עכשיו אני אספר לכם למה בעצם.....

עכשיו אני אספר לכם למה בעצם.....

פתחתי את הפורום הזה... מעבר לאהבה הגדולה שאני רוכשת למוסיקה היוונית אני גם נשואה לה. לא, אני לא צוחקת. אני נשואה לזמר יווני מוכר, שמופיע מזה שנים בכל רחבי הארץ. גם אחותי נשואה לאמן יווני (בוזוקאי) שמלווה את שלומי סרנגה בהופעותיו. אני חיה מוסיקה יוונית, שנשמעת אצלנו על בסיס יומיומי כמעט בכל שעות היממה (אנשי לילה שכמונו) ואפילו ביתי בת השנתיים כבר מזמזמת בלי לזייף פוסו מוליפי. (לפני כן הבנות שלי אהבו את השיר נשיקות של פנטזיס) אז תגידו לי, איך לא חשבו על זה קודם? מזה זמן מה חשבתי לעצמי שבאמת חסר פורום כזה בתפוז וחיכיתי שמישהו יקח יוזמה. כשראיתי שכלום לא קורה, החלטתי שהגיע הזמן ואני אעשה משהו בנידון. פניתי לתפוז ואכן הרעיון מצא כן בעינהם והפורום יצא לדרך... אז אני מקווה שהפורום יגדל ויככב מהר ברשימת הפורומים המועדפים ולראות כל יום חברים חדשים שייצטרפו... תהנו, אני בטוח אהנה

משיייי

New member
יאסוווווו../images/Emo48.gif

המון מזל טובים גם אני שמחה בשמחתכם שניפתח פורום יוונית גם אני באה מבית שיש ערך מאוד חזק לשפה ולשירה שיהיה המון בהצלחההההההה

bouzouki

New member
חשבתי על זה...אך לא ידעתי כמה אנשים

אוהבים יוונית יש פה... בכל אופן אני מברך אותך על היוזמה שלקחת..מקווה שתצליחי... הבוזוקאי שמלווה את שלומי סרנגה זה לא "אריס" הגדול? אני גם חיי מוזיקה יוונית שומע אותה נונסטופ....כמעט 24 שעות... עוד אספר לכם על איך הגעתי למוזיקה היוונית וכמה רחוק הלכתי בשבילה בהודעות הבאות... (ואולי כל אחד יכתוב איך הוא הגיע למוזיקה היוונית?!)

הבוזוקאי שמלווה את שלומי

הוא גיסי אליקו שמלווה אותו כבר שנים. גם בסרט של בני תורתי "כיכר החלומות" (עם איילת זורר) הוא ליווה אותו ובכל ההופעות בטלויזיה הוא איתו... אני מאמינה שראיתם אותו פה ושם בהופעות של שלומי בטלויזיה

arem12

New member
הבוזוקאי הגדול מכולם

שבמיקרה מלווה את שלומי סרנגה מההופעה הראשונה לפני כעשר שנים ועד היום הוא אליקו

סלסנה

New member
איך התאהבתי אני

ההתלהבות שלך היא מדביקה ,בכל אופן לכל המכורים........ האופן שאתה מתאר מאוד דומה אצלי, האהבה אצלי התפתחה לאט, היום אני שומעת המון מוסיקה יוונית, מתחברת לרדיו,באתר שמצ"ב ניתן להתעדכן בכל החדש במוסיקה (ביוונית),למדתי לקרא יוונית, קניתי ספר ללימוד יוונית , ואני לומדת לאט לאט, את המילים של השירים אני מעדיפה באנגלית או יוונית, בעברית זה ממש מוזר לי. צעדים בדרך:ההופעות של גלקריה בטלויזיה, דלאראס, חריס אלקסיו, אלפטריה ארווניטקי,אלני ויטלי אלני קראינדרו,מיכאליס נקולודיס (אאוליה או משהוא כזה שם הדיסק),הופעה באתונה של פנדלי סלסינוס על מלוויו שראיתי שמעתי והתאהבתי. המוסיקה אלניקו במקורה עם המון השקעה והשפעות (מזרחי ומערבי),מה שנכון למוסיקה היוונית נכון אף כאן: לא נמאס לשמוע, נהפוך הוא ככל ששומעים יותר כך מתאהבים יותר. השיר של שלומי סרנגה ביוונית ועברית יפה מאד ויש לו פוטנציאל לענין עוד אנשים במוסיקה נפלאה .

אורית ג.

New member
פנינה היקרה - מזל טוב על הפורום!!!

ושיהיה פה רק שמח
(את יכולה לשים הודעה על הפתיחה גם בפורום ברית מילה - יש הודעת לוח) שלך אורית

למעלה