על סקס לנוער והורים...

Krishi

New member
בטח שזה פורום שווה../images/Emo3.gif

איך פורום על סקס לא יכול להיות שווה
שמח שאת נהנית... תביאי חברות

sivani

New member
יודעים ../images/Emo13.gif

הם יודעים גם שאני מנהלת (טוב,הם גם יודעים שאני מנהלת פורומים פה כבר 4 שנים) אין להם בעיה עם זה,ההורים שלי מעורבים לי בחיים בצורה החיובית ולא מפריע להם בכלל

פ ו מ פ ה

New member
חחחחחחחח../images/Emo9.gif

יודעים... אמא ישבה ליידי יום אחד, ופתאום היא עושה לי "סקס לנוער?!" אבא- "מה זה? את גולשת שם...(?!)" אחשלי- "סקס לנוער?... ואני חרמן?!"(הוא בן 22
) מממממ...התחלתי לגמגם
...

פ ו מ פ ה

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo9.gif

המממ...יום אחד אמא שלי יושבת ליידי במחשב...ופתאום היא שמה לב אז היא אומרת- "סקס לנוער?!...ו...מה....מראים שם תמונות?!" אבא- "סקס לנוער? זאת נכנסת לשם..?" אחשלי- סקס לנוער? ואני חרמן...?" (הוא בן 22
) ממממ...התחלתי להסמיק:|||||||||||||||||||

ברור שיודעים../images/Emo80.gif

הם ידעו גם כשניהלתי את הפורום הזה... אין להם שום התנגדות, הם אומרים שזה חינוכי
חחחח

ההורים שלי מחפשים אותי:\

אמא שלי פעם אחת שאלה אותי מזה צאט..הכנסתי אותה לשמע ורצו לעשות איתה סייבר....היא נכנסה לאקסטזה........טראומה מהמחשב שלי... היא לא מתקרבת...

לא רק שההורים שלי יודעים...

הם גם יודעים שחלק מהאנשים שמבקרים אצלי הכרתי פה.. חיחיחיחי.. זה למה לירון לא מתקרבת לבית שלי יותר P:..

TheBeast

New member
יודעים../images/Emo70.gif

וגם סבתא יודעת וגם אחותי המתוקה יודעת! וכולם תומכים בי ואפחד לא מתנגד או סולד מזה..! ואנחנו עוד משפחה דתיה! הכל רק בגלל שהבהרתי לכולם בשביל מה אני כאן
רק בגלל זה

Krishi

New member
ההורים יודעים..

האמת שזה היה מצחיק כי אני לא מספר להם כלום על חיי המיניים... אז כשהם ראו שאני בפורום התחילו לצחוק עלי ולהגיד לי מה אני כבר מבין בסקס ובכל מה שמסביב וזה... למרות שהם לא הכי מרוצים מהעניין שאני בפורום במקום לעשות דברים קצת יותר מועילים (לדעתם) כמו ללמוד וכאלה.. בכל מקרה.. אחרי שאבא מצא חבילת קונודם פתוחה באוטו אחרי יציאה שלי ביום שישי אחד זה די השתיק אותם לגבי מה שאני יודע על סקס וכאלה... אחרי שנהפכתי למנהל (וכמובן סיפרתי להורים שלי) אבא מיד בא והוציא 4 ספרים על סקס וכל מה שמסביב ואמר שהוא יכעס מאוד אם אני לא אקרא אותם... אז אני קורא.. חחח הבעיה שהם באנגלית

Devilish Angel

New member
אאוץ' ../images/Emo122.gif

אפילו אני, שאני דוברת אנגלית (ואגב הוצאתי 91 במגן ו-10 בבגרות בע"פ :) מתייאשת למראה אותיות קטנות אנגלית ומעצבנות... אבל תקרא קרא, זה חינוכי.. חחח :)

leok55

New member
אתה באנגלית???

חחחחחח יקח לך שנים שנים לקרוא אותם.... לך כבר תשכיר איזה סרט במקומם.... אני יכול להמליץ

Krishi

New member
שנים? הגזמת...

לא בעיה לקרוא אותם אבל רק מעצם העובדה שזה באנגלית כבר גורם לתחושת דחיה מסויימת... ואני בטוח שאתה יכול להמליץ על סרטים... אין לך משהו אחר להמליץ עליו

../images/Emo6.gif אמא מאמי יש לך! תגידי לה את זה.

אגב - אמא שלי יודעת שאני גולש פה,מידיי פעם היא מציצה לראות מה אני עושה ,היא לא מתעמקת :/

למעלה