עזרה

• פותח הנושא bp20
  • פורסם בתאריך

bp20

New member
עזרה../images/Emo24.gif

אני זקוק לעזרה קוראים לי בני אני בן 20 אני חדש בעסק של הפיפא וכל זה התקנתי פיפא 2008 הורדתי מהאימיול איך אני משחק במשחק כאילו רמצים בועטים קצת תרגילים וכל זה צריך למשחק הזה קצת מדריך. תודה.

Drenthe

New member
ברוך הבא אמיגו ../images/Emo24.gif

אני מצרף לכאן לינק למדריך תרגילים לפיפא 08: http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1052178 בנוסף אסביר לך מה הם המקשים הכי דומננטים בפיפא: D - בעיטה ותיקול קטן בלי עבירה. S - מסירה. A - הגבהה וגליץ'. W - מוציא את השוער. Q - מחליף שחקנים. C - תרגילים במקום E - ריצה. וזה הכל בכללי, כל מה שאתה צריך אתה מוזמן בצורה חופשית לשאול בפורום
ואנחנו נענה.

idanliraz

New member
יש לי שאלה אחי

בהפנייה שנתת כתוב ללחוץ SHIFT,מה זה ה-SHIFT הזה?(אני יודע איפה הוא על המקלדת) במקום איזה כפתור שאתה כתבת משתמשים ב-SHIFT או בנוסף למה שרשמת? בוא נגדיר ככה לפי הכפתורים שאתה נתת,אני רוצה לעשות 360 מה אני צריך ללחוץ?

Drenthe

New member
יש תרגילים שבהם אתה צריך להשתמש בשיפט

קודם לכל הנחייה כתובה,לדוגמא: שיפט למעלה למטה ימינה. הכפתורים שרשמתי אני בהודעה עצמה, כמו שידוע לך משומשים ללא השיפט. אתה לוחץ שיפט והכיוון ההפוך שלך

idanliraz

New member
2 שאלות אח שלי

חשוב שיפט ימין או שמאל? עכשיו שאתה אומר למעלה הכוונה לחץ למעלה נכון,לא לכיוון למעלה של ההתקפה נגיד שאני תוקף עכשיו ימינה אז אני לוחץ על שיפט קודם(מתי אני משחרר אותו? על ההתחלה או לאחר הרצף?) ואז למעלה למטה וימינה

Drenthe

New member
אסביר לך על הטריק הכי משומש אצלי:

אני תוקף לצד ימין: לוחץ שיפט למעלה למטה ( בזמן לחיצתי למעלה-למעלה אני מחזיק כל הזמן בשיפט ). אז על פי מה ששאלתה, אחרי הרצף. גוד דיי

למעלה