עייפות מוזרה בחלום

liron50

New member
שלום.
היה לי חלום קצת מטריד.
הייתי באירוע משפחתי ובזמן שדיברתי עם קרוב משפחה פתאום הרגשתי עייפות חזקה, העיניים נעצמו ובקושי יכולתי לעמוד. נשענתי עליו והוא החזיק אותי.
מלמלתי משהו על כך שיעזור לי לשכב איפשהו ושאני רק צריך לנוח שעה-שעתיים, אך אני לא בטוח אם דיברתי בקול או שדיברתי לעצמי.
אני מנסה להתקדם לעבר חדר שבו אולי אוכל לנוח, וגם פה לא בטוח אם אני הולך או שהוא גורר אותי.
ואז מתחילות להגיע מחשבות רעות. על כך שלא הגיוני שזו רק עייפות כי אחרת הייתי יכול ללכת בעצמי, ואני חושב האם שינה תחזיר אותי למצב רגיל ואם בכלל אצליח לקום אחרי השינה.
במקום לנסות ללכת לנוח התחלתי לנסות להזיז דברים. לעצום ולפקוח עיניים, לפתוח את הפה, לסובב את הראש וכדומה. ולבסוף כנראה שזה גם מה שהעיר אותי מהחלום.

יש משמעות לדבר הזה?

אלישבע777

Well-known member
שלום.
היה לי חלום קצת מטריד.
הייתי באירוע משפחתי ובזמן שדיברתי עם קרוב משפחה פתאום הרגשתי עייפות חזקה, העיניים נעצמו ובקושי יכולתי לעמוד. נשענתי עליו והוא החזיק אותי.
מלמלתי משהו על כך שיעזור לי לשכב איפשהו ושאני רק צריך לנוח שעה-שעתיים, אך אני לא בטוח אם דיברתי בקול או שדיברתי לעצמי.
אני מנסה להתקדם לעבר חדר שבו אולי אוכל לנוח, וגם פה לא בטוח אם אני הולך או שהוא גורר אותי.
ואז מתחילות להגיע מחשבות רעות. על כך שלא הגיוני שזו רק עייפות כי אחרת הייתי יכול ללכת בעצמי, ואני חושב האם שינה תחזיר אותי למצב רגיל ואם בכלל אצליח לקום אחרי השינה.
במקום לנסות ללכת לנוח התחלתי לנסות להזיז דברים. לעצום ולפקוח עיניים, לפתוח את הפה, לסובב את הראש וכדומה. ולבסוף כנראה שזה גם מה שהעיר אותי מהחלום.

יש משמעות לדבר הזה?
שלום לירון,
ברוך/ה הבא/ה לפורום! כדי לפרש את החלום אני צריכה רקע. בראש הפורום כתוב מה צריך להוסיף. כל חלום הוא "חליפה לפי מידה" ואין לי מידה לתפור את הפרוש. לכן קצת מידע לא סודי על גיל, מגדר, סטטוס, עיסוקים או גם משלח יד. כל מה שתוכל לכתוב יישמר ויעזור לפתרון החלומות הבאים. כל המידע הנ"ל לא צריך לשלוח שנית בחלום הבא. מה שכן צריך לכתוב לפני כל חלום - מה העסיק אותך ביום שלפני החלום: אירועים, מחשבות, אנשים וכל מה שיכול היה לעורר את החלום. לא צריך לפרט סודות , רק מה שרלבנטי לחלום. בחלום מופיע קרוב משפחה - מה הקשר שלך איתו? תמיד לכתוב מידע כללי על הדמויות בחלום. ככל שתפרט יותר, מה שרלבנטי - כך אקבל רעיונות לפרוש החלום. כל חלום, שאפרש יעזור לפרוש החלום הבא. בחלום את מדבר על עייפות. האם זה משהו שקרה במציאות או לא? ואם כן, באילו נסיבות העייפות מופיעה במציאות. מכל מקום יש לי רעיון לפרוש, אבל מאחר שחסר לי רקע טוב, אמתין עד שתכתוב את הקרע ואז אנסה לפרש באמת. חלום ראשון הוא תמיד לוקח זמן, כי אין רקע קודם וחלומות קודמים.

למעלה