עם יד על הלב....

עם יד על הלב....

האם כולכם בודקים דם כל יום מספר פעמים ביום?? אם כן,בעזרת איזה מכשיר את בודקים? לי יש את ה"גלוקו-מטר עלית" של "באייר",ועם יד על הלב, אני עורך ניטור עצמי מסודר רק שלושה שבועות לפני ביקורות....
לפעמים אני מנסה לדקור,ולא יוצא דם,מחליף מחט,ועדיין לא יוצא. עובר אצבעות,עד שהיד נראית כמו מסננת. באופן כללי,כבר למדתי להכיר את המשאבה כל כך טוב,שאני כבר יודע לבד מתי אני יכול לאכול כל דבר,מתי אני ב"היפו" ומתי אני ב"היפר". סוף שבוע מאוזן לכולם, גם אם תעבירו אותו בצורה אנכית,מלאת פעילות ספורטיבית. סקיפיו אפריקאנוס

היי אפריקאנוס...../images/Emo43.gif../images/Emo104.gif

אז...עם היד על הלב...הבת שלי (קטנטנה מתוקה) בודקת כל יום 4 פעמים ולא מפספסת אפילו פעם אחת ואני מאד גאה בה... התרופה לסכרת היא משמעת עצמית...אם תהיה מאוזן מכסימום האפשרי...לא רק שתוכל להמשיך בחייך כרגיל אלא, וזה העיקר, תימנע מ"תופעות הלוואי" של הסכרת. אני נהג אמבולנס מתנדב במד"א ואני רואה, לצערי , את התוצאות של שיטות הטיפול הקודמות, שבהן לקחו אינסולין פעם ביום...אני מאד מאד מקווה שכל מי שמטופל בשיטות החדשות של היום כמו כמה הזרקות ביום או משאבה...לא "יזכה" לתופעות כאלה... הרבה בריאות
אמנון מרגלית

elad2040

New member
אני משתמש

ב"acutrend sensor" של נובו נורדיסק. אני בודק סוכר 4 עד 8 פעמים ביום. אם אתה מנסה לדקור ולא יוצא דם כדאי לך אולי לעבור למכשיר שבוא אפשר להתאים את אורך המחט. בקשר לניטור, קראתי שחוקרים הגיעו למסקנה מניסויים שחולי סוכרת לא באמת מסוגלים לנחש את רמת הסוכר שלהם, אלא רק להרגיש עליה חדה או ירידה חדה בסוכר. אני לא יודע. אני יכול להגיד שאני לא מסוגל לנחש את רמות הסוכר שלי. אבל כל אחד מאיתנו אחראי לעצמו, תטפל בעצמך כפי שאתה רואה לנכון. רק בריאות.

איליקו

New member
תיקון ותוספת מידע

תיקון טעות קטנה: "Acutrtend Sensor" הוא של חברת "Roche" ולא נובו נורדיסק. זהו מכשיר חדש יותר מה-Elite, אם כי פחות מדוייק ממנו. הדוקרן שבו אפשר להתאים את אורך המחט שמו Softclix והוא גם של חברת "Roche".

אני משתמשת...

במכשיר של מכבי שסיבסבו אותו...אני לא ממש יודעת איך קוראים לו... בקשר לדקירות, אני יודעת מזה לי זה קורה יותר מהרבה פעמים... אני בדר-כלל עושה עוד כמה דקירות ואז זה בסדר. אני לא מחליפה לדוקרן אחר כי אני פשוט לא סובלת מכמה דקירות קטנות... בהצלחה.

איליקו

New member
ל-חן בנוגע למכשיר

היי חן, אם את במכבי, כנראה המכשיר שלך הוא "עלית" (רשום עליו, את רק צריכה להסתכל). לאחרונה החלה מכבי לאשר במקרים מסויימים גם את מכשיר ה-FreeStyle החדש שהינו הרבה יותר מדוייק והרבה יותר נוח. טיפת הדם הדרושה קטנה הרבה יותר וניתן לדקור הרבה יותר מקומות בגוף, כמו הזרועות למשל. אבל כתבת שאת לא סובלת מהדקירות אז כנראה לא יאשרו לך אותו בינתיים. כרגע מאשרים אותו רק למי שמתקשה לדקור את עצמו. אם זה חשוב לך, את יכולה בכל זאת לנסות לומר שאת מתקשה עם המכשיר הנוכחי ואולי זה יאושר. איליקו

איליקו...

בקשר למכשיר שבודקים על הזרועות, אז לפני שקיבלתי את המכשיר שאני משתמשת בו עכשיו היה לי מכשיר- גלוקומטר עלית והדקירות היו מאוד כואבות אז נתנו לי את המכשיר הזה והיה בסדר גמור. נתנו לי לנסות את המכשיר (שאני משתמשת בו עכשיו) והדקירות לא כאבו לי. ואני באמת ממליצה על המכשיר החדש (שעושים גם על הזרועות) למי שסובל.

elad2040

New member
אתה צודק.

בלי לבדוק הרבה הנחתי כנראה שכל הציוד שלי הוא של נובו (כנראה כי הם הציקו לי הכי הרבה).

למעלה