נראה לך הבעיה? יכול להיות שהדייסה לא מתאימה לו? כמי שמכיר את הדוד סם תוכל להמליץ על משהו אחר שניתן לתת לו במקום הדייסה הזו (הוא לא מוכן בלי דייסה)? תודה, תודה, תודה

אצל הדודה באמריקה....

אני דוקא הייתי שמח אם הוא היה שוב מתחיל מוצקים לגבי הדייסה- המחשבה היחידה שעוברת במוחי הנה שחלק מדייסות האורז באמריקה מכילות שמנים צמחיים כחומר מקשה- חלק משומינ הסויה מכילים גם סויה אפשרות זו אינה ממש בלתי סבירה מנסיוני- אפשר לקנות דייסת סויה של יצרן אחר- או לעבור לשיטות של פעם לבשל אורז לבן- ולהוסיף מחית שלו לנוטרמיגן- ואז להערכתי השלשולים (אם באמת הנם על רקע אלרגי) ישתפרו כמובן שייתכן שכל השלשולים הנם על בסיס ויראלי אבל אנחנו מכירים את יואבי כל כך טוב.... ד"ש למשפחה- ותבלו

למעלה