עזרו לי לישב ויכוח עם חבר - מי מהאלופים ב-UFC

moriarty

New member
עזרו לי לישב ויכוח עם חבר - מי מהאלופים ב-UFC

עשוי להיתפס על סמים?
לדעתי הכי סביר ש-GSP או ולאסקז יתפסו, ואולי גם בנסון הנדרסון, כי הם מפגינים כושר רצחני וכוח עודף על פני היריבים שלהם.
לעומתם, סילבה מנצח באמצעות טכניקה מעולה ומהירות, ג'ונס מנצח באמצעות טכניקה וריץ', ואלדו מסורתית מתעייף בחמישי.
מה דעתכם?

moriarty

New member
ועוד שאלה

מה לגבי אלופים לשעבר?
הניחושים שלי:
מצ'ידה לא, ומצד שני אורטיז כן.
מאט היוז כן, ו-BJ פן לא.

YardenBu

New member
ניחושים שלי:

אורטיז כן, gsp כן, ולאסקז אולי. אני חושדת גם בסילבה, אבל זה רק כי הוא ברזילאי.

הניחוש שלי

ולאסקז כן, GSP כן, אלדו כן, בנסון כן, ג'ונס כן, מצ'ידה כן, אורטיז כן, פן כן, היוז כן. או בקיצור כולם כן.
לדעתי זה לא אפשרי להיות אלוף בספורט כל כך פיזי ושיש בו כל כך הרבה מתחרים שמשתמשים בלי להשתמש גם כן.

לגבי הסיבות שנימקת ללמה כן ולמה לא, הויס גרייסי נתפס על שימוש ואי אפשר להגיד שהוא חזק/מהיר/בכושר יוצא דופן.
חוץ מזה שאם תשים לב אתה טוען שכל המתאבקים משתמשים וכל הסטרייקרים ולוחמי הBJJ לא.
זה כנראה נובע מהסגנון הפיזי של המתאבקים שגורם לך לחשוד בהם אבל תאמין לי שגם להיות בעמדה נחותה קרב שלם מצריך כושר וסיבולת לפחות באותה הרמה.

moriarty

New member
הויס גרייסי הצטיין בכושר

הוא התעקש בכמה מקרים על חוקים מיוחדים שיתנו יתרון לכושר שלו.
והוא גם היה די חזק.

לגבי הויס גרייסי

על איזה חוקים הוא התעקש? גם אני זוכר שהוא התעקש על כל מיני חוקים רק אני לא זוכר בדיוק על מה.
לדעתי הויס תמיד חשב שבניקוד אין לו הרבה סיכוי אבל אף אחד לא יצליח לסיים אותו בKO או בהכנעה ולכן תמיד רצה חוקים של תוספת זמן ודברים בסגנון הזה.
עד שהגיע היוז וגרם לו להבין שהספורט עקף אותו מזמן..

לגבי זה שהוא "די חזק", תלוי למה אתה משווה אותו.
אם אתה משווה אותו לאדם ממוצע אז אתה צודק אבל אם אתה משווה אותו לכל הלוחמים שהוא פגש בקריירה או ללוחמי הWW בUFC אז כנראה שהוא הלוחם הכי חלש פיזית במחלקה.
זה למעשה הגדולה שלו שהוא כבחור די ממוצע נכנס לקרבות הכי אלימים וניצח מפלצות מגודלות בזכות טכניקה עדיפה.
אתה לא יכול להגיד שהוא די חזק ביחס לסברן, היוז, שמרוק ולוחמים אחרים שהוא פגש..

moriarty

New member
בדיוק מה שאמרת

הוא התעקש על קרבות ארוכים יותר/ללא הגבלת זמן, כמו למשל נגד סברן ונדמה לי שגם נגד סקורבה.
אתה צודק לגבי ההשוואה שלו ליריבים שלו.

GN24

New member
הויס הסכים להילחם בסקורבה רק ללא הגבלת זמן...

אחד הקרבות הארוכים...מעל שעה לדעתי.

AmitNHB

New member
אם אני זוכר נכון, חלק מהעניין היה העצירה בקרב

של סאקורבה מול רויילר גרייסי שסאקורבה אכן שבר לו את היד והקרב היה במילא יותר חד צדדי מחד צדדי אבל נשארו שניות לסיום והקרב היה ללא החלטת שופטים ובעצם היה יכול להסתיים בתיקו - תיקו כפי שאז הגדירו תיקו פשוט בשל חוסר בהחלטות שופטים. זה היה עידן אחר. המון המון כבוד ולא מעט קרבות סופר משעממים... סאקו\רויס עוד היה מרתק לעומת רויס\שמרוק 2 או שמרוק\סברן 2.

AmitNHB

New member

Luke R

New member
כולם, חוץ מפן דיאז, ו-GSP

פן ודיאז אני לא מאמין שהם על משהו. פן ידוע כמי שהיה עובר לדיאטה של צ'יזבורגרים ובירות כדי להעלות במשקל.
ו-GSP כי הוא לא חשוד בשימוש בסטרואידים, אלא הורמון גדילה, ועד כמה שידוע לי, אין אפשרות לעלות על זה בבדיקות.
סילבה עולה ויורד במשקל, קצת יותר מדי בקלות, כדי לא להיות חשוד.

AmitNHB

New member
להיתפס ? אף אחד מיהם. הם מרוויחים יותר מידי

כסף מה שאומר שהם יכולים להרשות לעצמם את המילה האחרונה של החומרים המהונדסים עם רופאים שכבר הספיקו לשכוח את מה שהרופאים של ועדות האתלטיקה עוד לא למדו, שיודעים לתזמן את הסייקלים ולטשטש את כל העקבות עם חומרים אחרים ברמה של דיוק כזו שלא סביר שאף אחד מיהם יתפס. מי שנתפס זה מי שלא יכול להרשות לעצמו את החומר הכי משובח.

dshisgal

New member
כולם משתמשים, זה כמו לאנס אמסטרונג

עוד לא מצאו את דרך לגלות את החומר.
כנראה לאלדו עדיין אין מספיק כסף לקוקטייל הנכון.

למעלה