עיתון "ישראל היום" פותח לי את השבוע בכייף

brandoz

New member
עיתון "ישראל היום" פותח לי את השבוע בכייף../images/Emo19.gif

המחזמר "מייק" מועמד לפרס בצרפת מאיה כהן אחרי שכבשה את הקהל הצרפתי מקבלת ההפקה הצרפתית של המחזה המוסיקלי "מייק" (שגירסת המקור שלו עלתה בתיאטרון בית ליסין) גם מועמדות לפרס מולייר היוקרתי (המקבילה הצרפתית לפרס הטוני האמריקני.( המחזה של גדי ענבר שגולל את סיפור עלייתו ונפילתו של מייק ברנט עלה בצרפת בתחילת 2010 בהפקה של "תיאטרון קומדיה." לנעליו של דן שפירא בתפקידו של ברנט נכנס זל גרגורי בנקאפו כוכב מקומי שאף זכה על תפקידו במועמדות לפרס השחקן הצעיר והמבטיח. טקס הענקת פרסי המולייר יתקיים בפאריס ב17- באפריל ובמסגרתו יתחרה "מייק" בקטגוריית המחזמר הטוב ביותר מול שלוש הצגות נוספות: "מאמא מיה" "הלילה של אליוט המשוגע" ו"חליל הקסם." צביקה ברנד אחיו של מייק שהיה מעורב בתהליך ההפקה בארץ ובפאריס התרגש מאוד לגלות את המועמדות לפרס. "זה וואו ענקי" הוא אומר. "בצרפת מאוד אהבו את המחזה והביקורות בעיתונים הכי רציניים שיבחו את ההצגה. אני עצמי ראיתי אותה שמונה פעמים."

daliat1

New member
בהחלט פתיחת שבוע בכיף ../images/Emo24.gif מרגש מאוד ../images/Emo9.gif

מיכל שמ

New member
וואי איך זה מחזיר אותי לדצמבר האחרון ...

גריגורי המקסים ,שעשה את תפקידו בכזו מושלמות . שלא לדבר על ווינטרוב , זוכרים מה הייתה התגובה שלי לווינטרוב
כל שנותר לנו הוא להחזיק אצבעות חזק חזק ב-17/04

סימה42

New member
מיכלי , גם אני לא יכולה לשכוח את דצמבר האחרון

....ויש הרבה מה לזכור...גרגורי המושלם הזה מושלם!!! ההצגה היתה מושלמת..... ווינטרוב?...גדולללללל ובכל....המילה מושלם הכי מתאימה , ההצגה, החברה, הכלללללללל, ובאמת כל שנותר לאחל בהצלחה רבה להצגה..ואולי נטוס שוב לקבל את הפרס יחד עם צביקוש המהמם שלנו....

סימה42

New member
צבי, אני נרגשת יחד איתך, זה מרומם את הלב..

ב 17 לאפריל נחגוג את הנצחון, הלוואי, ונאמר אמן.

למעלה