עכשיו באים???

ronchikit

New member
עכשיו באים???

כשאני כבר בסוף???
אז אנחנו לקראת סיום בניה, אחרי כשנה וחצי של בניית בית עכשיו אנחנו בפינישים, וכבר לא יכולים יותר
אשמח לתרום מהידע שצברתי תמונות ורעיונות למי שצריך ובכלל יופי של פורום

ענתש

New member
מז טוב ../images/Emo13.gif אולי תספרי לנו קצת פרטים

על הבית ? איפה ? איך ? מה כולל ? (כמ חרגתם מהתקציב
?)

ronchikit

New member
סוף סוף חזרתי הביתה מה- בית

אז הבית בהוד השרון מדובר בעצם בדו, ששינתי אותו מאד והזזתי את הכניסה למקום אחר וסובבתי מדרגות, ועשתי כל מיני טריקים כדי שהוא בעצם ינוצל במקסימום שלו, וכדי שלא נאלץ לוותר על מזווה וכל מיני דברים חשובים שכאלה. עכשיו כשעומדים מול הבית הוא נראה בפני עצמו ולא רואים שמאחורה דבוק לו עוד בית בעצם. לא חרגנו בהרבה, מראש היה לנו תקציב דיי גדול, אבל בכל דבר ודבר עשינו סקר שוק וקיבלנו הצעות מחיר מכמה מקומות ובסוף בחרנו מה שהתאים לנו גם לכיס וגם שיהיה איכותי הבית הוא בית פרטי של 4 קומות, יש מרתף חמוד לא גדול מידי שיש בו גם ממד וגם אמבטיה ושירותים יש את קומת הכניסה שיש בה סלון, פינת אוכל, מטבח, מזווה ושתי יציאות לגינה, אחת מהמטבח והשניה מהסלון. באיזור הסלון יש דק עץ גדול. בקומה השניה יש 4 חדרי שינה, פינת טלויזיה, אמבטיה גדולה ועוד אמבטיה שצמודה לחדר השינה שלנו. ולבסוף בקומה האחרונה עליית גג, יש חדר חמוד בגודל טוב שישמש אותנו כמשרד, יש בו יציאה לגג קטן וזהו... אה יש בחצר גם חניה כפולה, שטח המגרש עצמו 290 מ"ר, והבנוי 250 מ"ר בתמונה שצירפתי רואים את הבית שלנו מקדימה, ומאחור בעצם הדו (אגב זאת תמונה קצת ישנה, מאז דברים התקדמו...)

ronchikit

New member
../images/Emo82.gif

זה איזור הדק שיוצאים אליו מהסלון הוא יותר גדול ממה שהוא נראה בתמונה, פשוט קשה לתפוס את הכל ביחד...

ענתש

New member
מקסים, אני אוהבת דק.

אז אפשר לשאול בכמה $ למ"ר עמדתם בתקציב ? שנקבל מידע על "בפועל" לעומת מה שטוענים כל מיני אנשים ?

ronchikit

New member
אמממ אז ככה....

אני מניחה שאת יודעת שזה מאד תלוי בכמה את משקיעה בבית יש לנו בסביבה מגרשים באותו סדר גודל שהשקיעו בהם הרבה הרבה פחות לנו היה חשוב האסטטיקה, ולא התפשרנו על המון דברים כמו החלונות, פרופיל כזה וצבע כזה בדיוק והשקענו בדלת כניסה ובגינה ובגדר עץ מסביב ובריצוף, מטבח מנגר פרטי עם פרזולים של בלום וכל מיני כאלה בקיצור זה בית מושקע מכל הבחינות, כל התאורה בבית מקמחי תאורה, יש בפנים עבודות גבס וכל מיני הכנות אלקטרוניות... בגדול מדובר על בין בערך 500,000$ ל 700,000$ אפשר היה להגדיל את המרתף עוד יותר אפשר היה לעשות עוד כמה שינויים שלא היו דרושים לנו אבל בהחלט היו מיקרים את הכל

ronchikit

New member
אה וכמובן תודה ../images/Emo140.gif

ועוד משהו קטן תמונה של הדלת בעוד כמה ימים הבית כבר יהיה נקי אז אני אוכל לשים תמונות של הכל אם זה יעניין מישהו

ענתש

New member
נשמח לראות תמונות ../images/Emo13.gif

אני מקווה שכתבת את הסכומים כולל מחיר הקרקע כי אחרת... נבהלתי קצת. התכוונתי לשאול כמה עלתה הבניה, בלי הקרקע.

ronchikit

New member
כן בטח כולל הקרקע!

לנו הקרקע עלתה טיפה יותר מכיוון שהיתה פה עיסקה כולל בניה שכללה גם את הדו בגדול הקרקע עלתה בסביבות 250,000$

דנה A

New member
מזל טוב

הבית נראה מקסים, תתחדשו ושיהיה בשעה טובה
אני אשמח מאוד לראות תמונות נוספות- ראיתי שבחרתם בריצוף אפור אני מתלבטת מאוד לגבי הצבע -אוהבת אבל חוששת.. ואפשר לשאול - הבניה ארכה שנה וחצי?? זה לא המון?? איזה טיפים יש לך להתחלת בנייה? לתחילת שלד? שנה טובה

ronchikit

New member
שוב תודה.... ../images/Emo24.gif

אכן שנה וחצי אני לא יודעת אם זה המון זמן כי לא בניתי בעבר בתים אחרים
אבל מה שבטוח זה שלא ביזבזנו זמן, מהרגע שעלינו על הקרקע זה לקח שנה ומשהו, עד הגמר הסופי, עכשיו שנה וחצי ואנחנו כבר אחרי טופס 4, והבין בשלבי גימור אחרונים כלומר פרקטים ארון בגדים וכו. היה לנו מזל שהקבלן שלנו הוא מישהו שהכרנו אישית, ולכן הדברים זרמו יחסית בקלות. אני מבטיחה לארגן תמונות יפות של כל הבית כשהוא קצת יותר נקי, כרגע יש תמונות אבל הרבה דברים לא גמורים והכל מטונף, גבס עושה המון ליכלוך!
בקשר לריצפה, אני מתה עליה עשיתי בדיקות רבות לכל סוגי האבנים הטבעיות ולגרניט פורצלן שיש בשוק באפור, ולא היה לי קל להתפשר, בהתחלה התאהבתי בפייטרה סירנה שזאת אבן טבעית אפורה מדהימה שעולה בוחטה. בצער רב ירדנו ממנה והחלטנו לקחת גרניט, גם בגלל התחזוקה שהיא קצת יותר נודניקית כשמדובר באבן (לאחותי יש בבית אבן מאד יפה אבל מלחיץ קצת במיוחד כשיש בבית ילדים). בקיצור הריצפה שלנו מ"מודי" והיא פשוט מקסימה ובכלל הכל אצלינו אפור, כל הבית בעצם סובב סביב גווני האפור. בקשר לטיפים לגבי שלד, למה את מתכוונת, פרטי הסבירי ונמקי...

למעלה