ערב בנושא:האיסלם הפונדמנטליסטי והגרעין האירני

ערב בנושא:האיסלם הפונדמנטליסטי והגרעין האירני

תנועת "אם תירצו" מזמינה את הקהל הרחב לערב בנושא: האיסלאם הפונדמנטליסטי והגרעין האירני. בתוכנית: תחרות קריקטורות בנושא. דיון בהשתתפות: העיתונאי: בן דרור ימיני הקריקטוריסט : שי צ'רקה העיתונאי: אראל סג"ל אלוף במיל': עוזי דין ד"ר : מיכה גודמן יו"ר "אם תירצו": רונן שובל והקהל הרחב במהלך הדיון יוקרן הסרט "אובססיה" (סרט דוקומנטרי על האיסלאם הפונדמנטליסטי) הערב יתקיים במרכז בגין. ר"ח ש.א. נכון 6 ירושלים. בתאריך 9/11 (התאריך אינו מיקרי) בשעה 19:00 לפרטים נוספים: www.imti.org.il [email protected]

הייתי רוצה להגיע

חבל, מאוד הייתי רוצה להגיע, הבעיה שבשעות האלה לא נראה לי שתהיה לי תחבורה ציבורית חזרה לצפון, מה גם שיש לי לימודים למחרת למיטב ידיעתי. אלון תובל

צבישה

New member
יום למחרת זה ערב ראש השנה

שזה כמו יום שישי, בעצם. אולי בכ"ז אין לימודים?

צודק, אני אבדוק את זה

בכל זאת אני לא בטוח שתהיה לי תחבורה ציבורית אבל זה שווה בדיקה!

StrengthHonor

New member
מה ככה יהיה שמה?

אני בטוח יקחו סרטונים מיוטיוב ויעשו מזה מצגות.......

פלסטיק

New member
טוב שעוזי דיין משתתף בדיון

יש לו איזשהו ידע, גם אם שטחי, על האיסלם. השאר מבינים באיסלם פונדמנטליסטי כמו כל אדם מקרי ברחוב, אני טועה? לא כדאי היה להביא איזשהו מומחה?

StrengthHonor

New member
תעשה טובה

אתה הולך לראות את הקוראן והחדית' באנגלית אתה הולך לראות רשימה של פיגועים וארגוני טרור , קורא את המצע שלהם אתה רואה תוכניות ששלחו אנשים למסגדים בבריטניה לראות מה אומרים שמה ויש לך תמונה מעולה על האיסלאם (שההבדל בין המתונים שמה לקיצוניים הוא כמו בין HIV לאידס ושהרוב קיצוניים)

פלסטיק

New member
שבעים פנים לקוראן

צריך לדעת איך לפרש אותו נכון
.

StrengthHonor

New member
נראה לי אתם מפרשים אותו נכון

כבר 1400 שנה לא כך? אבל אני מניח שלכופר יש פירושים מיוחדים בשביליהם ליחסי ציבור טובים עד שבירת ההודנה.

למעלה