ערב סגור לבנות בווילה במרכז הארץ ...

ערב סגור לבנות בווילה במרכז הארץ ...

באחד אחד מימי השבוע המקום סגור רק לבנות . יש מי שאחראית במקום ועושה סלקציה כך שלא מאפשרת לקטינות להיכנס. הכניסה מוגבלת לבנות מגיל 24 ואילך. החל משעה 22.00 הן מתחילות להגיע בקבוצות ,שתיים ,שלוש ,וראיתי גם קבוצה של ארבעה בנות יחד .בערב סגור לבנות בניגוד לחילופי זוגות מעורבים אין חובה להגיע עם בת זוג . כוסיות אחת אחת בכניסה היה פתק שהיום ניתן לקבל מסג` משחרר והסבר איפה נמצא החדר . כעבור כחצי שעה ניגשו אלי לחדר שתי בחורות בגילאי 30-35. בחורות נאות מראה ,( הבנתי מיד שהן זוג) אחת היתה כגבר מבין השתיים ,שיער קצר ,שרירית מעט ,חזה קטן. ואילו חברתה שיער ארוך בלונד ,מאופרת עדין וחזה גדול מוצק ויפה. אני חייב לציין שהן נראו מזה מאוהבות משהו משהו . ההיא בעלת השיער הקצר שאלה מספר שאלות סוג מסג`,באלו שמנים אני משתמש וכמה זמן נמשך העיסוי ? לאחר שקיבלו תשובות לשאלות הסירו את החלוקים שלבשו וניצבו ערומות . התחלתי לעסות את ההיא עם השיער הארוך בעוד חברתה מלטפת את ראשה ומצמידה את כוסה לעבר פניה. לאחר מכן היא שכבה על גבה וחברתה עיסתה ומצצה את שדיה תוך כדי שאני ממשיך בעיסוי הן הרביצו צרפתיות חבל על הזמן מזה לוהטוווות. ומידי פעם שואלות אומרות שהן מקוות שזה לא מפריע לי . אני מה איכפת לי נהנות שיהנו ,אני חייב לציין שסקס וליטופים בין בנות זה דבר מיוחד . לדעתי יותר אסטטי ,נעים ,והן ממש אבל ממש יודעות לענג אחת את השניה . מה עוד שנראה לי שהן חיות יחד הרבה זמן .( מין תחושה ,ואני בדרך כלל לא טועה בתחושותי ). כעבור שעה לערך כאשר שתיהן קבלו עיסוי,והיו מרוחות בשמן הארומטי, הן הלכו לאחד החדרים ,אחרי מספר דקות שמעתי גניחות של הנאה ניגשתי לחדר ואני רואה את שתיהן שוכבות במיטה . והבחורה עם השיער הקצר מחדירה וויברטור לתוך כוסה של חברתה ונשיקות לוהטות . בימי חיי ראיתי ושמעתי על סקס עם נשים ונשים ,אבל לראות את זה מול העיניים לא בסרט זה משהו מדהים .תגידו מה שתגידו אבל לטעמי זה יותר אסטטי, נקי ,חושני ויפה. וואלה ראבק היא זיינה אותה עם הוויברטור וההיא השתוללה מהנאה .הן יודעות לענג אחת את השניה , הכי קל להן להגיע למצוא ולהגיע לנקודת ה-G. לאחר שהגיעה לאורגזמה הן ירדו לתנוחה 69 יו וזה היה לא פחות מדהים .קשה לראות את הפנים הנהנות כי כול הראש והלשון תקועים בכוס של השניה .. תוך כדי הבחורה עם השיער הקצר החדירה את הוויברטור לתוך התחת של בת זוגתה וההיא מזה צרחה מהנאה . הסקס נמשך כשעה לערך ושניהן הגיעו לאורגמות ביחד .אבל חזקות ונשיקות רטובות לא פחות מי אמר שהעיסוק הזה לא מעניין??ולא מהנה .? ממש לראות ולהנות .

califia

New member
זה קיים באמת או שאת מריצה עלינו דחקות?

אני בפרטי. צרי קשר.

לאןלאן

New member
חמודה

זה גבר בן 52 שכל מה שיש לו בראש זה סקס לסבי את בטוחה שאת בת 27?

califia

New member
רגע, איך אנחנו כותבות?

סטודנטיות למגדר, אצבעות, התעלסות, דייקיות? מתוקה אחותך.

למעלה