עצוב לי

shadow191

New member
עצוב לי

היום בבוקר נפל לי האסימון שאבא שלי איננו עוד
נכון שבקושי היו יחסים אחרי הגירושים של ההורים שלי
אבל אני מודד לו את כף הזכות
שהוא גם היה שם בתקופה הכי יפה שלי בחיים בגיל הטיפש עשרה
פתאום מחשבות מתחילות להדהד לי
אולי הייתי צריך לישמור יותר על קשר אולי לא התאמצתי מספיק
אבל יש את הכף הנגדית שהוא גם עזב אותנו ובקושי היה בקשר איתנו
אני נורא מבולבל מצד אחד הוא באמת היה איתי בתקופה יפה של החיים שלי
היחידה נירא לי שבאמת הרגשתי כיף
מצד שני יש לי אולי המון כעסים עליו

EZCA

New member
שימו לב שאני כל הזמן מזכיר כעסים ודאגות יתר.אלה הן שתי

הסיבות להפרעות החרדה אצל אנשים שהם רגישים מאד.
לדעתי הכעס הוא חזק יותר מאשר הפחד שגורמים להפרעות החרדה.
אז הנה לך הסיבה להפרעות החרדה שלך שנגרמו בגלל הכעסים שלך לאבא שלך שזרק אותכם והלך.
אבא שלך התנהג כמו הפרה שנתנה לך חלב ,בעטה בדלי והחלב נשפך.
עכשיו אתה גדול ועצמאי ברשות עצמך בלבד.
אבא שלך שינוח על משכבו.
אבא טוב לא נפרד מילד שלו אף פעם.
כעת התפקיד שלך הוא להבין שאין לך יותר מה לעכוס על אבא שלך ומה שהיה היה.את אבא שלך לא יכולת לשנות ובטח לא את עזיבתו מהבית.
גם כאשר מתגרשים הורים האבא לא נפרד מהילדים שלו.
אתה בעזרת השם תתחיל לחשוב איך לנהל נכון יותר היום את הימים שלך ואז תרגיש טוב יותר וכשתרגיש טוב יותר הבחורות ירצו את קרבתך ותתחתן עם בחורה טובה שתהיה בת זוג נאמנה שלך ואתה לא תעזוב את ילדיך אף פעם.

אשריך

עזרא, שלמדת לחיות בלי כעסים ודאגות יתר
כל הכבוד על העידוד שבדבריך

EZCA

New member
אכן זה נמצא רק במוח. פשוט מאד החומרים במוח השתבשו והם

גורמים להתקף חרדה על כל כעס קטן וכל פחד קטן
כי אנחנו החרדתים רגישים מאד.
החרדה נוצרה מכעס גדול או דאגת יתר גדולה
שיבשה את החומרים במוח וקשה מאד לאזן את החרדה בצורה מושלמת אפילו עם כדורי הרגעה הכי חזקים
וככה סבלתי במשך כמה שנים
מה שהפחיד והרגיז אותי בתקופת התקפי החרדה זה היה חוסר התפקוד הנורמלי שלי
כי בזמן חרדה אז לחץ הדם נהיה גבוה ודופק הלב נהיה מהיר מאד.
למשל בישיבה הדופק נהיה 105 לדקה ואם אני מתאמץ להרים משהו כבד אז הדופק עולה
למהירות של 150 לדקה. הדופק המהיר הזה גורם לי לכעס ואז הדופק עולה ל 160 בדקה ואולי ל 170 בדקה.
אז הדם בזמן הדופק הגבוה זורם מהר והמוח לא מספיק לקלוט טוב את החמצן הזורם בדם ואז נוצר טשטוש כאילו שהולכים להתעלף או למות וזה נקרא התקף חרדה.
יום אחד כשהדופק לב שלי ולחץ הדם שלי היו גבוהים ונמאס לי מהם אז הלכתי לרופאה ממלאת מקום והיא נתנה לי חצי כדור שחוסם את האדרנלין שהוא האדרנלין מעלי את לחץ הדם ודופק הלב.אחרי שלקחתי את חצי הכדור הזה שנקרא נורמיטן או נורמנל אז גיליתי פתאום שלחץ הדם שהיה גבוה ירד ל 110/60 ומרגע זה הייתי כל כך מאושר הכי מאושר בעולם מהכדור הנפלא הזה שחלק מהרופאים משתמשים בו לבעיות חרדה לאלה שלא סובלים מלחץ דם נמוך.ומאז הצלחתי להרים משאות כבדים ללא חשש כי במצב כזה של דופק לב מצוין לא יכול להיות התקף חרדה. גם את נוצר התקף אז לא מרגישים בו והוא עובר לבד כי זרימת הדם נהיית איטית ונורמלית והמוח מספיק לקבל חמצן. מאז שעברו הרבה שנים אני ממשיך להשתמש בכדור זה שחוסם חלק גדול מהאדרנלין.האושר שלי גרם לכך שהפחד שלא היה נשלט קודם נעלם לי ויחד איתו נעלמו הפחדים מההתקפים המרגיזים.צריך לקחת בחשבון כי גם בזמן הצעידה הדופק עולה ולכן בזמן הצעידה יכול להתקיים התקף בגלל מהירות הדופק המהירה.מה לא עשיתי אז לפני זה. קניתי שעון דופק והלכתי לאט כך שלא אפשרתי לדופק שיעלה מעל 140 לדקה. גם כשרקדתי הייתי עם השעון דופק ורקדתי בעדינות ומידי פעם הסתכלתי על השעון שלא יעבור את 140 לדקה.לכן אני ממליץ להשתמש בכדור חוסם אדרנלין בתנאי שהמשתמש לא סובל מלחץ דם נמוך כי אם יקח את הכדור אז לחץ הדם יהיה נמוך מאד וזה אסור.ומסוכן.גם אם לחץ הדם יהיה 100/50 זה בסדר ולא מסוכן אבל לא פחות מזה.

למעלה