עיצבתי חולצה:] אשמח לדעות

עיצבתי חולצה:] אשמח לדעות ../images/Emo13.gif../images/Emo3.gif../images/Emo92.gif

עיצבתי כרגע חולצה...יותר נכון גולגולת ואני מתכוונת לתפור את הגולגולת על חולצה קצרה קדם אני ישים את התמונות של המעצב שנתן לי את ההשארה לעבודתי:] אד ארדי.... ואחכ את מה ש"עיצבתי"

הנה מה שאני עשיתי

זה עדיין לא גמור אני אמורה עוד לתפור גימור לעצמות בצבע שחור ואולי להוסיף יהלומים בצבעים ירוק וצהוב מסביב? מה אתם אומרות?כי ככה המעצב עושה... רק באיזה צורה לשים את היהלומים?סתם לפזר? אשמח לרעיונות!! תגידו את דעתכם האמיתית,אם זה יפה והאם פדיחאות ללבוש את זה ?......

תמונה אחרונה ../images/Emo25.gif

איך? (את האמת!) ושוב אנ ימזכירה,זה עדיין לא גמור ד.א-על איזה חולצה אתם ממליצים לי לתפור את הגולגולת?על חולצה (קצרה) שחורה או לבנה?...

זה ממש יפה!!../images/Emo99.gif

אל תפחדי,ותלכי עם זה. זה ממש יפה וממש לא מפדח... לדעתי על חולצה לבנה מלמטה זה קצת נבלע, נראה לי שעל שחור זה יתאים בול

notSoon

New member
אל תוסיפי עוד יהלומים

זה יהייה סתם יותר מידי לדעתי אני חושבת שזה יהייה יפה על חולצה בצבע ירוק חזק (אבל נסי על כמה גווני ירוק) זה יהייה מגניב. ואולי כדאי יותר על חולצה ארוכה- עוד מעט חורף וחבל שזה יישב בארון.

Beautiful Scar

New member
זה ממש יפה!:] ../images/Emo199.gif

מאוד, וכלל לא פדיחה. אך במקומך הייתי מדגישה גם את העצמות (שמאחורי הגולגולת) בשחור.

למעלה