על הקטע עם אדון הייטק-שוקר

• פותח הנושא jako
  • פורסם בתאריך

jako

New member
על הקטע עם אדון הייטק-שוקר

טוב אז הקטע של אדון הי טק זה סתם כינוי כיוון שכתבת שאתה מנהל חברהשל הי טק וגם את ארגון ``חשמ`ל`` או איך שתקרא לזה. אבל הכי חשוב זה שאת הפילוסופיה הזו על הפלסטינאים ועל קו האש למדתי בעבודתי בשטח.א אוכל לפרט לך אבל יש לי מגע יום יומי עם האוכלוסיה הזו בעבודתי שיש לה צד בטחוני והאמן לי הם אספסוף,נכון גם רעב וגם משווע לעבודה וחוץ מלאומניות הם עושים בסוף יום של עבודה שמצאו או לא מצאו גם דברים נבזים. סע פעם לאחת מהערים הנושקות לקו התפר ,כפר סבא למל... שנושקת לקלקיליה ,תעמוד במחסום ותראה מה שקורה.שם זה החשמ`ל האמיתי. עם רעב לא רוצח להנאתו ולא מבצע לינצי`ם אלא אם הוא נצר לשבט קניבלים. פועל שכבר נכנס לעבוד בישראל עם אישור או בלי(לרוב) אינו מבצע מעשים מגונים בבנות ישראל רק בגלל שאצלו בכפר זה אסור ובנות הן מחוץ לתחום. ובטח שאינו גונב בסוף יום עבודתו אצל מעבידו או אצל אחרים רק בגלל שבכפר שלו אין חיי שפע ומותרות. נ.ב אשמח לתגובות וגם אולי...תשנה לי את הפילוסופיה המוטעית שלי כדבריך ...מי יודע , הפורום הו נועד לדסקס. לפחות אמרתי את שאני רואה בשטח ולא כתבתי``שבא לי לקחת סכין ולנקום`` כמו שראיתי שמישהוא כתב. אני ראלי ומציאותי ולדעתי -שלום זה רק בהגדות. H-)

B.Shokor

New member
תודה על הכינוי ;-)

את כל מה שאמרת ואת כל מה שעדיין לא אמרת!! אני מכיר!!!!!! זו לא הפעם הראשונה שאני שומע את זה, אלה תמיד אני שומע כל מיני סיפורים מוצדקות כאלה.. אני חושב שבגלל המצב הלא טוב בישראל ובפלסטין כאחד, זה חייב לאמץ אותנו להשיג שלום במקום לאבד את התקווה ולהגיד ששלום זה מהאגדות.

למעלה