ערב טוב,

ליבי52

New member
ערב טוב,

טופלנו במשך השנים בהומיאופטיה קלאסית (אנחנו והילדים) ונשארו לי בבית התרופות. השאלה האם אני יכולה להשתמש בהן כשיש צורך ? יש אפשרות להסביר לי למה כל תרופה מתאימה ? לדוגמא aconitum 30 c, puls 7 ch, belladonna 30 ch, silicea 200. יש עוד הרבה. חבל לי שזה שוכב בבית ללא שימוש.

מידע על רמדיס../images/Emo98.gif

כדי שאענה לך על השאלה הזו דרושות לנו שעות רבות של לימוד הומיאופתיה, ההומיאופתיה הקלאסית מבוססת על התאמה מדוייקת ביותר של רמדי למכלול המאפיינים של המצב בו נתון האדם כמו גם המינון ומס' החזרות שניתן בהתאם. וכל אחת מהרמדיס הנ"ל מתאימה למגוון רחב מאוד של מצבים ומאפיינים. ישנם ספרים שעוסקים בעזרה ראשונה בהומיאופתיה , (מתאים יותר להומיאופתים) בהן ניתנת רשימה של רמדיס תחת קטגוריות של מצבי תחלואה עם פירוט בסיסי ביותר של המאפיינים המדוייקים בהן תתאמנה . לדוגמא, "שוק, בהלה" : acon היא הרמדי הראשונה לנתינה מיד אחר בהלה גדולה, במיוחד עם יש הרבה פחד, ואפילו סימפטומים פיזיים של דופק גבוה , פנים סמוקות וצמא רב(בגלל האדרנלין הגבוה המופרש בגוף). במלחמה האחרונה ניתנה רבות לנפגעי הלם אחרי נפילת קאסמים. והיא אכן עוזרת מאוד בהרגעת הבהלה ויכולה למנוע הדרדרות . אם השוק רציני לתת אותה ב 200 בהנחייה כללית ביותר של פעמיים בהפרש של חצי שעה. אקשר אותך לחדר העזרה הראשונה שקיים באנגלית שם תוכלי לקרוא חומר רב בנושא, גם שם נאמר כי האתר מופנה להומיאופתים מוסמכים:http://www.simillimum.com/education/first-aid-room/index.php בברכה , נועה שגיא , הומיאופתיה קלאסית
[email protected]

למעלה