ערב טוב
וכל המתוקים.

dikla yoktan

New member
שלום מתוקתי. הגעתי הביתה!!!!

היום שחררתי קבוצת בנים (בגדים כמובן!) לסין...
ו... מלכתחילה אני עייפה פחד. לא נורא. מחר יום חדש!!!

kipod2

New member
ערב טוב לכולם! ../images/Emo140.gif

איזה כיף לחזור הביתה אחרי יום מתיש של בחינת פסיכומטרי קשה ומייגעת והכי גרוע היא כל כך ארוכה שזה פשוט אתגר רק לשרוד את משך הבחינה...

No name for now

New member
איך היה?

צריך להתרגל לבחינות כאלה, גם באוניברסיטה יש בחינות ארוכות

kipod2

New member
היה בסדר פחות או יותר ../images/Emo4.gif

את השגעונות החולפים של המרכז הארצי לבחינות והערכה קשה לחזות ולכן זה דיי מעצבן להתכונן על נושא שלם שבסוף לא מופיע, אחרי הכל אין ממש חומר מוגדר לבחינה הזאת... נקווה לטוב

No name for now

New member
מה זאת אומרת?

יש 3 תחומים שצריך ללמוד: מילולי, כמותי ואנגלית מה כבר אפשר ללמוד שלא יהיה, צריך לתרגל אוצר מלים ו-Unseen ב-2 השפות ולשחזר את הידע בחשבון ברמה של חטיבת ביניים-תיכון למי שכבר שכח (ולתרגל)

kipod2

New member
נכון..

אבל המרכז לעיתים משנה את החלקים הפנימיים, לדוגמה במבחן שהיה היום לא היו שאלות "אמת-שקר" לאף אחד כשבדרך כלל יש 2 שאלות כאלו בפרק אבל השאלות בנושא הזה נותרו בסימולציות שמפיץ המרכז עצמו... קצת לא הוגן, ואגב זו רק דוגמה, על פניו נראה שהבחינה שהייתה אתמול הייתה ברמה יותר גבוהה מזו שהייתה היום. קצת תמוהה.

No name for now

New member
בבחינה הזאת הכל יחסי

השאלה היא רק איפה אתה מתמקם בעקומה יחסית לשאר הנבחנים (העקומה נראית כמו פעמון: כלומר הרוב באמצע, מעטים מקבלים ציונים נמוכים ומעטים מקבלים ציונים גבוהים)

קרן ניב

New member
דיי יעיל... נשמע מרתק../images/Emo8.gif

מסדרים לי פה את המחשב... עוד מעט אשוב

דיקי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

פלוס צבעוניים
מה המצב? אני מתגעגעת אלייך בתוך כל האירועים את שוכחת'ותנו ואתמול בקושי הייתי כאן

למעלה