ערב טוב לכולם

s e l e n e

New member
היו ריבים היו מכות

אלו רבו על גבר, ואלו בכו על גבר, יש מנהל חדש, יש שם ישן...מה עוד אתה רוצה לדעת?

../images/Emo24.gif אחלה נשים מקסימות יש כאן

והגברים?

s e l e n e

New member
הגברים...אוי, הגברים...

too smart for their own good לכל אחד גישה משלו יש את הישירים, ויש את העקיפים, יש את בעלי הלב השבור, ויש את אלו שרק מחפשים אהבה, יש את בעלי הבטחון העצמי ויש את הביישנים יש את המאצ'ואיסטים ויש את בעלי חוש ההומור יש את הידיד האפלטוני ויש את האח הבוגר והתומך יש את החתיך שרק רוצה שירצו אותו מעבר למראה שלו ויש את ה"פחות חתיך" שגם, רק רוצה שירצו אותו מעבר למראה שלו יש את אלו שפשוט לא מסוגלים לשלוט בעצמם ויש את אלו שלא מחפשים, באמת שלא.. וכולכם, כולכם נהדרים!!!

s e l e n e

New member
בואו נשחק ב"מי מזהה?" ../images/Emo152.gif

אני חושבת שכללתי פה את כולם, לא שכחתי אף אחד, נכון? אם מישהו חושב שהוא נעדר, אנא הודיעו לי ואתקן מידית!

s e l e n e

New member
מה קרה? אתם מ פ ח ד י ם ?../images/Emo123.gif

טוב, רוצים שאני אתחיל? רק תגידו...

s e l e n e

New member
נו, אז תשתף...

כי אותך אני פחות מכירה, אולי כך נוכל לצמצם חלק מה- bs פה.

bs? לא מאמין שיש כאן משהו כזה!:)

אני לפעמים ישיר ולפעמים עקיף היה לי לב שבור אבל אנילא מפסיק לחפש אהבה בעל בטחון עצמי שלא מתבייש להיות ביישן עם חוש הומור לפעמים לעיתים אני הידיד האפלטוני ולאחרות אני האח הבוגר והתומך וכן, אני גם ה"פחות חתיך" שרוצה שירצו אותו מעבר למראה שלו וכל השאר - עם הזמן

אני רק מילאתי הוראות ../images/Emo3.gif

ו...כן, יודע להשתמש בפה ולנצל מה ששמים לי בו...:) (ואני יודע שתיכף אחטוף על זה בדיחה או שתיים!)

s e l e n e

New member
בדיחה? פה? ../images/Emo3.gif

אנחנו לא כאלה, באמת...דווקא מעריכים גבר שיודע לדבר וגם אוהב לאכול אוכל טוב...(לזה התכוונת, נכון?)

למעלה