על האקרים ותקר בגלגל

yahool

New member
על האקרים ותקר בגלגל

שלום לכם. הקטע הזה של טרוג`נים ברשת די העסיק אותי לאחרונה אחרי שאחיין שלי (בן 14 ) , סיפר לי בהתלהבות על מעליליו שלו , ושל חברים שלו. הם ``כמובן`` קראו לעצמם האקרים , דבר שדי הצחיק אותי כי חשבתי שזה כמו לקרוא לבן אדם שיודע להחליף גלגל , מהנדס מכונות. החלטתי לעשות מחקר קטן על היקף התופעה , אז כתבתי תוכנה קטנה שמאזינה לפורטים 12345 - מזוהה עם נטבאס , ו 27374 - מזוהה עם סאב 7. התוכנה שלי רשמה זמן חיבור עבור כל פורט של פחות מ - 200 מילי שניות כסריקה (משהו עשה פורט סקאן עלי). אם אחרי 200 מילי שניות הבחור היה עדיין מחובר , אז זה אומר שהוא משתמש בלקוח הטרוג`ן שלו כנגדי מתוך מחשבה שהוא נפל על מישהו נגוע.התוכנה שלי בתגובה , ובהתאם לPORT , שלחה מחרוזת ששרת הטרוג`ן שולח כשמתחברים לשרת מוגן בססמה. לדוגמא : NETBUS 1.70X או PWS וכו` . ה``האקרים`` המצחיקים פשוט הזינו אותי בשלל ססמאותיהם וכתובות הIP שלהם.אבל האמת רציתי לספר לכם על ההיקף של כל העניין הזה. בשעה , המחשב שלי נסרק משהו כמו 4 פעמים עם 2-3 נסיונות פריצה לאחר מכן. מיותר לציין שאף אחד מבין ``הפורצים`` לא טרח להגן על מספר הIP שלו. בבדיקה שלי גיליתי שיש המון , אבל המון אנשים עם RAT ים למניהים (Remote Accsses Trojans) והמון ילדים מתלהבים שמחפשים אותם. אז השמרו לכם ובהצלחה.

למעלה