עיגון-עילה לנזיקין?

מצב
הנושא נעול.

אבנר69

New member
עיגון-עילה לנזיקין?

עיגון-עילה לנזיקין?
שלום רב, כמי שנמצא 3.5 שנים במאבק גירושין ולאחר פס"ד-חלוטים..אני מחכה להצעת הסכם-גירושין המתמהמה אצל האישה-בנפרד. בינתיים, היא מעכבת חלוקת כספי תמורת-דירת הצדדים שנמכרה לפני חצי שנה ע"י כונסי-הנכסים, ומבזה בשיטתיות הסדרי-ראיה ותנאי משמורת וחינוך בננו בן ה 5 הנמצא במשמורתה. אולם, כמי שנהנית מסיוע משפטי מעולה היא מצליחה להתחמק מהתלונות עליה למשטרה ולפקידת-הסעד הממונה. לאור כל זאת, האם ישנה אפשרות לתבוע אותה בביהמ"ש-משפחה על נזיקין? זאת לאור העובדה כי ע"י תרגילי ההשהיה שלה,( וסרובה לשחרר אותי, ע"י הסכם שיבטיח את: חינוך-הבן, קשריו עימי, וימנע המשך סחטנות הכספים כתנאי לקשריי עם הילד, כמו-גם יקבע, ע"י סעיף הלוואה/מתנה, את נושא תשלום המזונות) היא מונעת ממני לחיות, לעבוד, להנשא-שנית. תודה על תשובתכם מראש..

לאבנר69

עיגון-עילה לנזיקין?
שלום רב, כמי שנמצא 3.5 שנים במאבק גירושין ולאחר פס"ד-חלוטים..אני מחכה להצעת הסכם-גירושין המתמהמה אצל האישה-בנפרד. בינתיים, היא מעכבת חלוקת כספי תמורת-דירת הצדדים שנמכרה לפני חצי שנה ע"י כונסי-הנכסים, ומבזה בשיטתיות הסדרי-ראיה ותנאי משמורת וחינוך בננו בן ה 5 הנמצא במשמורתה. אולם, כמי שנהנית מסיוע משפטי מעולה היא מצליחה להתחמק מהתלונות עליה למשטרה ולפקידת-הסעד הממונה. לאור כל זאת, האם ישנה אפשרות לתבוע אותה בביהמ"ש-משפחה על נזיקין? זאת לאור העובדה כי ע"י תרגילי ההשהיה שלה,( וסרובה לשחרר אותי, ע"י הסכם שיבטיח את: חינוך-הבן, קשריו עימי, וימנע המשך סחטנות הכספים כתנאי לקשריי עם הילד, כמו-גם יקבע, ע"י סעיף הלוואה/מתנה, את נושא תשלום המזונות) היא מונעת ממני לחיות, לעבוד, להנשא-שנית. תודה על תשובתכם מראש..
לאבנר69
1. האם העובדה שטרם התגרשתם מקורה בכך שאתה מסרב להתגרש ללא הסכם? אם כן - בוודאי שאין כאן עיגון. 2. האם בית הדין הרבני נתן פס"ד המחייב את אשתך להתגרש והיא מסרבת לקיימו? אם לא ניתן פס"ד כזה - אין כאן עיגון. 3. כיצד היא מונעת ממך לעבוד? היתכן שאינך עובד כדי לא לשלם מזונות בסכומים גבוהים מאלו שאתה סבור שעליך לשלם? 4. היתכן - אבנר - שאינך מצליח להכתיב תנאי גירושין ע"י סירוב ליתן גט ללא הסכם שיתאם את רצונותיך - ואתה סבור ב ט ע ו ת, שמונעים ממך לחיות? אנא אל תפגע משאלותי אלו, אבל זו התמונה שעולה מפנייתך - ולאור כל זאת אינני רואה כל עילת תביעה נזיקית.

אבנר69

New member
שנינות ודימיון-כליו של עו"ד?

לאבנר69
1. האם העובדה שטרם התגרשתם מקורה בכך שאתה מסרב להתגרש ללא הסכם? אם כן - בוודאי שאין כאן עיגון. 2. האם בית הדין הרבני נתן פס"ד המחייב את אשתך להתגרש והיא מסרבת לקיימו? אם לא ניתן פס"ד כזה - אין כאן עיגון. 3. כיצד היא מונעת ממך לעבוד? היתכן שאינך עובד כדי לא לשלם מזונות בסכומים גבוהים מאלו שאתה סבור שעליך לשלם? 4. היתכן - אבנר - שאינך מצליח להכתיב תנאי גירושין ע"י סירוב ליתן גט ללא הסכם שיתאם את רצונותיך - ואתה סבור ב ט ע ו ת, שמונעים ממך לחיות? אנא אל תפגע משאלותי אלו, אבל זו התמונה שעולה מפנייתך - ולאור כל זאת אינני רואה כל עילת תביעה נזיקית.
שנינות ודימיון-כליו של עו"ד?
שלום לך, תודה על התייחסותך המהירה והעניינית. 1. כמי שחש על בשרו את אוזלת יד הרשויות: אין לי אלא את הסכם הגירושין והגט שיבטיחו לי קשר עם בני-יחידי והשפעה על חינוכו. 2. הואיל ואשתי-בנפרד הגישה בקשה לגט בביה"ד, ואני הגשתי תביעת-מורדת, הרי שרק הסכמה מצדה להסכם מציאותי תשחרר אותי מהחשש (הקונקרטי והמגובה בעובדות ובניסיון 4 השנים האחרונות) כי יובטחו קשריי עם בני-יחידי, ותפסק סחטנות-הכספים העתידית הכרוכה בהסכמת האישה לקיום סדרי-ראיה תקינים 3. כמי שנרדף ע"י שלוחי האישה במקומות-עבודה שונים, ולאחר מסכת ארוכה של תלונות-שווא במשטרה, ויצירת חוב-מזונות-עבר פיקטיבי ע"י סרובה לאפשר לב"כ(כונסת-נכסים-ממונה) לשחרר את כספי-תמורת-דירת-הצדדים כדי שתוכל להוציא נגדי פקודות-מאסר בגין החוב דלעיל: מצאתי עצמי ללא מקום עבודה מסודר..חושש שמא כל מקום עבודה זמני בימים-טרופים אלו יגרום להעלאה אוטומטית בדמי-המזונות, ללא קשר לקביעות ההעסקה. 4. אכן, לאור מציאות משפטית/חוקית עגומה לפיה לאישה יש וטו-אוטומטי על נושא המשמורת/מזונות/חינוך אין לי אלא את ההסכם שיגן על זכויותיי הטבעיות כאבא ועל זכויות-האזרח שלי..זו המציאות. אני חותר להסכם שיאפשר ניתוק ברור ומירבי ביננו ללא חשש מסחיטה/רדיפה/איומים עתידיים הנוגעים לקשריי עם בני, חינוכו, מזונותיו. פשוט וכואב. שאלה נוספת: האם עיכוב כספי-תמורת-דירת-הצדדים ע"י ב"כ-האישה המשמשת כונסת-נכסים-ממונה מזה 4 חודשים, מהווה עילה לתביעת נזיקין? את מי עליי לתבוע?. תודה רבה..רבה..על התייחסותך וזמנך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה