ערב טוב לעולם ולצופי האח הגדול כולם

ערב טוב לעולם ולצופי האח הגדול כולם

האם יש כאן מישהו שיכול לעדכן אותי במה שקרה או לא קרה היום?
נשבעת לכם, היום הקדשתי את תשומת הלב לי ולעצמי בלבד וגם כשניסיתי לצפות בערוץ 20 כדי לא לפגר מאחור, לא הצלחתי להבין שום דבר. יש משימה, אין לי מושג מי הזוגות, אני לא שומעת שיחות רציניות, בינתיים אני שומעת רק רעש ורחש בחש. לא הצלחתי לקלוט שום שיחה. מאחר ואין סינון מיקרופונים, אני שומעת בזמן האוכל קקפוניה נוראית של קולות.
רוני מנסה להתלבש על יניב וללמד אותו לשקר. ככה קראתי בפורום הגדול. הוא סירב לשקר. מתאים לו לסרב לעשות משהו שהוא לא מאמין בו. יש לי הרושם שהדיירים בכלל עדיין לא מבינים עם מי יש להם עסק. החנון התורן עוד יראה להם מאיפה משתין הדג

אז בסופו של דבר, אני ממתינה למשדר הערב כדי להבין קצת יותר טוב מה בדיוק קורה שם.
בינתיים, אני אלך לסעוד את ליבי בארוחת ערב קלה,
ומאחלת לכם כאן המשך ערב נעים ומשובח

http://www.youtube.com/watch?v=uPudE8nDog0

רינתי הייתה כאן היום והגיבה בהקשר ליניב

זה רק אומר שאתה לא התעמקת בשרשורים שלנו

בכל אופן, רציתי לשאול אותך, מה הקשר שלך עם בני גולדשטיין? אני יודעת שתמכת במפלגה, אבל האם יש לכם קשר כלשהו?

יונתנסקי

Well-known member
לא קרה כלום היום.

כמו שאמרת, לרלרו לרלרו השמיעו קולות ללא תוכן.

אוי אוי, איפה השיחות של ערן וסער....

Aronsona

New member
אולי עוד יגיעו. אני מחפש פרטנר\ית חכם\ה

לשיחות כאלה עם יניב

דיבבלעס

New member
יש לי הרגשה

שהאב והבן (גילי ורוני)
שמוצגים כאלה שעובדים עליהם הם בעצמם יודעים מהעניין ועובדים על האחרים ובהמשך זה יתגלה...
מדוע?זה נראה שהם חוקרים את כולם במכוון יותר מדי, נראה לי קלוש מדי שהם ישר יחקרו ככה ויחשדו על ההתחלה...לרוב שבן אדם מגיע הוא רוצה לדעת על האדם עצמו ולא על הזוג שלו
למשל שאלה שעכשיו ראיתי שם:למה את לא יושבת עם אבא שלך?
זה מה שמעניין?לא מעניין אותו שאלות לגביה?
נחכה ונראה...

בדיוק הוצאת לי את המילים מהמקלדת

באתי להגיד שהאבא והבן נמצאים לדעתי במשימה הסודית באמת והתפקיד שלהם הוא להכשיל אותם ובסופו של דבר הם יביאו לאח הגדול את ההתרשמות שלהם לגבי הזוגות וימליצו לאח הגדול לגבי הזוגות שלא שכנעו אותם.
הם פשוט חוקרים את כולם בצורה מאוד גלויה כאילו והם נמצאים במבחן זוגות. מה שלא ברור לי זה למה הם בכו שניהם עם הקראת "המכתב" המזויף מהאמא. אלא אם כן יש כאן משימה בתוך משימה בתוך משימה

דיבבלעס

New member
בקיצור-יהיה מעניין

(אפרופו "יהיה מעניין" משפט אהוב על חבר משותף שלי ושל בני גם אחד שלדעתי יכול להתאים לשם
)

אני חושבת שבנוסף לכך

יכול להיות שהאב ובנו במשימה שעליהם לגלות מי מהזוגות הוא לא זוג אמיתי ולכן האב פועל באגרסיביות כדי למצוא את הזוג המזויף. יש מצב שאם הם מוצאים (כביכול) את הזוג או הזוגות המזוייפים, הם מקבלים חסינות ולכן הם מאוד מאוד פעילים באופן מעורר השתהות.

X יו יו S

New member
מסכימה איתך חקירות שלהם באמת מוזרות

ונראה כיאלו שהם יודעים משהו

בקשר למכתב זה היה מוזר שרוני לא העיר להם אחרי שהם אמרו שמכתב מנועם (הראה בני אמר לו שילדים שלהם קוראים אברהם יצחק וכ"ו)

טוב, הפרק של היום עשה לי קצת סדר בראש

אז עכשיו ברור לי מעל לכל ספק שרוני האבא וגילי הבן נמצאים במשימה שבה הם צריכים לזהות מי מהזוגות הוא לא זוג אמיתי ולכן מראים אותם כל הזמן חוקרים את זה וחוקרים את ההיא דבר שהוא לא הגיוני במצב רגיל.
נראה לי שהמשימה של יניב עם הקואצ'רית שלו היא די קלה ולא תהיה להם בעיה לעמוד בה. בינתיים אני לא רואה מי מבין הדיירים בשבועות הבאים עלול להעמיד את יניב להדחה. נראה לי שהם מחבבים אותו וכל אחד רוצה לפרוש עליו את חסותו.
ענת נהדרת. טהוניה מלכת שבא. דנה מעניינת. לבנה כריזמטית בטירוף וגם מטורפת בעצמה, ואלה הן כרגע הפייבוריטיות שלי.
מאחר ולגבי יניב אני לא אובייקטיבית, אז מהגברים אני לא רואה אף אחד שמושך את תשומת לבי בשום צורה.

http://www.youtube.com/watch?v=U7-q1WRaKNg&feature=endscreen&NR=1

דיבבלעס

New member
הימור פרוע

יניב וה"קואצ'רית" (סקסולוגית...לא זוכר את שמה)יהיו זוג/מעין זוג בהמשך

X יו יו S

New member
וזה שיר מקסים :)

ונורא אהבתי את מנהג שלך לשים בהודעה קישור לשיר
זה ממש כיף

וכמה מילים על האח

על רוני וגילי כתבתי כבר למעלה
אני רק אוסיף שגילי נראה לי דמות מעניינית

אני אוהבת דני (נכון שש בו משהו שמזכיר את אורי פפר )
אני שמחה שהצמידו אותו לענת השיחות שלהם נורא מענייינות (זאת אומרת בתקווה שבעתיד הוא ישתף פעולה )

חוץ מי ממנו אני מחבבת גם ענת .לבנה
קואצ'רית. טהוניה. וקרין. (אבל יש לי הרגשה ששתי אחרונות לא יהיו בולטות כמו סתיו מעונה 2)
מוטי

את דנה אני לא אוהבת
יש לה קטעים מעצבנים

ובני. ההוא עם קוקו. ודור . היו נראים לי מעצבנים בכרטיס הכרות (או איך שקוראים לזה)
אבל בקשר הראשון הם היו מאוד חביבים אני מאוד מקוהו שימשיכו ככה
כי זה כיף שיש הרבה שמחבבים

X יו יו S

New member

שגיאות זה מעצבן

חסר לי סימן שאלה אחרי פפר

והתכונתי שבפרק הראשון הם היו נראים חביבים

יו יו יקרה

אל תתרגשי מהשגיאות. גם אני מרשה לעצמי מדי פעם בפעם לשמוט איזו שגיאה ואני אפילו לא טורחת לתקן. אנחנו כבר כל כך מורגלים לטעויות הקטנות עד שאנחנו בעצם קוראים את זה נכון כי אנחנו מבינים מה הכותב רצה להגיד. ברצינות, אני קראתי פעם כתבה על התופעה הזאת. גם כשכותבים בשגיאות, אני קוראת את זה נכון
בחיי!

אני מודה שהיום יצא לי קצת יותר

לצפות בתוכנית בגלל שהמחשב היה מושבת וכך שכבתי לי במיטה עם המזגן ועם ערוץ 20 וסוף סוף התחלתי לשמוע שיחות.
אני עדיין לא גיבשתי לי דעה. אני מרשה לעצמי כרגע להמתין ולהקשיב יותר למה שקורה שם. כי אני בטוחה שבעוד כמה ימים אני אחשוב אחרת על כל אחד ואחת. כרגע אני נהנית מהבית ומהמים הצלולים של הבריכה

למעלה