עכשיו אחרי שכולנו חרשנו על אפרודיטה

עכשיו אחרי שכולנו חרשנו על אפרודיטה

אתם לא חושבים שהגיע הזמן לשתף? מה השיר האהוב עליכם? מה חייב לצאת כסינגל? מה עובד? מה לא עובד?

kobbar 49

New member
לדעתי Illusion כסינגל שלישי

אין לה סינגל שלישי טוב, אילוז'ן 11-20 בבריטניה

Siren

New member
החוויה שלי

זה התחיל מבחינתי ברגל שמאל. שנאתי את השם שהיא בחרה לדיסק, את התמונה שמקדמת אותו ואת הבחירה של הסינגל הראשון. למזלי מפה זה רק השתפר. הקליפ שיצא לATL מצויין (מלבד היונה בסוף), הבחירה בGOOMW כסינגל שני שימחה אותי והדיסק כולו מושלם!!! מזמן לא היה לי דיסק שחרשתי עליו כפי שאני עושה עם אפרודיטה. על אף שנאתי בבחירת השם של הדיסק, השיר עצמו מהמשובחים שיש וכולי תקווה שהוא יצא כסינגל שלישי. לטעמי הוא הטוב ביותר. עוד אהבתי את CLOSER, Looking for an Angel, Can't Beat the Feeling

אפרת ר

New member
בקצרה כי צריכה לצאת לעבודה

אוהבת את האלבום כולו, אין שיר אחד שאני אדלג עליו וזה נהדר. אפרודיטה חייב לצאת כסינגל ואשמח גם לCBTF. התאהבתי מחדש גם ב BTT שגם יכול להיות סינגל מעולה. אחרי ששמעתי את האלבום וכמה שאני אוהבת את ATL אני חושבת שהוא לא היה הבחירה הנכונה לסינגל הראשון, היה עדיף GOOMW. מחכה בקוצר רוח לסיבוב ההופעות.

Speakerphone

New member
אני ממש ממש אוהב אותו!! D:

אין יום שאני לא שומע את כולו לפחות פעם אחת! גם את השירים שפחות אהבתי בהתחלה כמו Too Much ו- Can't Beat The Feeling אני הרבה יותר אוהב עכשיו :) והשירים האהובים עלי באלבום 1. Closer (שיר פשוט גאוני!!) 2. Aphrodite (כמה עוצמה יש בו!) 3. Looking For Angel\Cupid Boy\Better Than Today (לכל אחד מהם יש הקסם המיוחד שלו) ואני עדיין לא מבין היכן מסתתרת ההמשכיות של השירים! :(

לדעתי

אני מסכים עם כולכם ששיר הנושא הוא הטוב ביותר, מקווה שהוא יצא כסינגל אם כי ההיסטוריה הקיילית הוכיחה ששיר נושא אף פעם לא יוצא כסינגל לא משנה עד כמה הוא מעולה (Light Years!) חוץ מזה אני לגמרי מסכים עם אפרת לגבי הסינגל הראשון GOMW היה צריך להיות- אני חושב שזה שיר מעולה ומאד אפילינג לקהל האמריקאי שהיא כל כך רוצה חוץ מזה אני מאוהב ב- BTT בגלל ההופעות פה

כל הדיסק הזה פשוט פגז!

אני חושב שהוא מועמד אצלי כדיסק של קיילי הכי אהוב בכל הזמנים. כל שיר ושיר יצירת מופת. אין שיר שאני עושה עליו skip . אפילו בפיבר ולייט ירז שני הדיסקים האחרים של קיילי שאני הכי אוהב, אני עושה עושה סקיפ על שירים כמו give it to me , bittersweet goodbye וכו'. סינגל שלישי - put your hands up!!! רביעי - אפרודיטה חמישי - קופיד בוי או illusion . אני גם מת על looking for an angel ...פשוט שיר סום וקסום!

אני חושב שאחד הדברים הכי טוב

בדיסק הזה ושהרבה מהדיסקים של קיילי הם לא כאלה זה העבודה שהוא מוגבש ונשמע כמו דיסק מלא ולא כמו אסופה של שירים, שזו היתה הבעיה המרכזית בX שאומנם יש בה שירים טובים אפילו טובים מאוד אבל הקשר בין אחד לשני הוא ממש מקרי ובדיסק הזה יש אווירה ברורה מאוד שממשיכה לאורך כל הדיסק וביחד עם זאת לא משעממת ולא מונוטונית! ובזה אני מאוד שמח שסוף סוף קיילי הצליחה לגבש דיסק שעומד בפני עצמו ולא דיסק ששיר אחד או שניים מחזיקים אותו!

נכון..זה הדיסק הכי מגובש שלה

לדעתי אחרי פיבר שגם אותו אפשר לשמוע מההתחלה ועד הסוף ולהרגיש אותו סאונד פחות או יותר. לייז ירז ו X מעולים, אבל כל שיר עומד בעצמו ולא כמכלול של דיסק

Olivie

New member
דעתי../images/Emo13.gif

אני לא מעריץ של קיילי משום תקופה בקריירה שלה, אבל התחלתי לשמוע ולעקוב אחריה מ2007 כאשר היא כבשה אותי עם ה "2 HEARTS" המדהים והלוק שכלכך דמה לשחקנית האהובה עליי, מרילין מונרו
את X עצמו אני לא ממש אוהב וכמה שלא שמעתי אותו וניסיתי, זה לא עבד ולא יעבוד גם. טוב, אחרי הבירבור הקל
דעתי על APHRODITE: אז כמי שלא מעריץ אותה, האלבום הזה כבש אותי כבר מהשמיעה ה-1
קודם כל, ATL לטעמי היה בחירה נכונה כסינגל ראשון, מאחר והוא נותן טעימה כלכך רכה ונעימה כדי לרצות לשמוע עוד משאר השירים. נכון - הוא לא מפוצץ ולא נותן איזו "בעיטה" כזו , ועדיין, הוא מדהים!!!! דבר נוסף שמאוד הפתיע אותי, ושמתי לב שלא רק אצלי זה ככה. והכוונה שלי זה לעניין הSkip שאינו נחוץ באלבום הזה, זה נורא מפתיע אותי! יש כלכך מעט אלבומים של זמרים (אהובים מאוווווווווווווד שלי) שאני מסוגל לשמוע בלי להעביר שיר או שניים או שלושה בו. באלבום האחרון של קיילי העניין הזה פתור ממני, כי האלבום מתחיל ונגמר שאני מרגיש את עצמי במסע כלשהו, שלהעביר שיר מסויים יעשה הבדל ענק עבורי לשיר הבא אחריו
מה שאני רוצה להגיד שאני גאה מאוד בקיילי ובאלבום המוצלח מאוד הזה שלה ובזכותו יש לי עניין רב לשמוע ממנה מעכשיו עוד ועוד...
מהשירים שמסתמנים כמועדפים יותר הם: 1) All the lovers 2) Get outta my way 3) Everything is beautiful 4) Aphrodite 5) Better than today

למעלה