עמותת ספורטאי הקארטינג - ארוע פתיחה

DORON RAHAMIM

New member
עמותת ספורטאי הקארטינג - ארוע פתיחה

היי לכולם תוצאות ותמונות מהמרוץ שהיה ביום ו' באתר : |http://karting.ios.st/Front/Tools/homepage.asp| תודה גדולה לכול המארגנים והיוזמים להקמת העמותה וארגון המרוץ דורון

סער ניב

New member
סיכום אירוע פתיחת העמותה

לאירוע השקת העמותה שהתקיים ביום ו' 3.8.07 בקארטינג חיפה הגיעו קרוב ל-40 אנשים, מתוכם 22 אף השתתפו במרוץ הראווה שחולק לשתי קטגוריות: 1. הקטגוריה ה"קלה" הכילה משתתפים עד למשקל של 76 ק"ג. 2. הקטגוריה ה"כבדה" הכילה משתתפים מעל למשקל של 76 ק"ג. בין האנשים שכיבדו אותנו בנוכחותם ולקחו חלק במרוץ היו אלון דאי (שהגיע עם אבא אברהם שנמנה על מייסדי העמותה, אלון מייצג אותנו בפורמולה רנו בהונגריה), ירון אדרי שכבר זמן רב לא השתתף במרוץ 4 פעימות, אלירן ביטון (אלוף ליגת הצפון מאסטרים לשעבר) שחזר לפעילות, גידי קרונין שמתחרה ב"פיאט סיינה קאפ" בטורקיה (זכה שם במקום הראשון במרוץ האחרון) ועופר שוורץ - מזכיר עמותת נהגי המרוצים (ראלי). בלטו בהיעדרם משפחת גולדבוים (חו"ל), ואדים ליאחובסקי (חו"ל) וטל אביאל מ-MYKART שלא יכול היה להגיע עקב אירוע משפחתי. מיד לאחר ההרשמה ומקצי האימון נכנסו חברי העמותה להרצאה מפי מאיר עזרן שמכהן כיו"ר הזמני של עמותת ספורטאי הקארטינג. בתום ההרצאה נערך סבב הכרות של החברים בו כל אחד הציג את עצמו בקצרה. שיטת הזמנים הייתה דומה לשיטה שהונהגה בליגת הצפון בה כל נהג מגריל קארט למקצה הזמנים ובתום מחצית המקצה מחליפים הנהגים קארטים ביניהם למספר הקארט הבא בתור. עקב כך פוחת למעשה הסיכוי שנהג ישובץ לחצאי הגמר במיקום לא טוב עקב הגרלת קארט חלש וביצוע זמן איטי וניתנת האפשרות לנסוע על שני קארטים שונים כאשר רק התוצאה הטובה מביניהם נחשבת. כל קטגוריה התחלקה לשני מקצים כך שלאחר זמן רב לא התקיימה שיטת המראה בכלל ביום המרוץ וכל הזינוקים נקבעו על ידי שיטת השיבוצים אותה ניהלו ביד רמה מנהל המרוץ וצוות המזכירות שלו. בקטגוריה עד 76 ק"ג ניצח אלון דאי עם נהיגה מצויינת, למקום השני הגיע ים פלג המשתפר מאוד, למקום השלישי הגיע רן רינקר. בקטגוריה הכבדה נרשמו הפתעות כאשר בפול פוזישן לגמר ניצב יניב סיבוני ששמר על ההובלה מתחילתו ועד סופו של המקצה וסוף סוף תפס את המדרגה הגבוהה של הפודיום, למקום השני הגיע ארקדי מרסון (בפודיום הראשון בקריירה) אחרי נהיגה יציבה. למקום השלישי זינק מאיר עזרן ששמר על מקומו ואף סיים כך את מרוץ, אולם בתום המקצה התברר כי מאיר קיבל הורדה במיקום אחד על אירוע בו היה מעורב שתי הקפות לסיום עם נדב שהיה ממוקם רביעי. נדב לעומת זאת קיבל אף הוא הורדה במיקום אחד על תקרית אחרת עם מאיר הקפה לפני כן, כך נוצר המצב הנדיר שעקב הורדת המקומות של הנהגים שסיימו שלישי ורביעי, הנהג שבסופו של יום, סיים שלישי הוא ששון סיני שהוקפץ היישר מהמקום החמישי במרוץ הקארטינג הראשון שלו אי פעם! ששת הנהגים שסיימו על הפודיום עלו למקצה אלוף האלופים על גביע "טייר קלאב" ובסוף המקצה היה זה רן רינקר שלקח את הגביע הבייתה, כאשר אלון דאי מסיים שני ויניב סיבוני שלישי. לאחר טקס הפודיום בחרו המנצחים פרסים בדמות ציוד קארטינג של OMP מתנת פיט סטופ. לסיכום: האירוע היה מוצלח, שמחנו לראות אנשים ישנים וחדשים שהצטרפו לעמותה, הייתה אווירה טובה וחיובית וקיבלנו הרבה חיזוקים להמשך הדרך. הנקודה שקצת איכזבה הייתה הקארטים שלא היו במצב אופטימלי עקב עומס רב על הכלים שנגרם כנראה בשל החופש הגדול ועקב המחסור הזמני של חלקי החילוף בארץ למנועים. גם מכך אנחנו יוצאים עם תובנות ומסקנות להמשך ובימים אלו העמותה מגבשת נוהל להשוואת קארטים לפני מרוצים שיתחיל להיות מיושם כבר במרוץ הראשון של הליגה. אני רוצה להודות לצוות קארטינג חיפה על האירוח, למישל גדז' על ניהול המרוץ וגיוס הספונסרים, לאלון כהן ועומר גדז' על עבודת המזכירות, ליניב חקמן על העזרה בשיפוט, לפיט סטופ יבואנית OMP על הפרסים לזוכים, לחברת "טייר קלאב" על הגביעים למרוץ, לכל חברי העמותה החדשים והותיקים ולאחל לכולנו הצלחה בהמשך בליגה הארצית שתבוא עלינו לטובה אחרי החגים. סער ניב מזכיר עמותת ספורטאי הקארטינג.

slickss

New member
תיקון טעות

פודיום שני לארקדי שמגיע לו הרבה מחמאות על ההישג ושרק ימשיך בקו הזה וחוץ מזה אני חייב לו תודה ענקית על זה שהוא הגיע מהקריות לנהריה כדי לקחת אותי בהתרעה של רגע אחרי שהאוטו שלי החליט שלא בא לו לנסוע לחיפה ורק על זה מגיע לו לעלות לפודיום, חוץ מזה זה מראה שחברות לפני מירוץ (הוא איחר בגללי) וכל מה שקורה על המסלול צריך להשאר שם ולקחת הכל בפרופורציות נכונות ולהנות מהאוירה והעיקר שנהנה ביחד כי אם לא ניהיה ביחד לא יהיה לנו עם מי להתחרות... נהנתי מאוד (למרות הקארט שהגרלתי בגמר) ניר

תודה ניר

אבל לגבי זה שאספתי אותך עדיין אני חושב שזה מעשה נורמלי שכל אחד יעשה בשביל חבר היה אך למרוץ שיהיו עוד הרבה כאלה

סיכום שלי

קודם כל - ברכות לכל הזוכים במירוץ (וגם לכל שאר הנהגים שהגיעו והשתתפו). גם אני הייתי רוצה לסכם מעט את המירוץ מנקודת המבט האישית שלי. היה כיף לראות את כל אותם האנשים שלא ראיתי המון זמן. כמו כן, היה כיף להתחרות באוירה שהייתה. רוב הנהגים (אם לא כולם) באו קודם כל על מנת להנות ורק אח"כ על מנת לנצח ואת זה ראו במירוץ שהיה יחסית נקי מאירועים. גם היה כיף להשתתף (סוף סוף בשבילי) במירוץ של מישל, ולא לעמוד איתו מהצד. אבל מה שנתן טעם רע בסופו של דבר בישבילי למירוץ הוא הקארטים. בד"כ אינני נוהג להתלונן על הקארטים שקיבלתי במירוץ, אך הפעם איני יכול שלא להגיב. הקארטים לא היו מוכנים למירוץ. לא מבחינת תחזוקה שלהם, ולא מבחינת ההשוואה ביניהם. אני לא רוצה להתייחס לקארט הספציפי שקיבלתי במקצה זה או אחר. כל הקארטים היו ברמה נמוכה ביותר. אני באמת מתלבט האם להגיע למירוץ הבא כאשר הוא יתקיים. נכון, אני בא להנות, אבל אני גם בא להתחרות. ואני לא רוצה להגיע ראשון בגלל שמישהו קיבל קארט גרוע. אני מעדיף להגיע אחרון בגלל שכולם נהגו טוב יותר ממני בקארטים שווים. לכן, ברצוני לפנות מעל גבי פורום זה לאנשי קארטינג חיפה - טפלו בקארטים שלכם על מנת שדבר זה לא יחזור על עצמו. משום שאם אני אגיע בפעם הבאה, ושוב הקארטים יהיו ברמה כזו, אני לא חושב שאזחור להתחרות אצלכם (למרות שזהו המסלול המקצועי היחיד באיזור חיפה).

slickss

New member
צודק ב100% רוברט

נמאס לזרוק כסף ובסוף המירוץ מוכרע כבר בהרגלה!!!

למעלה