עצות לחבר (סיגריות זה....

פייקו

New member
עצות לחבר (סיגריות זה....

עצות לחבר קח סיגריה תעשן, תירגע עם כל נשיפה ונשיפה תוריד מעט ממפלס הכעס שבך ותשכח כך אתה תמיד אומר וכך תמיד אני עושה למרות שזה שב ומכה בי בחזה- שוב ושוב לא מועיל במאומה אז די מספיק כבר לי די עם אותן ההבטחות אשר בשבילי הן כמו לשכב במיטה והעשן אופף לארכובותיה ורק לאותן תפילות לאותן תחינות אין קבר להכניס לקבור ולכסות שלא יצוצו שוב כצרצרים בחביון הלב נכון אין בדבר הזה רומנטיקה אך גם האהבה כזיכרונות נמלים לסוכריות בוערים בעצמות כאפילפסיה לדורות שוב לוקח סיגריה לעשן להירגע להוריד למפלס החרדה ברשלנות מה אוסף לשאריות האחרונות את בדלי חיי למאפרה לכנוס כמו צנצנת המן לזיכרון עד אך משום מה כלום לא השתנה זה שב ומכה בחזה כמדי שנה בשעה מול שמש זורחת יושב בעשן הסיגריה מאפיל ליום הארוך מנסה למצוא נחמה בכתמים המוכרים לי כֶמֵי אז אל סופו של יום ארוך שוקע לך פרקדן עם אותו חיוך נוצץ כנער זקן בא בימים ולאותה הבטחה כמו פסיכולוג מדופלם החנוט לו כמומיה כמו פרסומת על שלט מחזיק ולוקח עוד נשיפה מהסיגריה כמו שלי הצעת אך כמו שכבר ציינתי שגם העשן מתפזר לו עם הרוח אז אל נא תשען על סיגריה המתכלה לה עם בואו של האוּר הראשון מוטב תשען על עצמך והאמת שלך זהו היתרון שאלוהים נטע בך רק אל תשכח לספור את הכבשים לאורך הדרך. ועוד עצה במיוחד בשבילך - בכל יום שלא תעשן תספור כמה חסכת לבריאות הריאה למשל אם אתה מעשן שני חפסיות ליום בחשבון פשוט חסכת 40 סיגריות לריאות שלך תנסה אולי תצליח אני מכיר ידידה שלי שעשת כך ולא עשנה יום ולאחר יומים וכן שבוע אזי היא גילתה שהיא עומדת בכך והרווח שלה היה בבריאות -ולא נדבר גם עח רווח כלכלי חשוב על כך.

למעלה