עילת גירושין

• פותח הנושא yyal
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

yyal

New member
עילת גירושין

עילת גירושין
איני רוצה להיתגרש אך רעיתי גמרה אומר לסיים את הקשר בינינו אני כבר גרוש פעם אחת עם ילד וכעת יש לנו ילדה מקסימה האם אישתי יכולה לגרום לי לתת גט? נ.ב. אין לה עילה מיוחדת היא רק אומרת שאנחנו לא מתאימים ושניגמר לה ממני מצפה לתשובה בתודה אייל

םייח

New member
יעוץ

עילת גירושין
איני רוצה להיתגרש אך רעיתי גמרה אומר לסיים את הקשר בינינו אני כבר גרוש פעם אחת עם ילד וכעת יש לנו ילדה מקסימה האם אישתי יכולה לגרום לי לתת גט? נ.ב. אין לה עילה מיוחדת היא רק אומרת שאנחנו לא מתאימים ושניגמר לה ממני מצפה לתשובה בתודה אייל
יעוץ
1 תבקש ללכת ליעוץ 2 במידה ולא תחתום על הסכם איתה לגבי מזונות ומשמורת ילדים 3 חלוקת רכוש 4 צא לדרך חפש אהבה חדשה בית העלמין מלא בכאלה שחשבו שאין להם מחליף

עילת גירושין

עילת גירושין
עילת גירושין
כעיקרון אם אין לאשתך עילת גירושין בית הדין לא יחייב אותך לתת גט. יחד עם זאת עליך לשקול את כל ההשלכות לכך - כגון - מזונות אשה, עיכוב חלוקת הרכוש ע"י בית המשפט עד לגירושין וכיוצ"ב. כמו כן שים לב לכך שאם אשתך היא זו שרוצה את הגירושין אולי ניתן יהיה להגיע עימה להסכם גירושין נוח יותר מאשר זה אליו היית מגיע לו אתה היית זה שרוצה להתגרש, או אילו בית המשפט היה זה שמכריע בעניינים האלו.

גירושין

עילת גירושין
גירושין
לפי הנתונים שמסרת לאשתך אין עילת גירושין. הייתי מציע לך להגיש תביעה לשלום בית בביה"ד הרבני. לא הייתי נבהל מתביעות שונות ומשונות שהאשה תגיש לביהמ"ש כדי לאלץ אותך לתת גט. אם רצונך בשלום בית הוא כן ואמיתי רוב הסיכויים שגם ביהמ"ש יתן ידו לכך.

שלום בית

גירושין
לפי הנתונים שמסרת לאשתך אין עילת גירושין. הייתי מציע לך להגיש תביעה לשלום בית בביה"ד הרבני. לא הייתי נבהל מתביעות שונות ומשונות שהאשה תגיש לביהמ"ש כדי לאלץ אותך לתת גט. אם רצונך בשלום בית הוא כן ואמיתי רוב הסיכויים שגם ביהמ"ש יתן ידו לכך.
שלום בית
אני סבורה שתביעה לשלום בית הינה צעד טאקטי בלבד. ברור שאי אפשר יהיה לאלץ אותו לתת גט - אבל האם אפשר יהיה לחייב אותה לשוב לשלום בית עימו? וגם אם בית הדין יתן ידו לכך - האם בני הזוג האלו וילדיהם - יחיו בשלום בגלל שבית הדין נתן ידו לכך?

שלום בית

שלום בית
אני סבורה שתביעה לשלום בית הינה צעד טאקטי בלבד. ברור שאי אפשר יהיה לאלץ אותו לתת גט - אבל האם אפשר יהיה לחייב אותה לשוב לשלום בית עימו? וגם אם בית הדין יתן ידו לכך - האם בני הזוג האלו וילדיהם - יחיו בשלום בגלל שבית הדין נתן ידו לכך?
שלום בית
לא כל תביעה היא צעד טקטי. ביה"ד יכול לשלוח את הצדדים ליעוץ והנסיון מראה שלעתים הליכים לשלום בית עולים יפה. זאת ועוד- התביעה יכולה לחסום צעדים טקטיים של האשה כמו למשל תביעה לפירוק שיתוף. לפי חוק להסדר התדיינות בין בני זוג יכול ביהמ"ש להקפיא תובענה כל עוד ביה"ד עושה להחזרת שלום בית בין בני הזוג. הכל כמובן בכפוף לכך שהבעל רוצה שלום בית. יש כאלה שרוצים......אין מה לעשות.

הכל נכון רק ש....

שלום בית
לא כל תביעה היא צעד טקטי. ביה"ד יכול לשלוח את הצדדים ליעוץ והנסיון מראה שלעתים הליכים לשלום בית עולים יפה. זאת ועוד- התביעה יכולה לחסום צעדים טקטיים של האשה כמו למשל תביעה לפירוק שיתוף. לפי חוק להסדר התדיינות בין בני זוג יכול ביהמ"ש להקפיא תובענה כל עוד ביה"ד עושה להחזרת שלום בית בין בני הזוג. הכל כמובן בכפוף לכך שהבעל רוצה שלום בית. יש כאלה שרוצים......אין מה לעשות.
הכל נכון רק ש....
לא ברור למה תביעה לפירוק שיתוף של אשה שרוצה להפרד היא "צעד טאקטי" ונסיון לאכוף על אותה אשה שלום בית באמצעות תביעה בבית הדין הרבני הוא לא "צעד טקטי"..?

גם שאני רציתי להתגרש הוא לא הבין

עילת גירושין
גם שאני רציתי להתגרש הוא לא הבין
אבל לפני זה בקשתי , התחננתי בכיתי בוא נלך ליעוץ נראה למה , לאן פרחה האהבה .כלום הוא לא הבין , הוא לא רצה. הלכתי ליעוץ לבד והחלטתי ואז הוא התחיל בתרגילי ההשהיה עד שכמעט פרחה הנשמה. אז אייל מאחר וגירושין אחד כבר עברת והנך מצוי בעיצומו של משבר לא פשוט רוץ ליעוץ אם לא בשניים ,לך לבד בשבילך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה