עמית ילדה

../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif עדכון ../images/Emo57.gif

ראיתי את עמית !!! אמש בניתוח קייסרי נולדה הגורה בשבוע 34 במשקל נאה של 2.500 ק"ג. שוכבת בפגיה כי קצת קשה לה לנשום לבד . בינתיים עמית שואבת ומקווה שתוך יומיים כבר תוכל להצמיד לליבה (ציצה). עמית קצת עיפה (כמצופה) אך נראית מאושרת. צרור ברכות לגורה לתמנונה ולהורים.

טאניוש

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

אכן משקל נאה! שתתחזק ותצא מהר מפגיה להורים מאושרים!

דש1דש

New member
מזל טוב!!!

שמהר מהר תנשום לבד - את ריח החלב והגשם
איזה כיף!!!! עמית של השתיים!!!!!
גדול גדול לכולם!

ואווו ../images/Emo110.gifנה חדשה ../images/Emo95.gif ../images/Emo49.gif

עמית
מזל טוב
איזה יופי שעבר בשלום ואיזה משקל מכובד
התאוששות קלה לך והגעה מהירה ה
לגורה הקטנטנה.

מזל טוב ../images/Emo70.gif../images/Emo95.gif

אמנם קצת מוקדם משרצית, אבל העיקר בבריאות ובמשקל נאה. אני יכולה לומר לך שאם תרצי תוכלי להשתחרר גם עוד שבוע, אבל קודם כל תרגישו כולכם טוב. אז מזל טוב ליוסי ולך, ומזל טוב לתמר שמהיום היא גם אחות גדולה, וזה כשלעצמו סיבה למסיבה. (מקווה שהיה לכם סידור לתמר בזמן הלידה, ושלא קרה שום תסריט היסטרי)

חמניה1

New member
גילגיל אם את רואה אותה עוד הפעם

מסרי לה ד"ש חם. והמו מזל טוב

T noki

New member
מזל טוב! ../images/Emo24.gif משקל מכובד בהחלט

מקווה שבמהרה התמנונה הקטנה תשוחרר מהפגיה לזרועותיה וציציה של אמא עמית.. ברכות להורים ולתמנונה האחות הגדולה

neta2

New member
יואו.. אני חיכיתי ל-SMS איזו

התרגשות!! עמיתי, אני מאושרת
מזלטוב חברה יקרה. אושר אהבה בריאות לך, ליוסי ולמר האחות הבכורה. ככ נרגשת, הולכת לשלוח לך sms.

ligo

New member
יו, עמית, מזל טוב מוקדם

ההודעה מלפני יומיים, אז אני מקווה שהגורה כבר נושמת לבדה ויונקת. מחכה לשמוע שאתן בסדר ואיך תמרי מגיבה וה-כ-ל. מזל טוב!

debby12

New member
מנהל
ווואו - איזו התרגשות

היתה לי הרגשה שזו באמת היא - מכיון שהיא נעלמה מהפורום (היא תמיד פה אלא אם כן היא בחדר לידה) סאחה על המשקל המאוד יפה -- מאחלת התאוששות מהירה ומזל טוב למשפחה המתרחבת.

ברכות להולדת אחות התמנונה ../images/Emo65.gif

אני חיכיתי להודעה של מרב כדי לברך ונשמתי עמוקות לשמע המשקל המעולה אז ראשית ברכות לעמית שהצליחה להמתין לשבוע מתקדם (הלוואי יותר) ולאחות התמנונה שהעלתה במשקל יפה ברכות ליוסי ולתמר רק אושר ובריאות

מזל טוב ל../images/Emo110.gif החדש!!

איזה יופי של משקל למרות השבוע המוקדם!! אני כבר רוצה לראות תמונות!! עמית לנוח הרבה, בכל זאת אחרי קיסרי! שיהיה לכן כייף גדול, איזה כייף זה אמא לשתי בנות

מזל טוב לעמית, יוסי ו ../images/Emo110.gif נות

וואווווו. מחכה בקוצר רוח כבר לשמוע את סיפור הלידה. היה הריון ממש לא משעמם וטוב שהחזיקה עד כה מעמד ובהחלט טוב שיצאה בכזה משקל
. עמית
עשית את זה
את אמא לשתיים

כן זו באמת עמית שלנו ../images/Emo99.gif

עמיתי, שוב מזל טוב גדול, קצת מוקדם ממה שציפיתי לאחל לך אבל הכל כבר מאוחרייך. התאוששות מהירה מהירה מהניתוח ועוד יותר התאוששות מהירה לקטנה. ממשיכה להחזיק אצבעות!!!!! אני
אלייך. אוהבת, מיכל

עמיתתתתתת../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif

עמיתי, איזו בשורה משמחת, איזה משקל מדהים, מקווה שאת מתאוששת מהניתוח וששלומכם בסדר. מזל-טוב גם לבעל ולכולםםםםםם
אני ממש מתרגשת בשבילך.

נתנאלה2

New member
מזל טוב לעמית

ולמשפחה, התאוששות מהירה לאמא מהניתוח (למה?) ולגורה הקטנטנה.

../images/Emo65.gif מזל טוב עמית,יוסי ותמר../images/Emo65.gif

המון אושר להולדת הגורה. איזה יופי של משקל!!!

tamara5

New member
../images/Emo49.gif לעמית, לאיש, לתמר היפה,

ולגורה החדשה. רוב אושר ובריאות !

למעלה