ערים בסימסיטי...

• פותח הנושא kyle
  • פורסם בתאריך

kyle

New member
ערים בסימסיטי...../images/Emo13.gif

(3000 או 2000) האם למישהו יש עיר אחת גדולה/יפה/מוכרת/יחודית שהוא מפתח אותה יותר ומתרכז בה יותר מבשאר הערים שבנה (מההתחלה)? לי יש אחת לסימסיטי 2000, (SAN BERNADO) ואחת ב- 3000 (OAKLAND) אולי בקרוב אני אעלה תמונות...

Sפיידי

New member
אממ

יש לי, אבל עכשיו הן די כישלון אדיר!!! לפני 6 שנים (במובנים של SIM CITY) הן היו מעולות!!! אבל עכשיו, יש בעיות. אתה ידוע, אולי תוכל להעלות את הערים שלך, לא רק תמונות... ז"א תעלה אותם ל ZIP, תקווץ... ואז תעלה אותם (אם זה יהיה קטן מספיק)

kyle

New member
אולי באמת אני אעלה אותן...

אבל אצלי זה ממש טירוף!
בעיר שלי (3000) התחלתי לקרוא למקומות בשמות, יעני כמו "כיכר סמית´" או "מגדל הזהב" ודברים כאלה...
(או שאני לא מטורף וכולם ככה?
)

Sפיידי

New member
גם לי יש:

יש לי את "פסל העובדים" "תחנת האוניברסיטה" "הטכניון"
מה עוד? "Central Park" יש הרבה... אני יסביר: "פסל העובדים" הפסל הזה שמקבלים, אז הוא היה (פעם) במן שדרה ראשית (שדרה של 3 כבישים!! [השדרה קיימת שם עד היום]) שחיברה בין איזור התעשייה ל"עיר" עצמה (שהייתה אז קטנה) אז הוא היה שם, אז החלטתי לקרוא ו פסל העובדים. את תחנת האוניברסיטה
אני החלטתי לקרוא לתחנת הרכבת שעוצרת באוניברסיטה (אני חושב התחנה הכי מליחה בעיר, 860 נוסעים ליום [לפני תקופת השפל, וזה כבר נושא אחר]) תחנת האוניברסיטה! לגבי הטכניון, יש את מרכז המדע ההוא שמקבלים, אז החלטתי לקרוא לו הטכניון. לגבי ה CENTRAL PARK, פעם היה בשכונה הראשונה (שזה גם סיפור אחר...) פארק גדול יחסית וקראתי לכל פארק ופארק שם POCP (מה שאומר Part Of Central Park) ז"א ממש שיניתי את כל השמות! בכניסה לפארק כתבתי Central Park Entrance וביציאה Central Park Exit כפי שאתם רואים, אממ אני קצת משוגע
אבל זה קורה לאנשים!!

זה קורה לכולנו...

אני עמוס ואני מכור קשה לסים-סיטי.. לאט לאט להוציא הכל
אני אומנם לא נותן שמות, אבל אני ממציא המון דברים ושטויות כמובן.. זה חלק מהכייף

kyle

New member
שלום...

אני מר וויליאמס, ואני... אני מכור ל... סימסיטי!... סתאאאם! mister williams זה שמו של ראש העיר שלי (יעני, אני).

kyle

New member
אני לא מצליח לשלוח את התמונה!../images/Emo10.gif

אולי עכשיו יעבוד

kyle

New member
ועוד משהו...

איזור התעשייה המכוער מעל הכביש המהיר כבר הפך לאיזור היי-טק. רוב התמונות צולמו לפני חודשיים (אמיתיים, לא חודשיים של העיר).

kyle

New member
ולמי שתוהה מה זה המבנה המוזר מעל...

זוהי תחנת הרכבת "gold station" במרכז...

למעלה