עם מה לנקות את המסך ?

chim chim

New member
עם מה לנקות את המסך ?

קודם כל ברכות והצלחה לפורום
יש לי ספריי מיוחד לניקוי המסך, אבל אני לא יודע עם מה לנקות. ניסיתי לנקות עם הבד לניקוי המשקפיים וזה משאיר סימנים על המסך, וכן ניסיתי עם טישו שהשפרצתי עליו וגם משאיר כתמים על המסך. מה לעשות ? במקום שהמסך יהיה נקי ושחור אחרי הניקוי, הוא מתלכלך עוד יותר !

point2i

New member
לא יודע לגבי "הספריי מיוחד "

אני מניח שאת מתכוונת למסך LCD אני ממש לא חושב שמסכי LCD אוהבים כימיקלים , וזה בדרך כלל , מה שמכילים התרסיסים האלו ! אם מדובר במסך CRT את יכולה ל'התפרע' עליו עם כימיקלים , לגבי ה LCD הדקים עדיף לנגיע אותם עם מטלית כותנה לחה , וממש בעדינות .

point2i

New member
לנגיע > לנקות

זה מה שקורה כשמנקים את המקלדת בכימיקלים

gozala

New member
הנושא היה על "שולחן הדיונים" ../images/Emo8.gif

כדאי אולי לעיין כאן גם.

chim chim

New member
התכוונתי לספריי

שנועד למסכים כמו של מחשב נייד, לא לדאוג.

D i s o r d e r

New member
אני רכשתי

בחנות מחשבים ספריי (35ml) שמיועד בדיוק לזה, ומגיע גם עם פלסטיק כחול שבפנים יש לו בד מיוחד (על אותו סגנון של בד ניקוי למשקפיים) והמצד השני של הפלסטיק יש מברשת עדינה. על הבקבוק כתוב שזה מיועד גם לדיסקים, ווידאו מצלמות וכו'. שימושי מאוד, ובמחיר של 25 שקלים לערך. ממליצה.

geostant

New member
אני מנקה עם מגבונים לחים

אבל כמובן מומלץ משהו אנטי סטטי, זה הרבה יותר טוב

TriPax

New member
אם היה לי כוח....

הייתי מעתיק לכאן את מה שרשום על המטלית שקיבלתי עם נייד כלשהו. יש שם 20 שורות של הוראות ניקוי מדוייקות. התקציר:
לא לנקות עם שום חומר (בטח לא חומרים שיש בהם אלכוהול)
לנקות בעדינות עם המטלית בשלב הראשון. הטלית המדוברת היא דומה למטלית של משקפיים, אבל הרבה יותר רכה.
אם יש עוד לכלוכים - להפוך ולנקות עם הצד השני של המטלית (כי בצד הראשון יש כבר ג'יפה).
אם יש לכלוכים עקשניים, להרטיב בקמצנות את המטלית (שתהיה קצת לחה - לא ספוגה ולא מטפטפת) ולנקות איתה שוב.
מדי פעם לשטוף ביד את המטלית עם מים ולתלות אותה ליבוש בתוך הבית. בשום פנים ואופן לא להפעיל לחץ על מסך ה-LCD.

למעלה