עזרה!!

chen224

New member
עזרה!!

אההלן

אני צריכה את עזרתכם בתור אנשים שאוהבים ומכירים את השירים של עברי.
אני צריכה משפט מאחד השירים של עברי שיהיה עם משמעות אבל הקאץ' שצריך להפוך אותו לאנגלית ושישמע טוב.
חח כן, בקש מוגזמת אבל אני ממש אשמח לעזרתכם!

GalBlueGlass

New member
תנסי את אלו

יותר טוב כלום מכמעט (יותר טוב כלום מכמעט)

כשאני אגדל אני אהיה כמו כולם (מהשיר ג'קט)

תזהר מאנשים שמחייכים, גם אצלנו יש כאלה,חרא של כבשים/ תתגבר על יחסים שלא עובדים (משיר כבשים)

יש לי אותי לאהוב/ וכמה שהיא מלאה היא ניראת לי תמיד ריקה מהכול (הכוס הכחולה, מנסיון נשמע לא רע באנגלית)

נשברת ועפה לשמיים שלך (ואולי)

שירים מזכירים לי פנים שאולי אני רציתי לשכוח (תמיד אהבה)

זה הרבה יותר פשוט לזרום ולא להתבלבל (בחולצת פסים)

איך אושר זה דבר יפה, שיחלקו גם לנו (בתי קפה, ובכללי כל השיר מורכב ממשפטים ממש חזקים ממליצה לך לשמוע)

אני חושבת שלרצות/לחשוב זו מחלה (השיר ששרתה לה)

יש עוד מיליון מדהימים שתמצאי בכל אחד מהשירים שלו אבל הם חלק קטן מהאהובים עליי שלדעתי ישמעו ממש טוב באנגלית.

chen224

New member
אז זהו..

חחח אני מכירה את כל השירים שלו ובכל שיר מצאתי כמה משפטים שאני ממש מתחברת אליהם.
אבל באנגלית זה מאבד את כל המשמעות.

GalBlueGlass

New member
...

שירים מזכירים לי פנים שאולי אני רציתי לשכוח (תמיד אהבה)

זה הרבה יותר פשוט לזרום ולא להתבלבל (בחולצת פסים)

לדעתי שניהם לא יאבדו את המשמעות שלהם ודווקא ישמעו בסדר (כמובן שאין על העברית של עברי)

חייב להיות שיר שלו בעברית?

קודם כל אני מסכימה עם גל לגבי "שירים מזכירים לי פנים שאולי רציתי לשכוח".

מעבר לזה, אולי תנסי מהשירים של TYP שהם כבר באנגלית או מכמה שירים שעברי שר באנגלית כמו ג'סי, מייק (השיר הזה מלא במשפטים שמרטיטים את הלב), hurt me... ואולי שירים שהוא עשה להם קאברים כמו the man i love

אם תוכלי לתת לנו יותר פרטים על מה המטרה של זה אולי יהיה לנו יותר קל למצוא לך את המשפטים הנכונים והמתאימים לנושא. תעזרי לנו לעזור לך ותמקדי אותנו

chen224

New member
האמת שלא..

לא חשבתי האת על ג'סי ומייק, רעיון ממש טוב!
אני רוצה לעשות קעקוע של איזה משפט וחשבתי שאם כבר אז שזה יהיה עם מלא משמעות ושווה למצוא מהשירים של עברי

וואו! החלטה גורלית..

את צריכה ממש לאהוב את המשפט הזה...

אז תחפשי באתר של TYP (יש קישור למעלה) את הליריקה של השירים ותעברי עליהם. עברי כותב את השירים ובעיני מאוד בולט שזו הכתיבה שלו. חוץ מזה, זה כבר באנגלית ותמיד ישמע טוב יותר ללא צורך בתרגום. /www.youtube.com/watch?v=Plsi-W54umE" target="_blank" rel="nofollow">https://www.youtube.com/watch?v=Plsi-W54umE" rel="nofollow" target="blank">hurt me.

על אלה בעברית צריך לחשוב קצת יותר.. אנסה לחזור עם רעיונות נוספים אבל בסופו של דבר את צריכה להרגיש חיבור אמיתי למשפט ולא רק לדאוג שישמע יפה - הוא יהיה חלק ממך.

בהצלחה, ואל תשכחי לספר לנו על ההחלטה הסופית

chen224

New member
תווודה!!:)

קודם כל באמתת תודה על העזרה!

ברור שבסופו של דבר זה יהיה משפט שאני אתחבר אליו ולא רק משהו שישמע טוב, סתם חשבתי לקבל עזרה מאנשים שאוהבים ומכירים את השירים של עברי.

אני אשמח לעוד הצעות :)
ואיפה אני יכולה לקרוא את המילים לשיר hurt me?

למעלה