עזרה ראשונה !!!!!!!

erlimg

New member
עזרה ראשונה !!!!!!! ../images/Emo38.gif ../images/Emo38.gif ../images/Emo38.gif

איך אני מתקין win 98 במקום win 98 se בלי לפרמט את המחשב או לגרום לאובדן חומר קיים??????????????????????

jumpgate

New member
לא מדוייק

יכול גם יכול אפשר למחוק את התיקיות של WINDOWS ולהתקין מחדש. החסרון הוא שצריך להתקין מחדש ותקנפג את כל היישומים והמשחקים היתרון הוא שכל הקבצים האחרים (כגון MP3) לא הולכים לאיבוד כמו כן, רצוי לגבות את תיקיות הדואר ורשימת המועדפים לצורך הדוגמא, אני מניח ש WINDOWS מותקן ב- C:\WINDOWS שלב א - גיבוי מומלץ (צריבה או העתקה לכונן D במידה וקיים) -------------------------------------------------------- C:\WINDOWS\APPLICATION DATA C:\WINDOWS\FAVORITES גרירת האייקונים מתוך חיוג לרשת לתיקייה אחרת תיצור גיבוי להגדרות החיוג לאינטרנט כגן שם, סיסמא, טלפון וכו... כמו כן למען הסדר הטוב רצוי לגבות גם את "המסמכים שלי" שלב ב - יצירת תקליטון איתחול ---------------------------- לוח בקרה -> הוספה והסרה של תוכניות -> תקליטון איתחול שלב ג - מחיקה ------------- הפעלה מחדש במצב MS-DOS וכתיבת הפקודה: \CD (רצוי) DELTREE /Y C:\WINDOWS C:\PROGRA~1 שלב ד - הפעלה מחדש מתוך לקליטון איתחול והתקנה...

jumpgate

New member
האומנם?

מה לגבי תיקיית MY DOCUMENTS שנשארת ללא פגע מה לגבי כל קבצי ה MP3 שלא הולכים לשום מקום? מה לגבי כל קבצי ההתקנה שהורדנו מהאינטרנט? גם אלה הולכים לאיבוד?? קרא/י בעיון את תגובתי הנ"ל ותראה שרשמתי בדיוק מה ההבדל

kitt

New member
הם לא הולכים לאיבוד, אבל עדיין צריך

להתקין את כל התוכנות.

jumpgate

New member
זה בדיוק מה שאמרתי קודם לכן

אבל אחרי פורמט לא נשאר כלום (אלא אם כן נעשה גיבוי, ואז צריך לשחזר ידנית) וזה ק-צ-ת יותר דראסטי

למעלה