עכשיו תורנו להתלבט

• פותח הנושא niv
  • פורסם בתאריך

niv

New member
עכשיו תורנו להתלבט

תחרותיות היא דבר מצויין , אני אדם תחרותי ללא תקנה. חברה לשעבר זרקה אותי רק בגלל שהייתי משחק עם אחיה בן השש כדורסל בגינה וקורע לו את הצורה כל הזמן. בפסח אני עדיין מוצא לפני בני הדודים שלי את האפיקומן וגם מבקש מתנות שוות. אין בידי את היכולת לסבול תחרות בנושא שלא מובן לי מאליו שיש לי את האפשרות לנצח בו. רוצים דוגמה? אני לא משחק שש בש , אני מסרב לשחק שש בש. למעשה אין לי עניין בשש בש. אבל אני בעד תחרותיות , עד שהיא פוגעת בי. לפעמים היא פוגעת בקטנות , למשל לא ממש אכפת לי שלא ראיתי את סאשה , חבל אבל לא נורא. תחרות היא קפיטליזם מובהק , היא מציגה שפע של דברים , שרק מעט מהם אתה יכול לצרוך , דוגמה מצויינת היא הטלויזיה האמריקאית שמעמידה את הסדרות המעניינות ביותר זו מול זו , ומשאירה את הצופה עם מכשיר וידאו בשימוש מתמיד , וצריכה גבוהה של קלטות. כל אחד עוזר לשני באינטרסים. השבוע קורית תחרות מהשוג השנוא עלי ביותר - תחרות מטומטמת. פניה לאותו קהל יעד , כאשר זה מצומצם מלכתחילה היא מטומטמת . לגמרי. שימו לב - באותו היום יופיעו גם ג`יילס פיטרסון (הדי.ג`יי הכי מוערך ע``י ניימדרופרים) בהאנגר וגם שוגאר בי (האוסטרי הכי ראסטפרי שיש) בדינמו. שתי תהיות יש לי כאן א` למה ג`יילס בהאנגר? הרי זה באמת המקום הכי גרוע לערוך בו הפנינג כלשהו , מעולם לא היה ארוע בהאנגר שיצא מוצלח. לא ההופעה הקטסטרופלית של הפרודיג`י , לא של סוויד , לא של ברי סחרוף וגם לא המסיבה של קרודר ודורפמייסטר. לכל האירועים שהזכרתי היה פוטנציאל להיות מצויינים , אילולא התקיימו בהאנגר. התהיה השניה בנושא היא שאנשי הקמלוט (אלו שמארגנים את הערב בהאנגר) ידעו חודש וחצי מראש על התאריך של שוגאר בי , ובכל זאת החליטו לקיים את האירוע שלהם באותו היום. זה לא פייר כלפי הקהל הפטנציאלי (שכפי שהזכרתי , הוא די מצומצם) , וזה לא פייר גם כלפי אנשי הדינמו , שבנו על אותו הקהל. תחרות חופשית , בלה בלה בלה , כשהעניינים מגיעים לשוליים , כולנו צריכים לעזור אחד לשני ולא לבעוט אחד לשני בראש. במקום לתת תשובה הולמת לקלאב טראנס ולמסיבות המשעממות (למרות שהשבוע יופיע דני האוולס המצויין) , במקום לתת אלטרנטיבה למיינסטרים הגלובאל אנדרגראונדי , אנשים מתחרים על אותו קהל יעד , זה ממש אידיוטי ומקומם. ולכן ממניעי מוסר ומקום הוחלט ללכת לערב הדאב קלאב בדינמו. דאב על כל סוגיו , אלקטרוני רוטס , ראגא וכו` ינוגן , ומומלץ גם למי שלא מרגיש כ``כ מחובר לג`מאיקה לבוא ולנסות את הערב הזה , כי סה``כ דאב הפך למוטיב מרכזי גם בהאוס ובשאר תתי הז`אנרים של האלקטרוניקה , וקצת שיעור מולדת עוד לא הזיק לאף אחד.

למעלה