עייפות כללית

סיגל149

New member
עייפות כללית

שלום נועה לאחרונה אני מתעייפת מאוד בקלות - נראה שיותר מהרגיל. אני תוהה אם יש תרופה הומאופטית שיכולה לעזור לבעייה מהסוג הזה. זה מרגיש כמו אנרגיה נמוכה באופן כללי ולא כמו איזו מחלה. למרות שמתלווה לעייפות הזו גם פעילות כיבה לא ממש רגילה. אני טופלתי בהומאופטיה מספר פעמים בשל הפרעת נשימה שהיו קשורות לחרדה מהעבודה. התרופה שניתנה לי היתה natmur 50M וגם natmur10M וזה עבד מצויין. יש סיכוי שהעייפות הזו קשורה גם ללחץ מעבודה אך אני לא בטוחה. תודה !

הומיאופתיה ועייפות

אחד האינדיקציות לטיפול הומיאופתי מוצלח הוא שיפור ברמת העייפות שקודם אפילו לשיפור של סימפטומים פיזיםי (למשל, אלרגיה). כדי לענות יותר מדוייק כדי לדעת מתי קיבלת בפעם האחרונה את הרמדי והאם היא שיפרה את מידת החיוניות שלך והרגשתך בתקופה בא טופלת ואם כן , יתכן ותסייע לך גם בעייפות כעת. כדי ליצור קשר עם מטפלך נועה שגיא , הומיאופתיה קלאסית
[email protected]

הומיאופתיה ועייפות../images/Emo98.gif../images/Emo199.gif

אופק גינדי שלום וברוכה הבאה לפורום. עייפות היא סימפטום, ביטוי לכך שמשהו בניהול הפנימי של גופך יצא מאיזון. עייפות אם אינה חלק ממחלה היא סימן לכך שניהול המשאבים הפנימיים אינו נכון. בהומיאופתיה קלאסית מתאימים לאדם רמדי/תרופה בהתאם למכלול מאפיניו, הנפשיים, הפיזיים והרגליו. הרמדי/תרופה מעוררת את המנהל הפנימי של גופנו לשינוי ואיזון, מפעילה את כוחות הריפוי הטבעיים שלנו לתקן את הקלקול ולהשיב את החיוניות . התרופה ההומיאופתית בכוחה לעחולל את השינוי הפנימי שיביא לשיפור לא רק בעייפות אלא גם בסיבות לה. בברכת רפואה שלמה נועה שגיא
נועה שגיא

למעלה