עסקה באורנג´ והטלפון של סמסונג

llllllll

New member
עסקה באורנג´ והטלפון של סמסונג

אהלן כל גולשי הפורום! כעת גיליתי את הפורום הזה, והרעיון נראה מעולה. אז ככה... יש לי הצעה מיוחדת מידיד שעובד באורנג´ לרכישת מכשיר. התנאים של ההעסקה הם: *קבלת הפלאפון בחינם, תוך התחייבות ל-36 שנים (אם רוצים לפרוש באמצע צריך לשלם את מספר התשלומים שנשארו לפלאפון בלבד, כלומר, נניח והמכשיר עולה 1000 ש"ח ולאחר שנתיים אני רוצה לבטל את העסקה, מה שעלי לשלם הוא 1000 ש"ח לחלק ל-36 חודשים ולכפול ב-12, מקווה שהבנתם). *תנאי התשלום: עד 35 דקות דיבור - 77 שקל לחודש כולל מע"מ. עד שעת דיבור-97 ש"ח לא כולל מע"מ. עד שעה וחצי של דיבור- 120 ש"ח לא כולל מע"מ. עד שעתיים של דיבור-144 ש"ח לא כולל מע"מ. עד שעתיים וחצי של דיבור- 162 ש"ח לא כולל מע"מ. עד 3 שעות של דיבור- 178 ש"ח לא כולל מע"מ (יש המשך לרשימה הזאת, אך לא נראה לי שאעבור את שלושת שעות הדיבור) *המחירים כוללים ביטוח ואחריות *מחירי השיחות שווים לכל הרשתות (פלאפון, סלקום, אורנג´, אמיגו ובזק) * 2 מספרים נבחרים להם אקבל 50% הנחה (באורנג´ או בבזק בלבד). *ביכולתי לבחור כל פלאפון שאני רוצה מקטלוג המכשירים של אורנג´ הייתי רוצה לדעת אם לדעתכם העסקה כדאית ביחס לעסקאות הקיימות כיום בשוק. בנוסף הייתי רוצה לדעת מה אתם חושבים על ה- 914 של סמסונג??? ואם יש לכם הצעות לפלאפון שלדעתכם הוא טוב הקיים ברשת אורנג´, אשמח לשמוע! אם מישהו יודע על עסקה כדאית טובה יותר מזאתי, אשמח לשמוע גם זאת! ביי ותודה, LG

לדעתי?

זו אחת העיסקאות הכי לא כדאיות ששמעתי עליה בחיים.. כאילו.. זה מתחיל משתיים וחצי שקל לדקה <77 ש"ח לפני מע"מ, כלומר 90 ש"ח אחרי, ל35 דקות זה בערך שתיים וחצי ש"ח לדקה> ובמצב של 3 שעות, זה בערך שקל וחמש עשרה אגורות, שגם זה לא משהו בכלל. זה יקר כמו אני לא יודע מה!

פגעסוס

Well-known member
גם לדעתי לא משתלם...

קודם כל אני תמיד ממליץ לא להתחייב אם אין צורך. כעת תבדוק עם אותו ידיד האם יש מחיר מינימלי. לדעתי התוכנית שהוא מדבר עליה היא אורנג´ 30. מה שאומר שאתה משלם בין כה וכה 59 ש"ח לחודש (גם אם לא דיברת). אתה יכול לדבר עד 30 דק´ וזה ישאר 59 ש"ח והחל מהדקה ה 31 המחיר יתחיל לעלות. זה בד"כ הרעיון בתוכניות התחייבות, והן בד"כ לא משתלמות לכמות כזו של שיחות. כאשר אתה נכנס לתוכניות ללא התחייבות אתה יכול לשלם את מחיר המכשיר בכ"א גם כן ב 36 תשלומים. ההבדל העיקרי הוא, שאם אתה בתוכנית התחייבות ותה מעוניין להתנתק אתה צריך לשלם את הסכום שנותר בבת אחת, לעומת זאת בתוכנית ללא התחיבות, אם מלכתחילה שילמת ב 36 תשלומים, אתה יכול להתנתק וזה ימשיך לרדת בתשלומים. בנוגע לתעריפים, התוכנית הזאת ממש לא משתלמת למי שמדבר 3 שעות. אם תשים לב גם אם תדבר 3 שעות זה יוצא לך תעריף של 99 אג´ לדקה. בתוכנית הסטנדרטית של ללא התחייבות (TO GO FIX) אתה משלם 56 אג´ לדקה לאורנג´ ולבזק ו 98 אג´ לדקה ל פלאפון, סלקום, מירס וכו´. הדבר היחיד ששווה לבדוק הוא ההנחה של 50% על שני מספרים. וגם כאן, אם אתה מדבר נניח שעתיים בתוכנית שהוצאה לך זה יוצא 1.2 ש"ח לדקה. מה שאומר שיש לך 60 אג´ לדקה לשני מספרים נבחרים באורנג´ או בבזק, בעוד בתוכנית ללא התחייבות זה יוצא לכל מספרי האורנג´ והבזק 56 אג´ לדקה. במילים אחרות. התוכנית שהוצעה לך היא תוכנית שמתאימה לאנשים שמדברים הרבה (אבל הרבה...) יותר מ 3 שעות. הרעיון בתוכנית הזו הוא שככל שמדברים יותר בחודש, המחיר לדקה יורד. זה מתחיל להשתלם בד"כ אחרי 500 או 600 דק´ דיבור... GYXOIO

llllllll

New member
אבל את המכשיר אני מקבל בחינם

אני לא משלם עכשיו את התשלומים על הפלאפון כל חודש. אני מקבל אותו בחינם, ורק אם אני רוצה להתנתק לפני שמלאו 3 שנים, אני צריך לשלם את היתרה. הפתעתם אותי עם התגובה השלילית...חשבתי שזו אחלה עסקה...

llllllll

New member
עכשיו כשחשבתי על זה.....

הגעתי למסקנה שבאמת השיחות יקרות... באסססה.... מכל מיליוני ההצעות שקיימות.. אי אפשר לבחור!

triger

New member
בנוגע למסלול

זהו מסלול עיסקי ולא קומבינה שנקרא B110 אם אני לא טועה והוא מאוד משתלם למי שמדבר באזור ה 500 דקות ומעלה ולא למספרים קבועים ושיחות מעורבות סלקום פלאפון אורנג ואז מדובר בחיסכון אמיתי במידה ומדברים קצת או בעיקר לאותה הרשת או אותם מספרים אז זה לא כדי..... אתה צריך לעשות עבודת מחקר אל אופי השימוש שאתה הולך לעשות בטלפון-באיזה רשת החברים/משפחה מדבר הרבה/קצת ביום/לילה ואז לבחור את הרשת ואת המסלול. לפעמים קניה שנראת מפתה עולה מאות שקלים להרבה זמן,אז תבחר נכון....

Cellwiz

New member
צודק, אבל !

צדקת לגבי שם התכנית (B110) המיועדת לקהל העסקי ובה משלמים בסיס של 50 ש"ח + מע"מ ומקבלים 35 דקות שיחה לכל יעד בישראל ושרותי תחזוקה. התכנית הינה תכנית התחייבות. התכנית הינה תכנית עקומה כמו כל תכנית התחייבות ברשת ובה העקרון הוא ככל שאתה מדבר יותר אתה משלם פחות. יעד השיחות אינו משפיע על עלותן. התכנית טובה למשתמשים די כבדים אשר מרבים לחצות רשתות. אני במקומך הייתי מנסה להשיג את תכנית החיילים החדשה. התכנית הינה ללא התחייבות ובה מחיר קבוע לכל הרשתות: 59 א"ג ! מחירי המכשירים (3 דגמים) מוזלים ומקבלים החזר עפ"י שימוש של 15 ש"ח על כל 100 ש"ח שיחות אם מחזירים מכשיר מרשת אחרת (אני מקווה שאני לא מתבלבל).

פגעסוס

Well-known member
חשבתי שאולי מדובר על...

B110, אבל הוא אמר שבעבור 35 דק´ הוא משלם 77 ש"ח. ואילו ב B110 זה 50 ש"ח + מע"מ, כלומר 59 ש"ח... זה לא מסתדר לי... GYXOIO

Cellwiz

New member
גם זה נכון אבל

אני לא בטוח שהמחירים שננקבו הם נכונים. זה יכול להיות גם תכנית עסקית המיועדת לארגונים גדולים אם כי אז הייתי מצפה לראות תעריף התחלתי נמוך בהרבה ממה שנאמר.

llllllll

New member
החלטתי שהתכנית באמת לא מתאימה לי...

בכל מקרה תודה לכל מי שעזר..... :)

shlomi6

New member
תבדוק טוב טוב

אני לא רוצה להעליב אבל בפרופיל המשתמש שלך נראה לי כאילו השקעתה, בדקתה והישוותה וחפשתה ומצאתה את ההצעה הגרועה ביותר בשבילך. בכל מקרה תבדוק טוב טוב את ההצעות בכל רשת כולל את האותיות הקטנות, ובנוסף כדי שלא תעשה שטויות לעולם אל תסגור שום עסקה במקום ( מתוך התלהבות ) אלא תקח את הנתונים הביתה "ותישן על זה ", ההצעה של היום תהיה תקפה גם מחר, איך שלא תקרא לזה זו חתונה לשלוש שנים. בהצלחה. שלומי

למעלה