עצוב לי חברה שלי נפתרה ממנת יתר

tanay111

New member
עצוב לי חברה שלי נפתרה ממנת יתר ../images/Emo7.gif

זה יכול היה לכרות גם לי תודה אלוהים שעשיתה איתי חסד והיצלתה אותי ממעגל המוות הזה אני כוול כך אסירת תודה לך ... יהי זכרה ברוך אני מקווה שהיא במקום טוב יותר עכשיו
אלי תן לי את השלווה לקבל את שלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי ואת התבונה להבחין בין השניים אמן

tanay111

New member
רק להיום חרטה

26 בפברואר חרטה "הצעד השמיני מציע שינוי גדול מחיים שנשלטו על-ידי אשמה וחרטה." טקסט בסיסי, עמוד 38 חרטה הייתה אחת הרגשות שגרמו לנו להמשיך להשתמש. עברנו איכשהו דרך ההתמכרות הפעילה שלנו, והשארנו אחרינו שובל של שיברון לב ושל הרס שמכאיב מדי לחשוב עליו. החרטה שלנו גדלה משום שחשבנו כי לא נוכל לעשות שום דבר בקשר לנזק שגרמנו; לא הייתה שום דרך לתקן את זה. אנחנו יכולים לסלק קצת מהעצמה של החרטה, אם אנו מתמודדים אתה פנים-אל-פנים. אנחנו מתחילים את הצעד השמיני בכך שאנו עושים רשימה של כל האנשים שבהם פגענו. אנחנו לא יכולים להתחמק מהחלק שלנו בעברנו הרע. אבל הצעד השמיני לא אומר לנו לתקן את כל השגיאות שלנו, אלא רק להיות נכונים לכפר בפני כל אותם האנשים שבהם פגענו. ככל שאנחנו יותר ויותר נכונים לתקן את הנזקים שגרמנו, אנו מחזקים את הנכונות שלנו להשתנות. כך אנו מחזקים את התהליך הבריא של ההחלמה. חרטה כבר איננה כלי שבו אנו משתמשים כדי לענות את עצמנו. חרטה הפכה לכלי שבעזרתו אנו יכולים להגיע לסלחנות-עצמית. רק להיום: אנצל את כל תחושת חרטה שיש לי כבסיס להחלמה דרך שנים-עשר הצעדים

tanay111

New member
../images/Emo7.gifאמן ../images/Emo16.gif

אלי תן בנו את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתנו לשנותם אומץ לשנות את אשר ביכולתנו ואת התבונה להבחין בין השניים אני באמת מקווה שטוב לא הרבה יותר והיא ללא סמים

MaryJane1

New member
שוק!!! הלם!!! לא מאמינה!!!

מאמי אני כל כך מצטערת בשבילך.. ומצד אחד שמחה שאת ערה לכך שזה היה יכול לקרות גם לך גם לי.. את כל כך חזקה אם את מזמרת לך את תפילת השלווה ברגע כזה עצוב.. וואו.. תחזיקי מעמד

tanay111

New member
תודה מאמי שלי

מה איתך איך את ? במוות שלהם הם מצווים לנו את החיים

../images/Emo16.gif משתתף בצערך ../images/Emo201.gif

זה תמרור
ענקי לכל מכור באשר הוא. התמכרות היא קטלנית. אני, אישית, הייתי נוכח בלוויות של חברים שנפטרו מאלכוהוליזם, אנשים יקרים שלא הצליחו בתכנית, לא משנה כמה ניסו. כל אחד כזה, כל אחד שחוזר לשתות, כל שיכור ברחוב, מזכירים לי שאני יכול להיות הבא בתור, אם לא אשמור על עצמי. רק להיום אנחנו נקיים, ובואו נשמור על זה.

tanay111

New member
נכון אתה צודק תודה רבה

לך ובאמת המון אסירות תודה לאלוהים על עוד יום נקי .

למעלה