ערב טוב ושבוע טוב לכן......

ערב טוב ושבוע טוב לכן......

בהמשך להודעה שכתבתי פה לפני מס' ימים , החלטתי לספר לכן שהייתי רוצה לנסות להכיר מישהי....... אספר קצת - אני נשואה ואמא ל-3 קטנטנים , היינו בהליך גירושין , התאפסנו על עצמנו חזרה- כי הילדים קודמים לכל , והם יפגעו מכל הבחינות , בייחוד כי הם מאוד קטנים ....... עכשיו אנחנו בטיפול זוגי, המצב נראה יציב , עם עלייה חיובית..... :) בעלי יודע ותמיד ידע - כי תמיד צחקתי שאני מתה להיות עם אשה ... הוא אומר שאין לו בעיה כל עוד הוא נוכח :) בקיצור, אשמח להכיר......... [email protected] לילה טוב, דולפינה............

lihi38

New member
נראה לי ש...

קצת בעייתי המשפט.."אין לו בעיה כל עוד הוא נוכח..." רוב הנשים כאן נשואות לגבר אך מחפשות מערכת יחסים עם נשים ...כמשהו דיסקרטי/או לא..אך ללא שיתוף אקטיבי של הבעל. אז אם תמצאי אחת כזאת...אשראי וטוב לך! בהצלחה!

frust

New member
כלומר

את והיא אקטיביות והוא פאסיבי (מלבד העיניים שלו) באותו חלל? יש קופצות על ההצעה?

אולי ..... ואולי

ואולי גם אני והיא אקטיבית ........ וזהו :) הוא ישאר פאסיבי בבית :) חחחחחחחחחח נו, התכוונתי שאשמח להכיר ולזרום אם וכאשר יתאים לשתינו........ שיהיה שבוע טוב לכולכןן ו..... סתם שאלה, ראיתי כבר כמה פעמים שמגיבים פה עם שם משתמש זמני? יש כזה דבר או שאני חייבת להיות רשומה?

דולפינה

האופציה לשם הזמני כלומר כוכבית לא קשור לעצם היות רשומה אבל כן חייב להיות רישום בשם זמני לא ידעו מהיכן זה נכתב על דאגה אבל בכלל להגיב גם בכוכבית צריך רישום

frust

New member
../images/Emo131.gifשם זמני אפשרי אצלנו

כדי לאפשר לכתוב כאן גם ממעמקי הארון.

למעלה