עיינה נשמה שלי!!!!!

דסדס

New member
עיינה נשמה שלי!!!!!

הצצתי בעמודים הקודמים וראיתי שגם את פה!!!! בדיוק היום חשבתי על זה שאני צריכה להתקשר אליך כי מאז המסע לא שמעתי ממך!!!!! אבל אז חברה שלי סיפרה לי שפתחו פורום משצי"ם ואני מגלה אותך פה!!! סתם דרך אגב במקרה פגשתי היום את יאיר ברחוב היה משעשע כי או שלא שמעים מאף משץ במשך שנים או שפתאום פוגשים את כ-ו-ל-ם.... אז מה קורה איתך? ותמסרי ד"ש רותח לכול מי שהיה בטיול האחרון הדס

ayana

New member
הדסוש!!!!!!!!!!!!!!!!

מה קורה אחות שלי????????? שנים לא ראיתי אותך.! יש לך קשר עם כולם? תביאי אותם לפה זה מה שאני עושה :)

דסדס

New member
בטח!!!

עם מי שאני אדבר ישר אני אשלח אותו לכאן!!!!! מה קורה איתך נשמה שלי????? אני חיה ונושמת ובניתיים בחופש כי כמעט כל השיכבה בפולין... (גם עדי שאת מכירה...) אל תשכחי למסור ד"ש לכולם!!! מתה עלייך!! הדס

דסדס

New member
הורים...

ניסיתי הכול כדי לשכנע אותם אבל זה היה אבוד מראש... אז מה קורה איתך? לדעתי צריכים לארגן דף קשר לטיול פסח... ידיד שלי ארגן פעם למסע חנוכה ויצא מגניב.... את יודעת למי יש את ה
של כולם ויכול לארגן משהו???

דסדס

New member
אז...

תבקשי ממנו... לא יצא לי לדבר איתו... תמסרי לו ד"ש רותח ממני!!!!!

ayana

New member
אוקי סבבה :)

נחשי מה! אני וליאור בצוות הדרכה !!!!! אנחנו ממינות את המשצים במיון גיבוש (((((((:):::::::::::::
D-:

דסדס

New member
איזה כיף לכם!!!!

(אני מקווה שאני זוכרת נכון מי זו ליאור) תהני! מתי זה? אז סבבה תבקשי מדרור שיכין דף קשר...

למעלה