על תשאלו מה עבר עלי הבוקר...

על תשאלו מה עבר עלי הבוקר...

כשקמתי בבוקר הייתי לבד בבית והרגשתי היפו... הבית שלי הוא של שתי קומות ככה שהייתי צריכה לרדת למטה למטבח (ששם גם המכשיר שלי)! הקיצר...ירדתי למטה שאני בקושי מרגישה את הרגליים שלי ועשיתי בדיקה והיה לי 30!!!! כבר הרגשתי שאין לי כוחות ולמזלי אמא שלי בדיוק באה הבייתה, ראתה אותי חצי מעולפת ונתנה לי לשתות קולה רגילה....וכו´.... זה היה ממש מפחיד... מישהו עבר משהו כזה פעם???

אקווה

New member
היי חן....

קודם כל תודה על העצה למטה. מכירה את התיאוריה, אולי אני גם אתחיל לקבל אותה פעם... (אני נורא נלחצת מסוכר גבוה, אולי באמת הגוף שלי מקבל היפו כשאני מוסיפה אינסולין.. בפעם הבאה אני אוסיף פחות ואבדוק מה קורה..). ולשאלתך - כן. קרו לי לצערי גם מקרים יותר גרועים... הייתי ממש על סף איבוד הכרה - פעמיים בבית, פעם אחת במשרד בצבא ועוד פעם שאני נמנעת מלדבר עליה כי היא הסתיימה כמעט באסון נוראי.. (בנהיגה..). בפעמיים שקרו בבית אמא שלי היתה בבית, וזה הגיע למצב שכבר כמעט לא שלטתי בעצמי. כשהיא ניסתה לדחוף לי דבש לפה התנגדתי בתוקף (היה פעם דיון על זה כאן - שיש נטייה להגיב באלימות כשנמצאים על סף אבדן הכרה) עד שהיא הצליחה להכניס לי קצת דבש לפה והתאוששתי. בצבא נתקפתי בפרץ צחוק בלתי נשלט לגמרי ולא ממש ידעתי מה קורה סביבי והתקשרו לאמא שלי שהורתה להם מה לעשות ותוך כדי אבא שלי הגיע יחד עם האמבולנס שהזמינו כי לא ממש ידעו מה לעשות איתי (לא התאשפזתי בסוף, כמובן...:)).בקיצור - צריך ממש ממש להיזהר שלא להגיע לרמות כאלה. זה מסוכן גם לאותו רגע וזה גם דופק תאים במוח... לכן - כמובן שהשמירה על איזון זה האידיאל שיש לשאוף אליו, אבל זאת בדיוק הסיבה שעדיף שהסוכר יהיה קצת יותר גבוה מאשר כזה נמוך... תשמרו על עצמכם, הא?

Master Boo

New member
קודם כל- שלום לכולם!!! ../images/Emo13.gif

ונכנסתי לפורום במיוחד בשביל לשאול על זה (או לפחות על משהו דומה לזה)... אז ככה- קרה לי כמה פעמים שקמתי עם היפו- אבל לא היפו שאני מרגיש ואני פשוט הולך לאכול משהו, אל היפו שאני פשוט נופל מהרגליים...
הבעיה היא שאני לא יכל פשוט ללכת ולאכול משהו, כי אני לא כל כך מרגיש שזה היפו... תחושה מוזרה כזאת... אני לא מודע לזה... אז אני חייב שיהיה לידי מישהו שיתן לי משהו לאכול... וזה מבאס! הבעיה היא שאפילו קרה לי פעם אחת שעשיתי בדיקה, היה לי 79 (שזה לא עד כדי כך נמוך אצלי) קמתי כרגיל ורק אחרי שהתחלתי לאכול הרגשתי את זה. וזה ממש מלחיץ- כי אכלתי עוגי (
) והכפית פשוט עפה לי מהיד... ולפני כמה זמן קרה ממש שכמעט איבדתי את ההכרה! (למזלי ההורים שלי לא הזריקו לי גלוקגן
) וזהו... אז אם למישהו זה קרה ויש לו איזה פתרון או משהו כזה (חוץ מלאכול לפני השינה- כי זה כבר נהיה ממש מטרד) מוזמן לשתף אותי!!

portland

New member
וואלה..

גם לי קרה פעם משהו כזה הינו אצל חבר שלי במסיבה וישבתי הרבה ופתאום באתי לקום הרגשתי סחרחורת ומזה לא טוב התחלתי לדבר שטוית בקושי הצלחתי לקום עד שנתנו לי לאכול זה היה מצחיק הקטע של השטוית כל השאר לא ההרגשה היתה מזה חרא
אבל אתם יודעים מטעויות לומדים כנראה שאני תלקח שלי למדתי

היי מסטר...

דבר ראשון-ברוך הבאה! דבר שני: כמה זמן יש לך סוכרת? אני שואלת כי אני יודעת שאחרי 10 שנים של סוכרת כבר פחות מרגישים תחושות היפו והיפר.... בגלל שיש הרבה זמן סוכרת.... אולי זאת הסיבה,גם לי זה קורה... היה לי אתמול 84 (שזה מצוין) והרגשתי היפו.... ושהיה לי לפני יומיים לדוגמא 57 לא הרגשתי היפו, במקרה עשיתי בדיקה... ובקשר לפתרון: אם אתה עם משאבה אולי כדי שתוריד קצת את הבאזל בשעות האלו, ואם אתה עם זריקות או שתוריד מינון או שבכלל אל תעשה ותראה מה יקרה... או שהכי טוב לעשות זה פשוט להתייעץ עם הרופא/ה שלך! ועוד שאלה אחרונה: בן כמה אתה?

Master Boo

New member
אז ככה...

אני בן 16, יש לי 4 שנים סכרת, ואני בלי משאבה. ובקשר לתגובה השנייה- הדיבור שטויות זה כנראה סימפטום של זה...
זה הרגשה מוזרה כזאת- אני מדבר, אבל אין לי מושג מה אמרתי לפני חצי שניה...
מה שהכי מוזר זה שזה קרה לי שהיה לי 76. ואני זוכר שעשיתי פעם בדיקה, היה לי 50 ומשהו, ואפילו לא הרגשתי היפו... אה כן- וזה קורה רק בבקרים... לא קרה לי מתישהו אחר...

Master Boo

New member
אממ...

דווקא אני די מאוזן. חוץ מכמה גבוהים פה ושם הסוכר שלי די בסדר (100-150), וכמו שכבר אמרתי- היפו אין לי כמעט שלא בבוקר... ולא נראה לי שאני יבוא לקייטנה... אני בבוגרים, אני מניח... (עולה ליב´) ומתי התאריכים שלה בכלל?

למעלה