עזרה

עזרה

אני מחפשת עבור אחי את מסגרת הגמילה שהכי תתאים לו. מדובר בבחור בן 30. בים השאר מדובר על קוקאין, חגיגת, וכל הבא ליד. הלכתי לאשפוזית ביפו ונחרדתי. מפחיד שם. האם מישהו יכול להמליץ לי על מקום פרטי קצת יותר סימפטי? בבקשה?

שטול1

New member
עצובה אבל אופטימית יקרה

כבוגר אישפוזית אני יכול להבין מה הפחיד אותך מנסיון למדתי שנורמטיבים (לא כולם) נכנסים קצת לפאניקה כשהם באים במגע עם מכורים על אחת כמה וכמה כשמדובר במכורים על קו התפר בין שימוש פעיל ונקיון והחלמה. עוד למדתי שאף מכור לא יכול לעשות את זה לבד ואי אפשר להכריח אף אחד להגמל זה צריך לבוא ממנו מצורף קישור ממנו תוכלי לבחור מוסד גמילה כלבבך תודיעי לנו אם אפשר לעזור עוד בהצלחה שטול

צשייר

New member
היי

נכנסתי לכאן למטרה דומה לזו שפתחה את הנושא... בקישור ששמת יש הרבה מידע בנושא אבל לא מצאתי רשימת מוסדות.. האם יש מוסד שתוכל להמליץ לי עליו לגמילה?

שטול1

New member
צשייר יקר

הבנתי מדבריך שהגעת להחלטה לעלות על נקיון ברכותי אני ממליץ להקים קשר עם היחידה לטיפול בנפגעי סמים במקום מגוריך ושם אחרי פגישה אם מטפל סמים מקצועי תוכלו להגיע ביחד למסקנה על דרך הטיפול המתאימה לך ביותר לא כל בעיית סמים מחייבת אשפוז ומטפל מיומן יוכל לעזור לך טוב יותר במידה ונדרש אשפוז בכל יישוב בארץ יש מחלקת רווחה ושם יפנו אותך ליחידה בכל מקרה תוכל להעזר בקישור שצרפתי להודעה הקודמת מצורפים שם טלפונים של המון מוסדות שיוכלו לתת לך ייעוץ טלפוני מקצועי לדוגמא סניף אלסם הקרוב למקום מגוריך כמו כן מכיוון שהגעת למסקנה שיש לך בעיית סמים תוכל לבקר אותנו בחדר אנ.אי. במקום מגוריך הדרישה היחידה לחברות היא הרצון להפסיק להשתמש מצורף קישור לרשימת פגישות ארצית בהצלחה

צשייר

New member
אמממ

המצב לא בדיוק ככה... אני גם מנסה למצוא מסגרת בשביל בנאדם אחר כדי להיגמל.. הבעייה היא השאין לו שום רצון או מחשבה להיגמל וגם אם הוא מביע רצון כזה זה רק על מנת לרצות את הסביבה במה שהיא רוצה לשמוע... אנסה לפנות לאלסם ונראה לאן זה ייתפתח... תודה רבה על העזרה בכל מקרה..

שטול1

New member
צשייר יקר

נסיון מצטבר מלמד שאי אפשר לגמול בכפייה אף אחד רק אם החבר האמור מבקש ומוכן להתמודד אם הבעייה שלו ניתן לעזור לו אלסם זה פתרון טוב מאוד בהנחה שהוא באמת רוצה נשמח לעזור בשאלות נוספות בהצלחה

למעלה