עילה לחזקה על ילדים

מצב
הנושא נעול.

mika2

New member
עילה לחזקה על ילדים

עילה לחזקה על ילדים
האם לאב יכולה להיות איזו שהיא עילה שבגינה יזכה לקחת את הילדים מחזקת אימם ? האם גרושה, והילדים בחזקתה. כולם מתחת לגיל 18. האב חופשי לראותם. בהנחה שלילדים טוב עם האם, הם מחונכים ומסודרים ותומכים בה. אבל לבעל יש עו"ד שפל. האם אפשר ל"תפור" תיק ולקחת ילדים מחזקת האם ? ואם כן באיזה עילות ??

תשובה

עילה לחזקה על ילדים
האם לאב יכולה להיות איזו שהיא עילה שבגינה יזכה לקחת את הילדים מחזקת אימם ? האם גרושה, והילדים בחזקתה. כולם מתחת לגיל 18. האב חופשי לראותם. בהנחה שלילדים טוב עם האם, הם מחונכים ומסודרים ותומכים בה. אבל לבעל יש עו"ד שפל. האם אפשר ל"תפור" תיק ולקחת ילדים מחזקת האם ? ואם כן באיזה עילות ??
תשובה
במקרה של מחלוקת בין שני ההורים על משמורת הקטינים מפנה בית המשפט לבדיקת מסוגלות הורית, שמורכבת ממספר מבחנים פסיכולוגיים ואישיותיים ובסיומה ניתנת חוות דעת לענין המסוגלות ההורית של שני ההורים.

mika2

New member
אין מחלוקת משפטית

תשובה
במקרה של מחלוקת בין שני ההורים על משמורת הקטינים מפנה בית המשפט לבדיקת מסוגלות הורית, שמורכבת ממספר מבחנים פסיכולוגיים ואישיותיים ובסיומה ניתנת חוות דעת לענין המסוגלות ההורית של שני ההורים.
אין מחלוקת משפטית
הילדים בחזקתי בתוקף הסכם הגירושין, רק עכשיו הבעל לשעבר מאיים לתבוע מחדש ולבקש חזקה על הילדים. יש איזה טיעון שבגינו הוא יכול לזכות בכך בהנחה שאין בעיה להוכיח מסוגלות הורית שלי להחזיק בילדים.

כעיקרון לא

אין מחלוקת משפטית
הילדים בחזקתי בתוקף הסכם הגירושין, רק עכשיו הבעל לשעבר מאיים לתבוע מחדש ולבקש חזקה על הילדים. יש איזה טיעון שבגינו הוא יכול לזכות בכך בהנחה שאין בעיה להוכיח מסוגלות הורית שלי להחזיק בילדים.
כעיקרון לא
אלא אם יוכיח שינוי נסיבות מהותי המאפשר לשנות את מקום משמורתם. אל תיבהלי מאיומי סרק.

adam33

New member
גיל הילדים

אין מחלוקת משפטית
גיל הילדים
גיל הילדים יבית המשפט באם גיל הילדים פחות מגיל 6 אזיי את יכולה להיות רגועה באם הילדים מעל לגיל 6 תתחילי לבדוק את יכולת התפקוד שלך לעומת התפקוד שלו אל תשכחי שילדים בגירים יכולים להחליט ויש משקל להחלטתם ולכן אל תזלזלי באיומים שלו ישנם מקרים קיצונים שכל הסביבה עוינת כלפייך בין אם זה השכנים והבית ספר ואז לכי תוכיחי שאת אם למופת אז הכירי ביכולתו של היריב והעיתצה הכי טובה שיש לי לתת לך זה לשכור עו"ד טוב ולהמשיך להיות אם למופת כפי שהית עד היום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה