על סף יאוש

yossi10012

New member
חג שמח ושנה טובה עד כמה שניתן
אני בת 57 , אמא וסבתא , על סף יאוש כי מאוד מאוד משעמם לבעלי ולי יחד. אני מוצאת את עצמי לפעמים יוצאת לבד עם חברות .
לצערי הרב אנחנו בכלל לא מסתדרים בבילוי משותף , חיים ביחד בגלל שהוא לא מעוניין להיפרד .
בגלל שהוא לא רוצה לחשוב מה יגידו
בגלל הילדים
אני מצדים רוצה לחיות ולבלות ולצחוק , אבל הכל מונע בעדי , כי אני מרגישה שאני כל הזמן צריכה לרצות .....
מתחילת השנה החדשה שבאה אלינו בברכה אנחנו בקושי מתקשרים .
כל הזמן רבים , לא יודעת כבר מה לעשות .
יש לציין כי כבר היינו ביעוץ זוגי , שם גם אמרתי לו שאני לא מעוניינת להמשיך , אבל לצערי אין לי אומץ לנתק, כי הוא לא כל כך בריא , אין לי אומץ להתחיל מהתחלה כי אני לא יודעת איך.
אין לי אומץ לכלום כי ככה הוא כל הזמן אמר לי ..
אנא אולי יש לכם רעיון ... טיפ , אני יושבת בבית רוב הזמן משועממת ..ממתינה לחברות

in bal1

Well-known member
חג שמח ושנה טובה עד כמה שניתן
אני בת 57 , אמא וסבתא , על סף יאוש כי מאוד מאוד משעמם לבעלי ולי יחד. אני מוצאת את עצמי לפעמים יוצאת לבד עם חברות .
לצערי הרב אנחנו בכלל לא מסתדרים בבילוי משותף , חיים ביחד בגלל שהוא לא מעוניין להיפרד .
בגלל שהוא לא רוצה לחשוב מה יגידו
בגלל הילדים
אני מצדים רוצה לחיות ולבלות ולצחוק , אבל הכל מונע בעדי , כי אני מרגישה שאני כל הזמן צריכה לרצות .....
מתחילת השנה החדשה שבאה אלינו בברכה אנחנו בקושי מתקשרים .
כל הזמן רבים , לא יודעת כבר מה לעשות .
יש לציין כי כבר היינו ביעוץ זוגי , שם גם אמרתי לו שאני לא מעוניינת להמשיך , אבל לצערי אין לי אומץ לנתק, כי הוא לא כל כך בריא , אין לי אומץ להתחיל מהתחלה כי אני לא יודעת איך.
אין לי אומץ לכלום כי ככה הוא כל הזמן אמר לי ..
אנא אולי יש לכם רעיון ... טיפ , אני יושבת בבית רוב הזמן משועממת ..ממתינה לחברות
הי.ראשית ברוכה הבאה!
אני טיפה יותר צעירה ממך אנסה לתת לך כמה תובנות שאולי יוכלו לעזור או לפחות לראות את הדברים בראייה אחרת.
1) "משעמם לי ולבעלי יחד"נכון אחרי כל הרבה שנים ביחד אך טבעי שזה ייקרה
2) אין כל רע לצאת עם חברות
3) אולי הוא לא רוצה להפרד מכמה סיבות ולא רק מה יגידו.אלא בגילו יהיה לו קשה למצוא זוגיות חדשה.
4) אמרת שבעלך לא בקו הבריאות.ייתכן שזה מאד מפריע לו והוא מוציא את זה עלייך.והוא כנראה גם עסוק בזה ואין לו סבלנות להתעניין או להקשיב לדברים אחרים.
ועכשיו לפתרונות.תפסיקי כל הזמן לנסות לרצות.כי מה שנראה לך מרצה יכול מאד להרגיז אחרים.אני בטוחה שיש לך כוונות טובות.
מיצאי לך עיסוקים משלך חוג כלשהו כל דבר שמעניין אותך.את לא צריכה לחכות לחברות שיהיו איתך על מנת להעסיק את עצמך.
לעזוב ולפרק את החבילה ולחפש בחוץ ממש לא פשוט.

yossi10012

New member
הי.ראשית ברוכה הבאה!
אני טיפה יותר צעירה ממך אנסה לתת לך כמה תובנות שאולי יוכלו לעזור או לפחות לראות את הדברים בראייה אחרת.
1) "משעמם לי ולבעלי יחד"נכון אחרי כל הרבה שנים ביחד אך טבעי שזה ייקרה
2) אין כל רע לצאת עם חברות
3) אולי הוא לא רוצה להפרד מכמה סיבות ולא רק מה יגידו.אלא בגילו יהיה לו קשה למצוא זוגיות חדשה.
4) אמרת שבעלך לא בקו הבריאות.ייתכן שזה מאד מפריע לו והוא מוציא את זה עלייך.והוא כנראה גם עסוק בזה ואין לו סבלנות להתעניין או להקשיב לדברים אחרים.
ועכשיו לפתרונות.תפסיקי כל הזמן לנסות לרצות.כי מה שנראה לך מרצה יכול מאד להרגיז אחרים.אני בטוחה שיש לך כוונות טובות.
מיצאי לך עיסוקים משלך חוג כלשהו כל דבר שמעניין אותך.את לא צריכה לחכות לחברות שיהיו איתך על מנת להעסיק את עצמך.
לעזוב ולפרק את החבילה ולחפש בחוץ ממש לא פשוט.
תודה רבה ומועדים לשמחה

שי109

New member
לדעתי כולם בערך פה באותו מצב כמו שלך.
אם את מחליטה להשאר אז פשוט תעשי מה שבא לך ותנסי להנות מהחיים כמה שיותר.

למעלה