עמיר בניון - אקוסטי

פזית 1

New member
לרמה שלכם אני בטח לא ירד, כנראה

שממש משעמם לכם בחיים, אני ממליצה לכם ללכת לחפש חיים..... ורד בשבילך אני יהיה גם על 6
... לידיעה ורד אוהבת נשיכות לא ליקוקים....
(והמבין יבין)

גרציה פ

New member
רגע רגע שאני אבין, ורד לא חייבת לאף

אחד כלום, ואם היא עושה או משטפת אחרים עם החומרים שיש לה, צריך להודות לה, אי אפשר לצפות ממנה לכל בקשה, ורד השקיעה ומשקיעה שעות לפורום ולנו, לפני שמעבירים ביקורת על ורד צריך אולי קצת ללמוד את כל פועלה כאן בפורום, ואז בטוח אף אחד לא יפצה פה {ועוד כזה פה כפויי טובה}, ורד עושה את עבודתה נאמנה לאנשי הפורום ולעמיר, בהתנדבות, ומכל הלב, היא משיגה עבורנו חדשות או כל דבר שקשור לעמיר במלחמה לא קטנה ואם אתם לא יודעים מה זה מנהל פורום תלכו לראות במקומות אחרים, אין, אבל אין עוד מנהל פורום שאני ראיתי שכל כך נאמן לעבודתו כמו ורד שלנו,לכן אם לא קיבלתם את מבוקשכם ומתנהגים כמו ילדים קטנים זאת בעייתכם ורק בעייתכם, ובבקשה לא להפיץ הודעות עויינות שלא בצדק!!
בברכת שבת שלום מבורכת ל כ ל באיי וחברי הפורום

golf123

New member
יש לי תחושה...

יש לי תחושה שיש כאן אנשים מסויימים שמתבלבלים בפורום. אז למי שלא יודע, הפורום הזה הוא לאנשים מעל גיל 3. שלא יהיו כאן טעויות, כי מתחת לגיל הזה, רצוי שתפנו לפורום של "סבא טוביה" או "טיפ וטפ" - אתם יודעים, פורומים לכאלה שעדיין מוצצים מוצץ, משתמשים בסיר בשירותים כי זה עתה נגמלו מחיתולים ושלא נרדמים בלילה בלי ה-
שדודה אסתר הביאה להם מתנה. אה, כן - ותעזבו את ורד בשקט, קפיש????????? ח===ל===א===ס

מיטל52

New member
מה נסגר איתכם באיזו חוצפה אתם

מדברים רעות על ורד שלנו?!ורד אחותי המקסימה אל תדאגי מי שמכיר אותך יודע בדיוק מי את ועד כמה נדיר להכיר מישהו שהלב שלו כה רחב כה מעניק וכה מתוק...אני מרשה לעצמי לדבר בשם כל חברי הפורום{האמיתים}:אנחנו אוהבים אותך ומודים על ההשקעה ועל האהבה שאת מעניקה לנו כל פעם מחדש....המון נשיקות ולילה טוב נסיכה שכמותך{נכון שגרמתי לך להסמיק}

golf123

New member
כי יקירה - בלי הכוח שלך, מי אנחנו??

ובכלל, נראה לי שהמציקנים הסידרתיים האלה הם לא יותר משני אנשים, או שאפילו מדובר באדם אחד שמשתמש בכינויים שונים, ושסתם נהנה להשתעשע על חשבונך, ובעקיף על חשבוננו. באמת שמאחלת לו בריאות שלמה ואושר בחייו, כי לפי התגובות, הוא נראה משועמם. העניין הוא שמדובר באדם אוהב עמיר, וחבל שהוא הורס לעצמו את "שמו הטוב" בפורום. אז עכשיו פונה אליך באופן אישי, יהיה שימך אשר יהיה, מציעה לך להיכנס שוב בכינוי חדש ולפתוח דף חדש - פשוט להיות חביב, בלי לנסות להתקיל את ורד ואותנו, ותראה שרק תרוויח מזה. מילה שלי.

טלטול25

New member
אחי, יש לי את זה דבר איתי ..

יש לי את זה במחשב - " הופעה אקוסטית " .. הופעה חזקהה של המלךך .. דבר איתי באיסי אם יש לך 301061799... מי שרוצה שיבקש..

למעלה