ערב טוב,מי כתב על מבצע ברשת ששת 1+1

ננה f

New member
ערב טוב,מי כתב על מבצע ברשת ששת 1+1

מה היו התאריכים בבקשה?

מבצע בששת../images/Emo73.gif

המבצע בתוקף עד ל – 10 בפברואר ויתקיים ב – 44 סניפי הרשת, הפזורים בכל רחבי הארץ לבירור החנות הקרובה ניתן להתקשר לטלפון מספר: 1-700-700-368 מחכים לדיווח

ננה f

New member
תודה אשתדל

יש להם כלי זכוכית גדולים טאגרטלים שבדרך כלל יקרים לי אם הם בחצי המחיר, זה כדאי. תודה רבה רבה.

ננה f

New member
../images/Emo88.gifאין דיווח, ואין אמת בפירסום!

ממש חצופים, יושבים שם בהנהלת הרשת של ששת !
החנויות בזיכיון. נכנסתי לחנות בהרצליה, ושם נאמר לי כל מה שאת רואה עם מדבקה עליו בצבע כתום זוהר 1+1 הוא במבצע. עשיתי שני סיבובים בחנות הצפופה- נאדה. שום דבר בכלל. כמה פריטים בודדים ליד הקופה, רובם מכוערים להפליא- במחיר מבצע. שאלתי, מה זה? נעניתי, זה מה שיש במבצע. כל חנות בוחרת את הפריטים שבמבצע אצלה. שאלתי מה הם חושבים שהם עושים? זו הטעיה ברורה, או לפחות פרסום מעורפל ולא לעניין בכלל, וגם אם כבר, הם הרי יוצרים תחרות בין הסניפים (הסמוכים) במקום להתחרות עם מי שבחוץ. איזה חלמאים. נעניתי: " את גיברת מאוד חכמה וצרכנית מאוד נבונה". חייכתי, הכעס נמוג בניד ראש. יצאתי... שלא על מנת לחזור. ועוד משהו...הרשת יקרה הרבה יותר ממה שאני זוכרת אותה (פעם, כשהיו מבצעים כל שבוע, הייתי קונה שם די הרבה) בקיצור, לה"דם. ממש כלום. מעניין מה הולך בסניפים אחרים.

M הדרך

New member
בבאר שבע היו דברים שווים

כמעט כל החנות. היה שווה. בענין המחירים גם אני חושבת שהם עלו צפונה קצת קניתי פמוטים גדולים מעץ במחיר של 109 כ"א ..שילמתי רק על אחד..ועוד נרות ומלא פיצ'קריי..

ננה f

New member
דווקא חיפשתי אגרטלי זכוכית גדולים

כלום. כלומר יש, רק במחיר מלא.

M הדרך

New member
ואני קניתי 2 ענקיים

1+1 כ"א יצא לי 60 שח..לא ביג דיל כי אחר כך ראיתי במחסני מזון אותו דבר 39 שחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ננה f

New member
מחסני מזון?

זה מה שש"א כתבה עלים מציאת השבוע? מה זה גדול? מהו הגובה והאם הם רחבים לסידור ענק או צרים זר צר?

ננה f

New member
יש למחסני מזון משהו צפונה מב"ש או..

שצריך לבוא עד לשם<?

M הדרך

New member
יש,רשת שופרסל

נתחייל...יוניברס...סופר דיל..היפרנטו....בכל הרשת יש את הכדים..מחסני מזון זה השם הישן של החנות.. http://www.shufersal.co.il

ננה f

New member
מעולה ימבה תודה. בכולן אותו המבצע?

ראשון בשמונה אפס אפס... רק נקווה שיהיה ולא אכתת את רגלי. בכל הסניפים אותו המחיר אותה הסחורה? עד מתי בתוקף?

M הדרך , שלחתי אחריך את הגשש שלי

הגעת?
געגתי בחיי......... עשיתן לי חשק ללכת מחר ולקנות אגרטל כזה איני ושקוף .........תגידו עכשף יש סייל באיקאה לא יותר בזול ? ומה אתן לשים בפנוכו ? פרחים מלאכותיים ר"ל...... לא מתחברת לפרחים מבד........יש לכן רעיון? באמבטיה שלי יש צנצנת שקופה מאיקאה ב 9 ש"ח ,ובפנוכו סבונים קטנטנים בכל מיני צבעים........מידי פעם מטפטפת תמציות של ריחות כמו לוונדר או פצ'ולי .......

M הדרך

New member
אני

לעומתך אוהבת פרחי בד איכותייםמפוזר בכל הבית, תמיד פורחים.. בוואזה שמתי מין חומר כזה של רשת פלסיטק מחנות פרחים בגוון הפרחים וזה נראה מדהים.. הנה תמונות זה בחדר שינה שלי/מקלחת הורים

למעלה