עירום כללי

עירום כללי../images/Emo8.gif

||אם כולם היו מנהלים את חייהם בעירום..... נדמה לי שאנשים היו רגועים יותר,פתוחים יותר ומוזר ככל שזה ישמע לאנשים מסוימים,ינתן פחות דגש על מין, כמו שישנו כעת בכל אספקט בחיים ה''מודרניים'' ,אם העירום היה נורמה ולא טאבו.....
חוץ מבחורף
קר מידיי אליעז

חושבת כמוך

וואלה אתה צודק. אם אנשים היו פחות מכסים את עצמם בלבוש אולי היו יותר חופשים גם בדברים אחרים. אולי עניין האונס והכפיה המינית היתה נעלמת? מי יודע.

קוואנט

New member
אם כולם היו עירומים...

אז נראה שבאמת העולם שלנו היה קצת אחרת: היו מבינים שלכל אחד הגוף שלו והגוף האנושי מגיע במגוון צורות; המחשופים לא היה מפריעים לאף אחד; חברות היו מפרסמות באמצעות דומגניות לבושות ולא היינו שומעים פעם אחת את המשפט "אין לי מה ללבוש"
. באשר למין, אני לא בטוח שהעירום היה מסיר את הדגש מהמין. האדם הוא יצור מיני, ובקרב שבטים עירומים ברחבי העולם יש משמעות רבה למין על אף היעדר הבגדים. בכל מקרה - בהחלט חבל שאי אפשר ללכת עירומים
.

../images/Emo9.gifהעירום

כמובן שהאדם הוא יצור מיני,וטוב שכך.... היצר המיני הינו דבר בריא ומצויין,אך כוונתי הינה הפיכתו לדבר חומרני וזול דבר שאינו נכון לחלוטין לפי דעתי. הפיכתו לאובססיה זו הבעיה......... עם המין עצמו בהקשר הנכון אין לי בעיה ...להפך...

קוואנט

New member
../images/Emo45.gif

בזה אתה בהחלט צודק - ברגע שלא יהיו בגדים, יפסיקו להתעסק במחשופים למינהם ובמה ההוא וההיא לובשים. ברגע שהכל לחושב - המחשבה על מין הופכת להיות אחרת.

RieM

New member
הענינים לא כל כך פשוטים

אמנם בעולם אוטופי היינו יכולים להתהלך בעירום בכל מקום, אבל בעולמנו הנוכחי זה פשוט בלתי אפשרי, בלתי רצוי ועדיף לשמור זאת למקומות המיועדים לכך. מה רע בעצם לשמור את חווית הנודיזם לחופים וכפרי נופש ספציפיים ? איזה ערך מוסף ינתן אם נתרגל נודיזם סתם ככה ברחוב ?

../images/Emo43.gifיש בזה

יש בזה דבר מה נכון צורות חיים שונות מתאימות לאנשים שונים.... העיקר לכבד את דרכו הרצונית של האחר/ת......

למעלה